Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jiří Janeček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Janeček — projektový manažer zakázek

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Jiří Janeček:
Jirku jsme oslovili v okamžiku, kdy jsme měli realizovat zakázku vybavení zákaznického infocentra na Slovensku. Měli jsme se zákazníkem uzavřenou smlouvu o dodání a zpracovanou kompletní výrobní dokumentaci. Ale nebyli jsme schopni to kapacitně zvládnout. Jirka převzal kompletně realizaci zakázky, zorganizoval výrobu, dopravu, kompletní montáž až po předání zakázky zákazníkovi. Prostě PECKA!

David John

Faktum Design s.r.o.
Naši zkušenost s Jirkou hodnotíme velmi pozitivně. Rychlost jednání, ochota a přístup je v dnešní době hodně velkým plusem. Vše bylo splněno a nachystáno v domluveném čase a s dostatečnou časovou rezervou. Jirka je opravdový profesionál, se kterým je radost spolupracovat. Těšíme se na další spolupráci.

Filip Adam

Feroprofil s.r.o.
Jirku jsme oslovili na doporučení a byla to opravdu dobrá volba. Jirka vždy ochotně zodpověděl veškeré dotazy, pomohl najít nejlepší řešení a po odsouhlasení vše dodal na čas a ve vysoké kvalitě.

Jana Leinweberová

Respilon s.r.o.
Čekala nás první konference s novými produkty a chtěli jsme perfektní prezentaci, na kterou jsme měli omezený rozpočet. Potřebovali jsme se spolehnout na profesionální realizaci. Velké díky Jirkovi za skvěle odvedenou práci a vstřícné jednání. Vše bylo jak jsme se domluvili. Děkujeme.

David Grbavčič

Nutrego s.r.o.
S Jirkou jsme spolupracovali při realizaci výstavy Slovanská Epopej na brněnském výstavišti. Jeho práci ocenil nejenom tým zajišťující stavbu interiéru, ale i tým restaurátorů, který ocenil vysokou profesionalitu v přípravě i flexibilitu při realizaci. Patří mu také dík za vysoké časové nasazení v okamžiku, kdy bylo nejvíce potřeba.

Tomáš Moravec

Veletrhy Brno a.s.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS