Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jiří Kroužek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Kroužek — specialista na internetový marketing se zaměřením na PPC reklamu, SEO a SEM

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Jiří Kroužek:
Za Jirkou Kroužkem jsme přišli s tím, že máme kampaň s menším rozpočtem a chtěli jsme se formou školení dozvědět, jak ji nastavit správným způsobem tak, abychom ji mohli používat delší dobu. Jirka byl víc než ochotný. Popil s námi kávu, pomohl nám přenastavit naše již běžící kampaně, navhrnul vlastní, podělil se s námi o pokročilé metriky PPC, na které bychom sami nikdy nepřišli. Nyní, měsíc po školení, se z PPC stal jeden z našich hlavních zdrojů příjmu, v což jsme předtím ani nedoufali, protože v našich rukách to byl ztrátový podnik. Pochvalujeme si i komunikaci. Pár dnů po školení jsme potřebovali doplnit nějaké znalosti a Jirka se nám na email ozval hned druhý den a vyřešil to s námi. Za náš eshop Herbatica.sk doporučujeme naprosto.

Petr Havlíček

herbatica.sk
Služby pana Kroužka jsme využili k tvorbě online reklamy pro naši pizzerii Causo. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni, na 100 % splnil všechna naše očekávání. V jeho případě se skutečně jedná o nabídku kvalitních služeb v oblasti internetového marketingu, seriózní přístup a originální nápady. Doporučujeme všem – kontaktovat pana Jiřího Kroužka byla perfektní volba.

Piero Caruso

http://www.carusopizza.cz/cs/ ~ italest@seznam.cz
S panem Kroužkem naše společnost spolupracuje již několik let v souvislosti se správou PPC kampaní a jsme s dosavadní spoluprací naprosto spokojeni. Nově ji také rozšiřujeme i o správu vyhledávačů zboží.

Radek Pavel

jednatel firmy Autodoplňky-obchod.cz
www.autodoplnky-obchod.cz
S panem Kroužkem spolupracuji už několik let a jsem s jeho službami velmi spokojen. Je to skvělý odborník a jeho přístup k řešení všech mých požadavků je vždy naprosto perfektní.

Petr Lukáš

majitel a jednatel společnosti itaco s.r.o.
www.retezy.cz ~ itaco@retezy.cz
Služby Jirky Kroužka mohu s čistým svědomím doporučit. Využil jsem je opakovaně při správě AdWords/Sklik kampaní svých zákazníků. Cením si nejen jeho znalostí, ale i samostatnosti, iniciativy, spolehlivosti a ochoty. Těším se na další spolupráci.

Michal Čížek

web a marketing
www.ovx.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS