Doporučení z první ruky

JUDr. Jindřiška Šulcová — patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Pavel Minář

Nemám rád papírování, vyplňování formulářů a jednání s úřady. Díky této averzi mi už několik měsíců ležela na stole žádost o registraci ochranné známky jednoho z mých projektů. S Jindrou Šulcovou jsem se potkal na mém školení, zapovídali se na téma OZ a ona mi nabídla pomoc. To co jsem několik měsíců odkládal, zařídila za pár minut, vše za mne s Úřadem průmyslového vlastnictví vykomunikovala a já už nemám kostlivce ve skříni. Škoda, že jsem Jindru nepotkal dříve, když jsem řešil špatně podanou žádost o OZ. Ušetřila by mi spoustu nervů, času a ve finále peněz.

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Robert Vlach

Jindra Šulcová má nedocenitelné zkušenosti ze správy globálního známkového portfolia Škody Auto a desítek dalších brandů. Měl jsem to potěšení s ní spolupracovat mnohokrát při ochraně značek mých klientů a její servis pokrývá skutečně všechny důležité body. Běžní marketéři či copywriteři, kteří značky vymýšlejí, se v této problematice příliš neorientují, přestože je pro ně a jejich klienty zásadní. Proto doporučuji Jindřiščiny služby patentového zástupce i její školení Braň svou značku všem tvůrcům a zakladatelům značek. Rozhodně vám ušetří spoustu peněz a starostí z nedostatečné známkové ochrany.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Vysoce profesionální, erudovaná a přitom osobně velice příjemná spolupráce. Vždy operativní a jasné řešení a postup. Na služby JUDr. Šulcové je možno se vždy maximálně spolehnout. Zároveň velice oceňuji jak teoretickou znalost, tak přímo tu implementační se znalostí přímo z praxe. Řešení všech našich záležitostí bylo vždy na té nejvyšší úrovni. Rozhodně doporučuji.

Milan Karban
generální ředitel
Mgr. Jiří Kaláček

Školení Braň svou značku, které Jindra pořádá, mohu vřele doporučit. Zvláště pokud vymýšlíte název firmy nebo její značku (logo) a stále ještě nejste přesvědčeni o významu jejich právní ochrany. Zapálený výklad, faktické informace s řadou názorných příkladů a upozornění na úskalí, které se mohou objevit v praxi, naplnily mé očekávání. Doposud jsem tuto problematiku vnímal výhradně v pozici zhotovitele (grafika) vůči zadavateli (majiteli). Nově získaný náhled do myšlení právníka či úředníka, zodpovídajícího za jejich registraci, mi otevřel zcela jiný úhel pohledu na posuzování kvality těchto základních atributů podnikání a jejich konkurenceschopnosti.

Mgr. Jiří Kaláček
grafický designér, DTP grafik a lektor Adobe aplikací
Ing. Lenka Paprok

Máte-li skvělý název firmy či slogan, registrujte ho. Jindra zajistí rešerši názvu a pokud jí název projde, pomůže s registrací ochranné známky. Její služby šetří čas, peníze a hlavně předcházejí budoucím problémům. Zboží, služeb i značek na trhu neustále přibývá. Nové značky by tak měly vznikat v dobré víře, aby neohrožovaly ty existující, ale zároveň se daly patřičně chránit. S Jindrou Šulcovou mám tu čest na tvorbě některých značek spolupracovat. Její vstupy moji práci zásadně posunují. Velmi doporučuji také školení Braň svou značku. Znalost práva ochranných známek obecně je v Česku pořád v plenkách, přitom zkušeností s jeho porušováním je víc než dost. Jindra je profesionálka v oboru známkového práva, kterou jsem si zamilovala, a spolupráci s ní ráda doporučuji.

Ing. Lenka Paprok
sloganistka a názvotvůrce
PharmDr. Lucie Dědková

Byla jsem na školení „Braň svou značku“ a bylo skvělé. Nejenže to nebylo právnicky nudné, ale dozvěděla jsem se spoustu užitečných tipů pro budování značky. Doporučuji!

PharmDr. Lucie Dědková
byznys mentor a marketingový stratég

JUDr. Šulcová je absolutní profesionálka, která svým přístupem naprosto odpovídá naší pozitivní rodinné filozofii. Paní Šulcová nám zajišťovala ochranné známky pro náš projekt designového skladování palivového dřeva Pechlatdesign a pak ochranu pro Kominictví PECHLÁT jakožto značku naší rodinné firmy, pod kterou provádíme léta služby v oblasti vytápění. Kontakt na ni jsem získal na doporučení kamaráda, kterému vyřešila problém s ochrannou známkou pro jeho firmu při nějakém sporu. Stejně tak já vám nyní tuto profesionálku dále doporučuji, protože i v našem případě odvedla perfektní práci. Její přístup je stejný jako máme k našim zákazníkům my, tj. milý a opravdu odpovědný, proto to velmi oceňuji. S takovými lidmi se mi totiž velice snadno jedná a vím, že jim mohu důvěřovat. Prostě je to člověk na stejné vlně jako naše rodina (firma). Proces vyřízení 2 ochranných známek pro naše společnosti pod jejím vedením nebyl rozhodně žádným administrativním šílenstvím (čehož jsme se obával), ale pouze několik na sebe navazujících kroků, které pod taktovkou JUDr. Šulcové nebyl problém udělat. Hlídala nejen termíny, ale i nás, což oceňuji dvojnásob. Jednoduše vřele doporučujeme!

Michal Pechlát
Pechlatdesign, Kominictví PECHLÁT s.r.o.
www.pechlat.cz 777 212 321

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní JUDr. Jindřišce Šulcové za naprosto profesionálně odvedenou práci při registraci a následném sporu o registrační známku. V průběhu registrace známky došlo ke sporu s firmou, která má podobný název, avšak zabývá se obchodem s odlišným sortimentem. Ochranná známka uvedené firmy byla pravomocně zrušena a moje zaregistrována. Se službami paní JUDr. Jindřišky Šulcové jsem nadmíru spokojen, proto jí můžu jen doporučit.

Tomáš Janíček
majitel Studia Interier
www.studio-interier.cz

Paní Šulcovou vřele doporučuji! Velmi rychlé a příjemné jednání, vstřícnost a lidské pochopení k celému problému. Danou problematiku zná skutečně dobře a opravdu nám velmi pomohla ke zdárnému uzavření případu.

Pavla Maříková
www.fitmami.cz pavla@fitmami.cz

Děkujeme paní JUDr. Jindřišce Šulcové za skvělou přednášku na téma ochranné známky, kterou realizovala pro klientky našeho pracovního centra Baby Office. Jedná se zejména o začínající podnikatelky, kterým informace tohoto typu velmi pomáhají, aby se lépe orientovaly na trhu. Proto se na paní Dr. Šulcovou znovu rádi obrátíme.

Pavlína Bandrowská
manažerka projektu Baby Office – práce a děti pod jednou střechou
www.babyoffice.cz pavlina.bandrowska@babyoffice.cz 608 192 539