Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Šárka Petruželová

Mgr. Šárka Petruželová

textařka

Mgr. Šárka Petruželová

Jsem textařka. Píšu, tedy jsem. Mou úlohou je naladit se na vás, jako na svého zákazníka a zprostředkovat, co chcete světu říci – svou vizí, podnikáním, produktem či službou. A jak? Srozumitelnou formou, přitom s vaším charakterem a díky tomu se dostat k myslím i srdcím vašich zákazníků. Je tedy logické, že si musíme společně „sednout“ – obrazně i v reálu. Protože smysl má psát jenom o tom, čemu vážně věříte. ;)

Něco málo o mně. Mám VŠ vzdělání v oboru (Teorie a filozofie komunikace), ovšem největší praxí je každodenní práce s textem. V oboru se pohybuji 10 let. Měla jsem příležitost pracovat pro významné hráče na trhu či vést projekty podpořené Evropskými strukturálními fondy ČR, stejně tak jsem pomáhala mnoha živnostníkům, neziskovkám i drobným podnikatelům. Duší jsem cestovatelka a inspiraci čerpám v přírodě, u tance či koukáním do nebes. Na vyžádání vám ráda zašlu podrobnější portfolio.

Motto: Respektuji vaše nápady a energii, kterou jste do svého podnikání vložili. Věřím vám, a tak vás i prezentuji na veřejnosti.

Ukázky práce: Počítačovka, Ergoterapie Plzeň, RE/MAX G8 Reality, Šumavská XIII, Cocoes (texty k HP a produktům bez blogu), EP, BM Develop, Homestaging Dvořák, Zedníci, Rossmánek, Noc patří slunci, Ulf Treged, florimi.

Ukázky práce:

Copywriting pro Homestaging DvořákCopywrtiting pro Hotel HláskaČlánek pro časopis Profit / únor 2016PR spolupráce s firmou Alerion / Ekonom říjen 2014First Class 2016 – článek pro média
Zobrazit všech 39 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Šárka Petruželová
Baranova 24
Praha 3
130 00
Mobil:777 122 621
Email:sarka.petruzelova@gmail.com
Web:creativeoffice.cz
Facebook:Facebook creativeofficeprague
Účet:1014781922 / 6100
:02530082

Doporučení z první ruky

Šárku znám jako skutečnou profesionálku, s níž jsem měl štěstí dlouhodobě spolupracovat na několika PR projektech (MPSV ČR, RBP ZP apod.). Vždy dokonale pochopí problematiku a díky mnohaletým zkušenostem a znalostem mediálního světa umí protlačit mnohé do novin i na internet. Má neuvěřitelně kreativní duši, která vytvoří (nejen) z obyčejného textu svěží a poutavý klenot. Pokud chcete, aby se o vás vědělo nebo potřebujete perfektní texty, neváhejte Šárku kontaktovat.
Ing. Jiří Kaňa
copywriter, music producer

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS