Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jiří Kaláček > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jiří Kaláček — grafický designér, ilustrátor a DTP grafik

Zobrazuji č. 21 a 22 z celkem 22 doporučení prezentace Mgr. Jiří Kaláček:
Spolupráci s Jiřím Kaláčkem na sazbě knihy Mendelovy rostliny bych hodnotila po všech stránkách jako perfektní. Nejen, že byl velmi vstřícný a ochotný a velmi rychle řešil všechny problémy, ale navíc prokázal vynikající odborné znalosti a citlivý přístup ke zpracovávanému materiálu. Moje kniha by určitě nebyla tím, čím je, kdyby do jejího grafického zpracování Jirka nevnesl své nápady a originální přístup.

RNDr. Iva Kubištová

ivakubistova@seznam.cz ~ 608 628 425
S pane Kaláčkem jsem se znal letmo už z dřívějška z našich společných volnočasových aktivit. Čemu se přesně věnuje jsem zjistil až když jsem hledal odborníka pro zpracování sazby a grafiky mé knihy. Spolupráce byla naprosto bezproblémová, cením si hlavně solidního jednání, krátké reakční doby a hlavně citu pro věc. Pan Kaláček navrhl komplet grafiku knihy, která ladila s jejím obsahem a mně tak odpadla velká starost. Jeho pomoc jsem také ocenil při komunikaci s tiskárnou, kdy předání podkladů proběhlo absolutně bez problémů. Mám na knihu velmi pozitivní reference a to i od čtenářů, kteří jí pouze zběžně prolistují – právě díky přehlednosti a hezkému zpracování. U pana Kaláčka si cením jeho zkušeností, kdy kromě knihy mi vyhotovil i propagační materiály – letáky, inzeráty do časopisů… vše v krátkých lhůtách a ve vynikající kvalitě.

MUDr. Ladislav Polách

psychiatr, nakladatel, jednatel SYMEDIS PRO, s.r.o.
www.symedis.cz ~ polach@symedis.cz ~ 608 610 716
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS