Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří George Konečný > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jiří George Konečný — společenský a sportovní moderátor, facilitátor

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Jiří George Konečný:
Jirku jako moderátora velice doporučuji. Je spolehlivý, vždy připravený, pohotový a vtipný. Umí se vypořádat s nenadálou změnou či situací. Moderoval pro Český badmintonový svaz nejvýznamnější sportovní akce, včetně společenských večírků.

Hana Procházková

předsedkyně Českého badmintonového svazu
www.czechbadminton.cz
Pozvali jsme Jiřího George Konečného jako moderátora na Dětský den na letišti v Letkově, který se konal 31. 5. 2014. Můžeme Jirku pouze chválit, protože se své role ujal naprosto profesionálně, kreativně a aktivně. Dokázal rozproudit zábavu a udržet aktivní atmosféru. Uvědomili jsme si, že kvalitní moderátor je klíčem k úspěchu celé akce, a volbou Jirky jsme udělali rozhodně dobře – dětský den se povedl. Pokud budeme pořádat v budoucnu nějakou další akci, již nyní víme, koho jako moderátora požádáme o spolupráci, bude to Jirka George Konečný.

P. Kašpar

předseda PlzenecNET
www.plzenec.net
Jiří George Konečný několikrát moderoval náš ples badmintonistů. Naprosto profesionální přístup a vstřícnost! Vše hodnotím nejen z pozice organizátora akce, ale také tlumočím reakce účastníků. Jirka je vtipný, pohotový, bezprostřední a přitom má decentní projev. Několikrát také moderoval vrcholnou akci českého badmintonu – Mistrovství ČR jednotlivců v kategorii dospělých (Praha, Most). Materiály, které si pro tuto akci připravil, měly patřičnou úroveň a Jiří svými vstupy pokaždé přispěl ke špičkové úrovni akce. Moderoval také společenský večer, který v rámci MČR probíhá a je vyhodnocením ankety „Badmintonista roku“ – svým působením v roli moderátora pomohl vytvořit výbornou atmosféru během této společenské akce.

Milada Nováková

celoživotní badmintonistka, předsedkyně ZpčBaS v Plzni
miladanovakova@centrum.cz ~ 602 169 692
Jirka je – díky tomu, že je nejen sportovcem, ale i hercem – schopen vnést do moderování sportovních událostí vhled a svůj osobitý lidský, styl. Již několik let je pro mne zárukou moderátorské kvality, díky své přípravě a pohotovosti. Těším se na další spolupráci.

Ondřej Lubas

yonex.cz ~ 602 352 302
Jiří Konečný nám ve dvojici s Františkem Šimánkem moderovali již podruhé Nepomuckou UNIBRICK pouťovou akci, které se každoročně účastní cca 2000 diváků. Bylo to příjemné, velmi dobře se spolu doplňovali. Jiří moderoval uvolněně a vtipně. Rádi bychom využili jeho moderování i pro UNIBRICK Běh Nepomukem, protože má ke sportu blízko a jeho sportovní komentování tak bude mít hloubku. Jsem rád, že to není moderátor, který jen svým povídáním vyplňuje čas, ale jehož řeč má hlavně obsah :)

Petr Brož

jednatel firmy UNIBRICK s.r.o.
www.unibrick.cz
Jiřího George Konečného jsem zažil moderovat na desítkách akcí a kurzů pro firmy od 10 do 120 účastníků v českém i anglickém jazyce. Kromě profesionality moderátora uplatňuje také svojí neuvěřitelnou pohotovost reagovat na situaci a schopnost řešit věci s humorem. Výborný byl i jeho výkon při dražbě na pomoc organizaci Klokánek, kdy je výkon licitátora klíčový pro zdar dražby. A líbí se mi, že na sobě stále pracuje a zlepšuje se.

Ing. Milan Holub

lektor agentury Signum
www.agentura-signum.cz ~ milan.holub@agentura-signum.cz
Jirku George Konečného znám už řadu let jako kolegu z outdoorového vzdělávání, kde jsme se občas potkali na kurzech. Čas mě však odvál jinam a já jsem od začátku prosince, již v novém zaměstnání, organizoval soutěž pro žáky ZŠ ve stavbě robotů (www.robotiada.cz). Potřeboval jsem moderátora a oslovil jsem George s prosbou o referenci. Vím totiž, že se v oblasti moderování pohybuje a tím, že jsem s ním měl dobrou zkušenost už jako jeho kolega, jsem se na něj obrátil rád. Nakonec jsme se domluvili tak, že soutěž moderoval osobně, což mě velmi potěšilo. Předem jsme se domluvili na detailech, řekl mi, co všechno by se mu hodilo a já jsem mu to dodal. Tedy přestože jsem moderátora poptával poprvé, byl mi nápomocen. Při průběhu soutěže provázel slovem bez větší přestávky celý den (tedy o cca 9.30 do 17.30 hod) a několikrát nás podržel, když nám některé procesy skřípaly (za což mu tímto znovu děkuji). George je mistr v práci „s tím, co je“ a umí vždycky vykřesat z dané situace optimální výsledek. Nebojí se říct svůj názor organizátorovi a uchopit iniciativu, pokud se na tom domluvíte. Na místě byl samozřejmě včas a připraven tak, jak jsme se domluvili. I všechny „papíroviny“ proběhly hladce. Navíc jsem dostal jako organizátor mailem i zpětnou vazbu na svou akci, na kterou jsem po jejím ukončení už mentálně neměl. Velmi mě to potěšilo a jenom to potvrzuje styl, kterým George pracuje: „Dobrou službu umí udělat více lidí. Já k tomu vždy však chci přidat něco nad očekávání klienta.“ George nemůžu než velmi rád doporučit. Je to profesionál na svém místě. Pokud vás zajímá více, napište mi email, rád vám odpovím. Vše z výše uvedeného (včetně kréda na konec) je můj osobní názor a pohled na věc.

Milan Linkesch

projektový manažer v JCMM
www.jcmm.cz ~ milan.linkesch@jcmm.cz
Jirku George Konečného jsem zažila nejen jako organizátora a dodavatele naší teambuildingové celofiremní akce, ale jako hlavního moderátora celého víkendu pro cca 200 našich zaměstnanců. Velmi mile mě překvapil svojí neustále dobrou náladou, pozitivním přístupem, pohotovostí a kreativitou, a to i v těch nejnáročnějších a nejvypjatějších situacích. Určitě si někdy spolupráci s ním ráda zopakuji :-) Vřele Jirku všem doporučuji.

Jana Jakoubková

personální manažerka ve firmě Izomat Praha s.r.o.
www.Izomat.cz ~ jakoubkova.jana@izomat.cz
Jirka se už delší dobu pohybuje v mém okolí, oslovila jsem ho jako kouče a získala moderátora na akci, na které mi po svatbě a dvou porodech záleželo ze všeho nejvíc. Podržel mě, a to nejen během večírku, který bravurně moderoval, ale i před ním. Zajímal se, dotazoval, angažoval tak, aby TEN VEČER proběhlo vše hladce, protože moderátor je jakýmsi průvodcem všech diváků. Myslela jsem si, že nezáleží na tom, kdo to bude. Během příprav jsem ale pochopila, že na tom záleží skoro ze všeho nejvíc. Já jeho způsob moderování či provádění prostě miluju. Nebojí se humoru, ale nikdy nezabředne do toho „čtyřkového“, je pohotový. Za mikrofonem se vedle něj cítíte dobře, dá vám prostor, pomůže, přiskočí a nepodrazí. Milý Jirko, díky za Tvé profesionální angažmá na večírku LOHAS blogger 2015 v Českém centru, i díky Tobě to bylo nezapomenutelné.

Andrea Mouaddab Vémolová

marketingová konzultantka a šéfredaktorka Magazínu LOHAS
www.magazin-lohas.cz ~ andrea.vemolova@email.cz
Jiří George Konečný nám moderoval maturitní ples, který jsme se rozhodli dělat trochu jinak. Skvěle se vžil do ducha večera a pohotově reagoval v situacích, kdy jsme my zmatkovali. Jeho moderování má osobitý styl, který příjemně doplnil atmosféru našeho večera. Georgie rozhodně doporučuji!

Daniel Born

me@danborn.cz ~ 731 868 808
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS