Mgr. Šárka Petruželová

copywriterka a správkyně sociálních sítí

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem textařka. Píšu, tedy jsem. Mou úlohou je naladit se na vás, jako na svého zákazníka a zprostředkovat, co chcete světu říci – svou vizí, podnikáním, produktem či službou. A jak? Srozumitelnou formou, přitom s vaším charakterem a díky tomu se dostat k myslím i srdcím vašich zákazníků. Je tedy logické, že si musíme společně „sednout“ – obrazně i v reálu. Protože smysl má psát jenom o tom, čemu vážně věříte. ;)

S čím vám mohu pomoci? Svým stálým klientům se starám o vše, co se textů týká.

  • Copywriting – Pomůžu vám s obsahem na web. Vymyslím kreativní návrhy a zrealizuji kompletní textaci vašich nově vznikajících webových stránek. Pravidelně budu připravovat články na firemní blog. Poradím si rovněž s PR články a tiskovými zprávami pro tištěná média. Zkrátka vyladím a ujednotím vaše firemní texty k dokonalosti, včetně interní komunikace.
  • Newslettery – Posvítím si na pravidelnou komunikaci s vašimi zákazníky. Poutavě, jasně, stručně a přehledně, jen tak vzbudíme zájem o váš produkt i chuť číst dál.
  • Správa sociálních sítí – Přes obsahovou strategii a komunikační plán až k poutavému obsahu. Vaše sociální sítě budou jako v bavlnce. Budu se starat o pravidelnou aktualizaci, zveřejňování příspěvků a přicházet s novými nápady.

Něco málo o mně. Mám VŠ vzdělání v oboru (Teorie a filozofie komunikace), ovšem největší praxí je každodenní práce s textem. V oboru se pohybuji 13 let. Měla jsem příležitost pracovat pro významné hráče na trhu či vést projekty podpořené Evropskými strukturálními fondy ČR, stejně tak jsem pomáhala mnoha živnostníkům, neziskovkám i drobným podnikatelům. Duší jsem cestovatelka a inspiraci čerpám v přírodě, u tance či dobré knihy. Na vyžádání vám ráda zašlu podrobnější portfolio.

Motto: Respektuji vaše nápady a energii, kterou jste do svého podnikání vložili. Věřím vám, a tak vás i prezentuji na veřejnosti.

Ukázky copywritingu: Mori reality, D4 Reality, BIM Crowd, Beast Tech, Počítačovka, Ergoterapie Plzeň, RE/MAX G8 Reality, Šumavská XIII, OSTÉ (HP a popisky produktů), BM Develop, Homestaging Dvořák, Zedníci, Rossmánek, Noc patří slunci, florimi, Mezi stébly, Vila Jarmila.

Mgr. Šárka Petruželová

Kontakty

Mgr. Šárka Petruželová
Baranova 24
Praha 3
130 00
Mobil:777 122 621
Email:sarka.petruzelova@gmail.com
Web:www.creativeofficeprague.com
Facebook:creativeofficeprague
WhatsApp:420777122621
Účet:1014781922/6100
IČ:02530082

Doporučení
z první ruky

Napsala jsem si texty pro weby mých dvou projektů – Mezi stébly a Michaela Sonntágová Photography. Už při psaní jsem si byla vědoma, že je to kostrbaté, škrobené a takové neucelené. Šárku jsem si vyhledala na serveru Na volné noze, sešla se s ní a úplně mne osobnostně okouzlila. A nejen v tomhle. Vycítila, jaká jsem a co si přeji do textů přenést a odevzdala mi tak skvělou práci. Velmi doporučuji!

Michaela Sonntágová

Mezistebly.cz