Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří George Konečný > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jiří George Konečný — společenský a sportovní moderátor, facilitátor

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Jiří George Konečný:
Chcete mít záruku, že vaši hosté budou celou akcí příjemně provázeni? Chcete mít spoleh na moderátora, který bude neustále stoprocentně připraven reagovat? Volbou George vám, jako organizátorovi, spadne kámen ze srdce. Že jste zvolili dobře, poznáte už ve fázi přípravy. Pravidelná aktualizace informací, rekapitulace všeho podstatného před zahájením, pozorné seznámení se s okolnostmi, hosty, ostatním děním a hlavně zájem. To byly zásadní projevy před začátkem naší akce, které mi signalizovaly, že moderátorsky náš vánoční večírek klapne na jedničku. Očekávání se naplnila. George byl v každém okamžiku přítomen s absolutním přehledem o situaci, s přirozeným smyslem pro humor bavil, informoval, dokázal vyplnit nečekaně vzniklé hluché místo, zvládl přimět „rebelsky nespolupracující účinkující“ :- ) k akci, přizpůsobil rétoricky projev osazenstvu, dokázal vést rozhovory s hosty aniž by byla znát připravená linka rozhovoru, a jednoznačně významně přispěl k tomu, že náš vánoční večírek utekl jako voda a všichni se báječně bavili. Doufám, Georgi, že se brzy uvidíme a ještě jednou díky!

Radka Pučelíková

HR Manager v AIMTEC
www.aimtec.cz
Již delší dobu si naše společnost ZAT a.s. lámala hlavu nad tím, jak srozumitelně, jednoduše, vtipně a zároveň s grácií představí svým 370 zaměstnancům novou VIZI společnosti do roku 2022. Měli jsme o akci svou určitou představu, ale teprve se vstupem Jirky do celého projektu nabyl projekt velice rychle konkrétních a velmi zásadních rysů. Celá přípravná fáze trvala něco málo přes měsíc, ale výsledek byl naprosto úžasný. Všech 370 lidí se sešlo v jeden čas na jednom místě a sdílelo jeden společný zážitek, který nám Jirka umožnil zažít. Takové věci se nestávají každý den. A troufám si říci, že to bylo hlavně díky Jirkovi. Proto mu dávám všechny palce co mám nahoru a doporučuji i ostatním – coby moderátora i produkčního takto náročných firemních akcí.

Alena Svátová

ředitelka divize Medical ve společnosti ZAT a.s.
www.zat.cz/cz/za-aci-spolecne-zasadili-s… ~ alena.svatova@zat.cz ~ 736 519 402
Jirka je skvělý moderátor. Moderoval nám akci Harfandění. Skvělá práce s dětmi i dospělými. Vřele doporučuji.

Eva Skovajsova

Náš spolek navíc z.s. oslovil po doporučení našeho kamaráda Jirku George Konečného pro moderování a facilitaci veřejné debaty o záchraně zahrady a historicky cenného domu v Blatné, takzvané Krčkovny. A rozhodně jsme neudělali chybu! Jeho práce při samotné akci byla naprosto perfektní. Příprava na akci velmi profesionální a rovnou můžu říci, že jsme v něm pro tuto akci získali nejen galantního a pohotového moderátora a facilitátora, ale hlavně dobře fungujícího kolegu do týmu táhnoucího s námi za jeden provaz. I díky němu jsme oslovili blatenskou veřejnost a navázali pozitivní dialog s reprezentanty města. Prostě přesně to, co jsme pro náš projekt v tu chvíli potřebovali. Všem můžu Jirku vřele doporučit a doufáme, že jeho služeb budeme využívat častěji.

Josef Váňa

krckovna.cz ~ info@krckovna.cz ~ 777 142 933
George je trénovaný všemi možnými, především s lidmi spojenými, profesemi, má spoustu zkušeností a obrovský přehled a především a hlavně skvělý smysl pro humor, jímž koření své moderátorské výstupy. Vždy přesně ví, co říct a jak vtipně oglosovat i náhodně vzniklou situaci. Sportovec, herec, cestovatel, kouč, moderátor, neskutečně aktivní člověk a sympatická osobnost!

Kateřina Kykalová

studentka Teorie a kritiky DAMU
Jirku jsem přizval k moderování námi organizované firemní akce pro ING Bank. Vzhledem k tomu, že již několik let spolupracujeme jako lektoři, nepochyboval jsem o jeho řečnických kvalitách. I tak mě překvapil, kupříkladu znělostí hlasu a jeho velice příjemným zabarvením. Jiří zvládl proplout s nadhledem a grácií jak bludištěm řady informací, které měl předat, a stejně tak se lehce přenesl přes moderátorskou výzvu přepínání mezi českým a anglickým jazykem.

Luděk Hrnčíř

majitel společnosti Cryptomania s.r.o.
hrncir@cryptomania.cz ~ 720 737 390
Pana Konečného jsme si vybrali jako moderátora pro maturitní ples a za celou třídu mohu říct, že to zvládl na jedničku. S opravdu minimem informací dokázal náš nejlepší večer v životě posunout na vyšší úroveň a svým nasazením opravdu docílil toho nejlepšího večera jak pro nás, tak i pro naše hosty. Určitě doporučujeme!

Martin Vavřička

student 4.B VOŠ a SPŠE Plzeň
Pokud chcete nenásilné uvolněné profesionální provedení jakoukoli událostí, tak George je ta správná volba. Osobně s ním mám zkušenost jako s moderátorem velkých akcí pro zaměstnance a vše dopadlo na jedničku.

Michaela Zedníková

Jirka Konečný je pravý profesionál. Moderoval únorové MČR v badmintonu, které jede tři dny v podstatě non stop. Kromě samotného moderování obnášela jeho práce i rozhovory do televize či uvádění galavečera. Vše zvládl na výbornou, což připisuji hlavně jeho umění improvizace – z každé situace dokáže elegantně vybruslit a vykouzlit třeba i nějaký ten vtip. Je na něj spolehnutí a je to dříč.

Ondřej Kopřiva

šéfredaktor webu Czech Badminton
www.czechbadminton.cz
S Jirkou jsem měl možnost spolupracovat na mistrovství republiky v badmintonu, kde působil jako moderátor. Pomáhal tvořit video rozhovory pro sociální sítě Českého badmintonového svazu. Velmi oceňuji schopnost reagovat na vývoj hry. Naprosto profesionální přístup.

Dean Brabec

Freelance Digital Marketing Creative & Strategist
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS