Doporučení z první ruky

Mgr. Jiří Stasiňk — specialista na sociální média Facebook, Instagram a LinkedIn


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Bc. Jan Štrbán

Jiří s námi spolupracuje na mnoha projektech v rámci sociálních sítích – od foodu přes kulturní eventy. Věnuje se hlavně reklamám a technickému Facebooku.

Bc. Jan Štrbán
specialista na sociální média a tvůrce kreativního obsahu pro sociální sítě

Mgr. Jiřího Šťastníka vřele doporučuji komukoli, kdo bude chtít svůj projekt/produkt/značku ukázat ve správném světle a dostat do povědomí co nejvíce klientů. Spolupracujeme několik let na propagaci akcí servisní organizace Nová síť (divadelní festival, konference, kontinuální viditelnost webu a dalších aktivit) a to k oboustranné spokojenosti. Jiří je spolehlivý, dokáže naplánovat kampaň, kterou poté pečlivě realizuje. Své práci věnuje čas. Umí zhodnotit situaci a v případě potřeby změnit propagační strategii. Umí optimalizovat zdroje, aby měla kampaň dostatečný dosah za přiměřeně investované prostředky. S Jiřím se velmi dobře komunikuje a umí za projekt převzít iniciativu, což v našem oboru považují za výrazný benefit.

Mgr. MgA. Petr Pola, Ph.D
programový ředitel Nové sítě
www.novasit.cz
Mgr. Šárka Petruželová

S Jirkou spolupracujeme už mnoho let v rámci Creative Office a vypomáháme si na mnoha projektech. Všude, kde jsou třeba analytické schopnosti, je jako doma. Pomáhal mi spravovat PPC kampaně a reklamy na Facebooku pro mnoho klientů. Skvěle se orientuje v aktuálních trendech i novinkách, průběžně kontroluje nastavení, upravuje parametry a i díky tomu reklamy šlapou jako na drátkách a mají super výkonnost. Jirka je taky naprosto skvělý organizátor akcí a kulturních eventů – produkce je rozhodně jeho silná stránka. Vždy má perfektní přehled, vede pečlivě itinerář a na cokoliv se ho zeptáte, má to v hlavě včetně termínů a dalších „maličkostí“. Spolupráci s ním rozhodně doporučuji. :-)

Mgr. Šárka Petruželová
copywriterka a správkyně sociálních sítí

Jiřího ráda doporučuji, máme za sebou hezkou spolupráci na sociálních sítích. Bezproblémovou, kreativní a příjemnou. Děkuji!

Malgorzata Ebel
importér a výrobce Specialty Coffee
ebelcoffee.com go@ebelcoffee.cz 603 441 434