Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jiří Kaláček > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jiří Kaláček — grafický designér, DTP grafik a lektor Adobe aplikací

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace Mgr. Jiří Kaláček:
Spolupráci s Jiřím Kaláčkem na sazbě knihy Mendelovy rostliny bych hodnotila po všech stránkách jako perfektní. Nejen, že byl velmi vstřícný a ochotný a velmi rychle řešil všechny problémy, ale navíc prokázal vynikající odborné znalosti a citlivý přístup ke zpracovávanému materiálu. Moje kniha by určitě nebyla tím, čím je, kdyby do jejího grafického zpracování Jirka nevnesl své nápady a originální přístup.

RNDr. Iva Kubištová

ivakubistova@seznam.cz ~ 608 628 425
S pane Kaláčkem jsem se znal letmo už z dřívějška z našich společných volnočasových aktivit. Čemu se přesně věnuje jsem zjistil až když jsem hledal odborníka pro zpracování sazby a grafiky mé knihy. Spolupráce byla naprosto bezproblémová, cením si hlavně solidního jednání, krátké reakční doby a hlavně citu pro věc. Pan Kaláček navrhl komplet grafiku knihy, která ladila s jejím obsahem a mně tak odpadla velká starost. Jeho pomoc jsem také ocenil při komunikaci s tiskárnou, kdy předání podkladů proběhlo absolutně bez problémů. Mám na knihu velmi pozitivní reference a to i od čtenářů, kteří jí pouze zběžně prolistují – právě díky přehlednosti a hezkému zpracování. U pana Kaláčka si cením jeho zkušeností, kdy kromě knihy mi vyhotovil i propagační materiály – letáky, inzeráty do časopisů… vše v krátkých lhůtách a ve vynikající kvalitě.

MUDr. Ladislav Polách

psychiatr, nakladatel, jednatel SYMEDIS PRO, s.r.o.
www.symedis.cz ~ polach@symedis.cz ~ 608 610 716
S panem Kaláčkem spolupracujeme od roku 2016 na různých tištěných materiálech (prospekty, letáky, publikace), propagačních předmětech (podtácky, rollupy, …) nebo návrzích grafických prvků pro web (http://navratvlku.cz) a krátkých videí (PF 2020). Rádi se na něj obracíme, protože je velice zkušený, umí s citem poradit a výsledná práce se nám vždy líbí. Jako správný profesionál je spolehlivý a navíc velice rychlý a ochotný vyjít vstříc. Děkujeme a srdečně doporučujeme!

Lucie Záhorová

AOPK ČR
www.nature.cz ~ lucie.zahorova@nature.cz ~ 283 069 149
S Jirkou Kaláčkem jsem já osobně pracovala poprvé, ale je to náš dvorní firemní grafik. Spolupráce fajnová, bezproblémová. Jirka dělá rychle a kvalitně. Navíc má dobré a funkční nápady, kterými dovedl oživit i příručku, která se moc hezkými věcmi nezabývá. Tvořili jsme spolu terénní příručku jak rozpoznat ptačí kriminalitu (nelegální zabíjení ptáků a jiných volně žijících zvířat). Navíc má rychlé dodací lhůty a osobní zájem o věc. Nelze nedoporučit! :-)

Klára Hlubocká

Česká společnost ornitologická, ochrana dravců
hlubocka@birdlife.cz ~ 606 412 422
S Jirkou Kaláčkem spolupracuji dlouhodobě při tvorbě nejrůznějších materiálů – brožurek, letáků, plakátů, výukových materiálů, sborníků, užitkových předmětů (trička, hrnečky, samolepky). Naposledy jsme spolupracovali na brožuře Ptáci pražských parků www.birdlife.cz/prazskymi-parky/. Jirka přistupuje k projektům velmi zodpovědně a snaží se nám vždy vyjít vstříc a dodržet naše často šílené termíny. Má nápady a umí poradit a usměrnit i odborně s věcmi, o kterých nic netušíme (druhy papíru, tisku, ořezy). A když je třeba, zadání odkomunikovat i s tiskárnou. Dá se na něj spolehnout a jeho práce je vždy kvalitní a nápaditá.

Katarína Slabeyová

www.birdlife.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS