Doporučení z první ruky

Jiří Liška — webdesignér, tvůrce a správce webových stránek a e-shopů


Zobrazuji všech 8 doporučení

Velmi chválím spolupráci s panem Liškou. Oceňuji především ochotu, poctivost a spolehlivost, se kterou svou práci odvádí. Od samého začátku probíhala spolupráce hladce, bez zbytečných komplikací a problémů. S výsledkem jsem naprosto spokojený. Vřele doporučuji.

Tomáš Brožek

Z mé strany naprostá spokojenost, na všem se dalo domluvit. Myslím, že pan Liška je v tom co dělá profesionál. Web je podle mých představ. Mohu doporučit využít jeho služeb.

Jaroslav Axmann
podnikatel
Brany-Axmann.cz jaroslavaxmann@atlas.cz 731 507 440

Pan Liška pracuje rychle, je spolehlivý. Vše je tak, jak jsem si představovala. Vřele doporučuji. Já jsem velmi spokojena.

Leona Prauchová

Spolupráce s panem Liškou byla vždy dobrá, rychlé reakce, hezké návrhy. Využila jsem již 2× na tvorbu webu a jsem spokojená. Děkuji.

Soňa Vávrová
terapeut
Hypnoza-osobnirozvoj.cz

Velice ochotný a šikovný pán, rychle a kvalitně vytvořené web stránky za dobrou cenu. Pana Lišku mohu určitě doporučit.

Jan Stárek

Vřele doporučuji. Skvělá domluva. Pan Liška velice ochotný, pokud jsem něco nevěděl, spojili jsme se přes Skype a vše mi bylo ukázáno a vysvětleno, dokonce jsem si to mohl i nahrát a všechny informace si uložit do svého počítače. Úpravy vyřešeny okamžitě a že jich bylo hodně :). Takhle by to mělo vypadat!! Jsem nadšený.

Pan Jiří Liška tvořil pro mou firmu webové stránky. Stránky byly vytvořeny rychle, velmi kvalitně a za dobrou cenu. Komunikace byla na výbornou. Pana Lišku mohu jen doporučit.

František Juřena
www.jotron.net

Firma Web-Liska.cz předčila mé očekávání. Pan Liška je spolehlivý, práci dělá srdcem a poskytuje velmi kvalitní servis. Mohu jen doporučit.

Vendula Čepeláková
BORN TO SWIM
www.borntoswim.cz