Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jiří Kroužek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Kroužek — specialista na internetový marketing se zaměřením na PPC reklamu, SEO a SEM

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Jiří Kroužek:
S panem Kroužkem naše společnost spolupracuje již několik let v souvislosti se správou PPC kampaní a jsme s dosavadní spoluprací naprosto spokojeni. Nově ji také rozšiřujeme i o správu vyhledávačů zboží.

Radek Pavel

jednatel firmy Autodoplňky-obchod.cz
www.autodoplnky-obchod.cz
S panem Kroužkem spolupracuji už několik let a jsem s jeho službami velmi spokojen. Je to skvělý odborník a jeho přístup k řešení všech mých požadavků je vždy naprosto perfektní.

Petr Lukáš

majitel a jednatel společnosti itaco s.r.o.
www.retezy.cz ~ itaco@retezy.cz
Služby Jirky Kroužka mohu s čistým svědomím doporučit. Využil jsem je opakovaně při správě AdWords/Sklik kampaní svých zákazníků. Cením si nejen jeho znalostí, ale i samostatnosti, iniciativy, spolehlivosti a ochoty. Těším se na další spolupráci.

Michal Čížek

web a marketing
www.ovx.cz
Jirka dlouhodobě spravuje AdWords účet našeho českobudějovického coworkingového centra a myslím, že jsme tuhle činnost nemohli svěřit nikomu lepšímu :-) Z našeho každého setkání je znát, že svou práci perfektně ovládá a ví, jak kampaně nastavit tak, aby pro nás byly co nejefektivnější. Postupně nás začal na AdWords i školit, abychom některé změny zvládali i sami. Na každé školení je perfektně připravený a žádná otázka ho nikdy nezaskočí :-) Je vidět, že se své práci věnuje už několik let, a že se zajímá o novinky a aktuality z oblasti internetového marketingu. Díky, Jirko! :-)

Kristýna Mokráčková

jednatel Coworking Center ČB
www.coworkingcb.cz ~ mokrackova@coworkingcb.cz
PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
Roční spolupráci s Jiřím Kroužkem můžu zhodnotit jako vydařenou. Jeho komunikace je rychlá a k věci. Je spolehlivý a dodržuje termíny. O projekty, na kterých pracuje, se zajímá, zjišťuje si detaily navíc, které pomáhají lepšímu využití vynaložených prostředků. Je otevřený zpětné vazbě a ochotný učit se novým věcem.

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS