Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří George Konečný > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Jiří George Konečný — společenský a sportovní moderátor, facilitátor

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Jiří George Konečný:
Jirku jsem zažila v závěrečné přípravné fázi Festivalu AVATAR jako člena týmu a pak jako moderátora dvoudenního přednáškové bloku. Oceňuji jeho organizační a manažerské schopnosti, strukturované vedení týmu, které vedlo k zefektivnění práce. V roli moderátora jsem ocenila jeho profesionální přístup k různorodý osobnostem a k publiku. Za důležité považuji důležitý detail – Jirkovu schopnost držet formát. A navíc je to vtipný pohodář :)

Jana Maněnová

organizátorka seberozvojových seminářů a malířka
www.berenikaart.cz
Jirka moderoval v červnu 2019 sadu přednášek na Festivalu Avatar v plzeňském kreativním prostoru DEPO 2015. Byl naprosto profesionální, vtipný i citlivý, napojený na každého jednotlivého přednášejícího, takže skvěle udržel náboj každé přednášky až do konce, i když bylo v prostoru neuvěřitelné vedro, ve kterém se těžko funguje i pasivně :-) Nutno dodat, že každá přednáška se týkala zcela jiného tématu, každý přednášející přišel s jinou energií a přesto se Jirkovi dařilo tím hladce procházet. Pro Festival byl velkým přínosem a pro mě osobně velkou inspirací :-)

Kateřina Štětková

produkce a dramaturgie Festivalu Avatar
www.avatarfestival.cz
Na Jiřího George Konečného jsme dostali doporučení a k moderování našeho „Festivalu Na konci léta“ se dostal vlastně náhodou. Již při první pracovní schůzce jsme byli mile překvapeni jeho vystupováním a přístupem k akci, která není pro moderátora jistě jednoduchá. Festival propojuje dva světy. Na pódiu se celý den střídají populární umělci a amatérské soubory, kde vystupují lidé s handicapem. Díky jeho profesionalitě, bezprostřednosti, usměvavosti, vtipu a pohodě, která z něj vyzařuje, si tento den všichni užili. Moderátor je spojovací článek mezi vystupujícími a diváky. Této úlohy se JGK zhostil na výbornou a doufáme, že s námi bude i nadále spolupracovat.

Sdružení Ty a Já, z.s.

Sdružuje lidi s mentálním a fyzickým handicapem
www.sdruzenityaja.cz ~ sdruzenityaja@seznam.cz ~ 776 488 008
2.listopadu 2019 nám George významně pomohl při organizaci 2. dentálního mistrovství ČR v badmintonu. Díky své badmintonové minulosti skvěle řídil organizaci turnaje a jeho zábavné glosy vždy padly na úrodnou půdu a pobavily. A zábava a hry na večerní párty pod jeho vedením vykouzlily opravdu báječnou atmosféru. Jirko, počítáme s Tebou opět i příští rok, děkujeme!

Ing. Martin Kutáč

country manager Kulzer
www.kulzer.com ~ martin.kutac@kulzer-dental.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS