Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Liška > Doporučení

Doporučení z první ruky

Jiří Liška — webdesignér, tvůrce a správce webových stránek a e-shopů

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Jiří Liška:
Velmi chválím spolupráci s panem Liškou. Oceňuji především ochotu, poctivost a spolehlivost, se kterou svou práci odvádí. Od samého začátku probíhala spolupráce hladce, bez zbytečných komplikací a problémů. S výsledkem jsem naprosto spokojený. Vřele doporučuji.

Tomáš Brožek

Z mé strany naprostá spokojenost, na všem se dalo domluvit. Myslím, že pan Liška je v tom co dělá profesionál. Web je podle mých představ. Mohu doporučit využít jeho služeb.

Jaroslav Axmann

podnikatel
Brany-Axmann.cz ~ jaroslavaxmann@atlas.cz ~ 731 507 440
Pan Liška pracuje rychle, je spolehlivý. Vše je tak, jak jsem si představovala. Vřele doporučuji. Já jsem velmi spokojena.

Leona Prauchová

Spolupráce s panem Liškou byla vždy dobrá, rychlé reakce, hezké návrhy. Využila jsem již 2× na tvorbu webu a jsem spokojená. Děkuji.

Soňa Vávrová

terapeut
Hypnoza-osobnirozvoj.cz
Velice ochotný a šikovný pán, rychle a kvalitně vytvořené web stránky za dobrou cenu. Pana Lišku mohu určitě doporučit.

Jan Stárek

Vřele doporučuji. Skvělá domluva. Pan Liška velice ochotný, pokud jsem něco nevěděl, spojili jsme se přes Skype a vše mi bylo ukázáno a vysvětleno, dokonce jsem si to mohl i nahrát a všechny informace si uložit do svého počítače. Úpravy vyřešeny okamžitě a že jich bylo hodně :). Takhle by to mělo vypadat!! Jsem nadšený.

Radek Veselý

www.ufcmarket.cz ~ ufcmarket@seznam.cz
Pan Jiří Liška tvořil pro mou firmu webové stránky. Stránky byly vytvořeny rychle, velmi kvalitně a za dobrou cenu. Komunikace byla na výbornou. Pana Lišku mohu jen doporučit.

František Juřena

www.jotron.net
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS