Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jindra Žďánská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jindra Žďánská — překladatelka francouzštiny a angličtiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Jindra Žďánská:
S překlady Jindry Žďánské jsem byla vždy spokojena. Byly vždy dobře vypracované a v domluveném termínu odevzdané.

Lenka Gončarova

IVEX Central Europe s.r.p
www.ivextrans.eu ~ lenka@ivextrans.eu ~ 605 272 330
S Mgr. Jindrou Žďánskou jsme se dohodli na spolupráci při překladu seznamu modelů pracovních oděvů do francouzštiny. Potěšila mne rychlá odpověď po poptání zakázky, jasné posouzení náročnosti úkolu a nastavení ceny v souladu s rozsahem práce. V průběhu překládání chválím komunikaci, v případě potřeby zájem o dovysvětlení překládaných pojmů. Celkově tedy tuto překladatelku mohu jednoznačně doporučit.

Mgr. Michal Kadlec

Marketing & PR Specialist
Neovládám francouzštinu a potřeboval jsem přeložit do češtiny cca 30 stran obchodní smlouvy. Po několika dnech mi byl doručen velmi dobrý překlad dle jasného zadání – ve formě, abych dále mohl sám pracovat na případných změnách v textu. Mgr. Jindra Žďánská si zcela zaslouží mě doporučení.

Aleš Matheyka

London, GB
+44 7760 284233
S paní Žďánskou jsme se velmi rychle a flexibilně domluvili na spolupráci. Ocenili jsme ochotu přijmout práci s velmi krátkým termínem dokončení. Paní Žďánská odvedla skvělou práci při překladu transkriptu do titulků u videí s nerodilými mluvčími. Za nás mohu spolupráci vřele doporučit.

Alice R.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS