Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Kroužek — konzultant a správce PPC reklamy


Zobrazuji č. 11-16 z celkem 16 doporučení

S Jirkou Kroužkem spolupracuji od spuštění svého projektu „Čeština pod kontrolou.“ I s malým rozpočtem začínající firmy dokázal Jirka připravit PPC reklamu v adWords takovým způsobem, že přilákala velkou část z mých dosavadních klientů. Jirka je neuvěřitelně ochotný, milý, spolehlivý a v tom moři záležitostí, které je potřeba každodenně řešit, je komunikace s ním vždy vítaným zpestřením.

Mgr. Lenka Siváková
zakladatelka Češtiny pod kontrolou - zážitkových kurzů češtiny procizince
czechundercontrol.com lenka.sivi@gmail.com 773 129 600

Za Jirkou Kroužkem jsme přišli s tím, že máme kampaň s menším rozpočtem a chtěli jsme se formou školení dozvědět, jak ji nastavit správným způsobem tak, abychom ji mohli používat delší dobu. Jirka byl víc než ochotný. Popil s námi kávu, pomohl nám přenastavit naše již běžící kampaně, navrhl vlastní, podělil se s námi o pokročilé metriky PPC, na které bychom sami nikdy nepřišli. Nyní, měsíc po školení, se z PPC stal jeden z našich hlavních zdrojů příjmu, v což jsme předtím ani nedoufali, protože v našich rukách to byl ztrátový podnik. Pochvalujeme si i komunikaci. Pár dnů po školení jsme potřebovali doplnit nějaké znalosti a Jirka se nám na email ozval hned druhý den a vyřešil to s námi. Za náš eshop Herbatica.sk doporučujeme naprosto.

Petr Havlíček
herbatica.sk

Služby pana Kroužka jsme využili k tvorbě online reklamy pro naši pizzerii Causo. S jeho prací jsme nadmíru spokojeni, na 100 % splnil všechna naše očekávání. V jeho případě se skutečně jedná o nabídku kvalitních služeb v oblasti internetového marketingu, seriózní přístup a originální nápady. Doporučujeme všem – kontaktovat pana Jiřího Kroužka byla perfektní volba.

S panem Kroužkem naše společnost spolupracuje již několik let v souvislosti se správou PPC kampaní a jsme s dosavadní spoluprací naprosto spokojeni. Nově ji také rozšiřujeme i o správu vyhledávačů zboží.

Radek Pavel
jednatel firmy Autodoplňky-obchod.cz
www.autodoplnky-obchod.cz

S panem Kroužkem spolupracuji už několik let a jsem s jeho službami velmi spokojen. Je to skvělý odborník a jeho přístup k řešení všech mých požadavků je vždy naprosto perfektní.

Petr Lukáš
majitel a jednatel společnosti itaco s.r.o.
www.retezy.cz itaco@retezy.cz

Služby Jirky Kroužka mohu s čistým svědomím doporučit. Využil jsem je opakovaně při správě AdWords/Sklik kampaní svých zákazníků. Cením si nejen jeho znalostí, ale i samostatnosti, iniciativy, spolehlivosti a ochoty. Těším se na další spolupráci.

Michal Čížek
web a marketing
www.ovx.cz