Doporučení z první ruky

Jiří George Konečný — společenský a sportovní moderátor, facilitátor


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 32 doporučení

Jirku jsem přizval k moderování námi organizované firemní akce pro ING Bank. Vzhledem k tomu, že již několik let spolupracujeme jako lektoři, nepochyboval jsem o jeho řečnických kvalitách. I tak mě překvapil, kupříkladu znělostí hlasu a jeho velice příjemným zabarvením. Jiří zvládl proplout s nadhledem a grácií jak bludištěm řady informací, které měl předat, a stejně tak se lehce přenesl přes moderátorskou výzvu přepínání mezi českým a anglickým jazykem.

Luděk Hrnčíř
majitel společnosti Cryptomania s.r.o.
hrncir@cryptomania.cz 720 737 390

Jiří George Konečný se jen tak něčeho nezalekne. S chutí se ujal moderování našeho živelného tanečně-divadelního představení „Ženy Vol.5“ v kulturním prostoru Moving Station a vše zvládl na výbornou. V Jiřího osobitém projevu se snoubí přirozenost, vtip, šarm a profesionalita. Jiřího dar improvizace dodal celému vystoupení tu správnou jiskru. Hravě si poradil s častými vstupy mezi jednotlivými choreografiemi, které byly pro publikum plnohodnotným zážitkem. Jiřího moderování ve všech směrech předčilo naše očekávání a můžeme ho vřele doporučit. Tomuhle muži můžete důvěřovat ;-).

Petra Sebastian
petra.sebastian@seznam.cz 605 804 206

Jirka moderoval v červnu 2019 sadu přednášek na Festivalu Avatar v plzeňském kreativním prostoru DEPO 2015. Byl naprosto profesionální, vtipný i citlivý, napojený na každého jednotlivého přednášejícího, takže skvěle udržel náboj každé přednášky až do konce, i když bylo v prostoru neuvěřitelné vedro, ve kterém se těžko funguje i pasivně :-) Nutno dodat, že každá přednáška se týkala zcela jiného tématu, každý přednášející přišel s jinou energií a přesto se Jirkovi dařilo tím hladce procházet. Pro Festival byl velkým přínosem a pro mě osobně velkou inspirací :-)

Kateřina Štětková
produkce a dramaturgie Festivalu Avatar
www.avatarfestival.cz

Na Jiřího George Konečného jsme dostali doporučení a k moderování našeho „Festivalu Na konci léta“ se dostal vlastně náhodou. Již při první pracovní schůzce jsme byli mile překvapeni jeho vystupováním a přístupem k akci, která není pro moderátora jistě jednoduchá. Festival propojuje dva světy. Na pódiu se celý den střídají populární umělci a amatérské soubory, kde vystupují lidé s handicapem. Díky jeho profesionalitě, bezprostřednosti, usměvavosti, vtipu a pohodě, která z něj vyzařuje, si tento den všichni užili. Moderátor je spojovací článek mezi vystupujícími a diváky. Této úlohy se JGK zhostil na výbornou a doufáme, že s námi bude i nadále spolupracovat.

Sdružení Ty a Já, z.s.
Sdružuje lidi s mentálním a fyzickým handicapem
www.sdruzenityaja.cz sdruzenityaja@seznam.cz 776 488 008

2.listopadu 2019 nám George významně pomohl při organizaci 2. dentálního mistrovství ČR v badmintonu. Díky své badmintonové minulosti skvěle řídil organizaci turnaje a jeho zábavné glosy vždy padly na úrodnou půdu a pobavily. A zábava a hry na večerní párty pod jeho vedením vykouzlily opravdu báječnou atmosféru. Jirko, počítáme s Tebou opět i příští rok, děkujeme!

Ing. Martin Kutáč
country manager Kulzer
www.kulzer.com martin.kutac@kulzer-dental.com

Jirku jako moderátora velice doporučuji. Je spolehlivý, vždy připravený, pohotový a vtipný. Umí se vypořádat s nenadálou změnou či situací. Moderoval pro Český badmintonový svaz nejvýznamnější sportovní akce, včetně společenských večírků.

Hana Procházková
předsedkyně Českého badmintonového svazu
www.czechbadminton.cz

Pozvali jsme Jiřího George Konečného jako moderátora na Dětský den na letišti v Letkově, který se konal 31. 5. 2014. Můžeme Jirku pouze chválit, protože se své role ujal naprosto profesionálně, kreativně a aktivně. Dokázal rozproudit zábavu a udržet aktivní atmosféru. Uvědomili jsme si, že kvalitní moderátor je klíčem k úspěchu celé akce, a volbou Jirky jsme udělali rozhodně dobře – dětský den se povedl. Pokud budeme pořádat v budoucnu nějakou další akci, již nyní víme, koho jako moderátora požádáme o spolupráci, bude to Jirka George Konečný.

P. Kašpar
předseda PlzenecNET
www.plzenec.net

Jiří George Konečný několikrát moderoval náš ples badmintonistů. Naprosto profesionální přístup a vstřícnost! Vše hodnotím nejen z pozice organizátora akce, ale také tlumočím reakce účastníků. Jirka je vtipný, pohotový, bezprostřední a přitom má decentní projev. Několikrát také moderoval vrcholnou akci českého badmintonu – Mistrovství ČR jednotlivců v kategorii dospělých (Praha, Most). Materiály, které si pro tuto akci připravil, měly patřičnou úroveň a Jiří svými vstupy pokaždé přispěl ke špičkové úrovni akce. Moderoval také společenský večer, který v rámci MČR probíhá a je vyhodnocením ankety „Badmintonista roku“ – svým působením v roli moderátora pomohl vytvořit výbornou atmosféru během této společenské akce.

Milada Nováková
celoživotní badmintonistka, předsedkyně ZpčBaS v Plzni
miladanovakova@centrum.cz 602 169 692

Jirka je – díky tomu, že je nejen sportovcem, ale i hercem – schopen vnést do moderování sportovních událostí vhled a svůj osobitý lidský, styl. Již několik let je pro mne zárukou moderátorské kvality, díky své přípravě a pohotovosti. Těším se na další spolupráci.

Ondřej Lubas
yonex.cz 602 352 302

Jiří Konečný nám ve dvojici s Františkem Šimánkem moderovali již podruhé Nepomuckou UNIBRICK pouťovou akci, které se každoročně účastní cca 2000 diváků. Bylo to příjemné, velmi dobře se spolu doplňovali. Jiří moderoval uvolněně a vtipně. Rádi bychom využili jeho moderování i pro UNIBRICK Běh Nepomukem, protože má ke sportu blízko a jeho sportovní komentování tak bude mít hloubku. Jsem rád, že to není moderátor, který jen svým povídáním vyplňuje čas, ale jehož řeč má hlavně obsah :)

Petr Brož
jednatel firmy UNIBRICK s.r.o.
www.unibrick.cz