Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Šárka Petruželová

Mgr. Šárka Petruželová

PR manažerka, copywriterka a produkční

Mgr. Šárka Petruželová

Zajišťuji kompletní služby public relations neboli vztahy s veřejností pro živnostníky, podnikatele i společnosti: PR strategie a kampaně, budování vztahů s médii, copywriting (články, tiskové zprávy, firemní texty, texty na web), monitoring médií a mediální analýzy, tiskové konference, eventy a social media marketing (správa stránek na Facebooku aj.).

Mám VŠ vzdělání v oboru (Teorie a filosofie komunikace na ZČU v Plzni), přes 9 let praxe a zkušeností, mj. jako PR a marketingová manažerka kulturního portálu Informuji.cz a PR manažerka v PR agentuře Stance Communications, kde jsem se podílela na projektech pro nejvýznamnější klienty (VZP ČR, RPG RE, MPSV ČR, SÚKL aj.); také jsem získala bohaté zkušenosti s vedením projektů podpořených Evropskými strukturálními fondy ČR.

Motto: Respektuji vaše nápady a energii, kterou jste do svého podnikání vložili. Věřím vám a tak vás i prezentuji na veřejnosti.

Aktuální práce: textace webů Zedníci, Rossmánek, Pramaro, Noc patří slunci, Ulf Treged, BM Develop.

Správa firemních Facebook stránek: RE/MAX G8 (od srpna 2014), CK Topinka (od listopadu 2014), Studio Trnka (od června 2015), Zedníci.cz (od počátku vzniku), Liberské lahůdky, Trnkova Zahrada 2.

Ukázky práce:

Copywriting pro Homestaging DvořákCopywrtiting pro Hotel HláskaČlánek pro časopis Profit / únor 2016PR spolupráce s firmou Alerion / Ekonom říjen 2014First Class 2016 – článek pro média
Zobrazit všech 35 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kompletní PR služby

 • PR strategie a vedení kampaní
 • social media marketing (např. vytvoření a správa profilu na Facebooku a Twitteru)
 • tvorba medialistů
 • komunikace s médii / media lobbying / budování vztahů s novináři
 • zajištění výstupů v médiích, monitoring médií a mediální analýzy
 • vyhodnocování kampaní (přepočet úspěšnosti PR oproti klasické reklamě)
 • navrhování vhodných témat komunikace, navržení plánu krizové a interní komunikace
 • guerillové a netradiční kampaně
 • tiskové konference a setkání s novináři
 • návrhy webů včetně textů
 • poradenství ad.

Proč je PR tak důležité? PR vám pomáhá budovat si jedinečnou image, díky které se odlišujete od konkurence, a tak získáváte nové zákazníky a současně si upevňujete jméno v určité komunitě. Díky dobře nastavenému dlouhodobému PR roste vaše důvěryhodnost jak pro vaše zákazníky, tak pro obchodní partnery. Dobře cílené PR má mnohdy větší efektivitu než klasická reklama (navíc s přihlédnutím k vynaloženým finančním prostředkům). O kom se nemluví, jakoby nebyl :)

Copywriting

 • tiskové zprávy
 • firemní texty (weby, letáky, tiskoviny aj.)
 • odborné / edukační / lifestylové články
 • brožury / publikace / firemní časopisy – kompletní návrh (obsah, témata, rozložení textů včetně fotografií až po zajištění grafiky či tisku)

Produkce

Produkce a organizace tiskových či odborných konferencí na klíč včetně zajištění kompletních PR služeb k akci, firemní večírky a oslavy.

Vedení projektů ESF ČR (Evropské strukturální fondy České republiky)

Kompletní vedení agendy; produkce; organizace; zajištění PR včetně všech formálních náležitostí (podrobné zápisy, tabulky, dokladování, archivace a vše, co je k těmto projektům nezbytně nutné).

Jak pracuji se svými klienty?

Dám na osobní setkání. Aby naše spolupráce byla efektivní, potřebuji se o vás ze začátku dozvědět co nejvíce. Jak jste se svým podnikem začínali a kam jste se od vzniku posunuli? V čem se cítíte silní a kde naopak spatřujete své slabé stránky? Co vás odlišuje od konkurence a co vás na vaší činnosti nejvíce obohacuje? Poté si ujasníme vaše cíle / požadavky. Čeho chcete pomocí PR docílit? Potřebujete pouze jednorázovou pomoc, nebo chcete začít s budováním značky dlouhodobě a kontinuálně? Na základě společného rozhovoru pro vás připravím nabídku / PR strategii přímo na míru. Když budeme navzájem cítit, že by spolupráce pro vás byla přínosem, můžeme začít.

Kontaktní informace

Mgr. Šárka Petruželová
Baranova 24
Praha 3
130 00
Mobil:777 122 621
Email:sarka.petruzelova@gmail.com
Web:creativeoffice.cz
Facebook:Facebook creativeofficeprague
Účet:1014781922 / 6100
:02530082

Doporučení z první ruky

Se Šárkou jsem spolupracovala na několika projektech pro významné klienty a pracovat s ní byla vždy radost. Šárka je kreativec tělem i duší se schopností přesného a poutavého vyjadřování, a to jak v mluvené, tak psané formě. Je velmi profesionální, pečlivá a spolehlivá. Spolupráce se Šárkou je nejen o skvělé spolupráci s výborným výsledkem, ale také o zábavě – a o to je práce s ní větším zážitkem.
Vendula Martinovská

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS