Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jiří Tichý > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jiří Tichý — překladatel angličtiny se specializací na technické překlady

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Jiří Tichý:
S panem Jiřím Tichým spolupracujeme na překladech technických textů a vědeckých článků především z češtiny do angličtiny v oboru elektrochemie již řadu let. Na spolupráci si cením jak jeho dobrých elektrotechnických znalostí, tak včasného dodání požadovaného překladu. Spolupráci vřele doporučuji.

Ing. Tomáš Kazda, Ph.D.

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, VUT v Brně
Naše společnost s ručením omezeným na technické překlady spolupracuje s panem Ing. Jiřím Tichým od začátku roku 2014. Musím konstatovat, že za roky naší spolupráce jsme nezaznamenali žádný nedostatek ve službách, které nám pan Tichý zajišťuje. Vše je realizováno v dohodnutých termínech a v případě naší operativní potřeby je k naší společnosti velmi vstřícný. Vždy kvalitně a v čas odevzdává zadané technické překlady. Spolupráce s ním je pro naši společnost velmi prospěšná a na profesionální úrovni. Za dobu spolupráce nám přeložil 3000 stránek. Velice rádi doporučujeme.

Petr Doleží

jednatel společnosti HEDO Praha s.r.o.
www.hedopraha.cz ~ 734 718 801
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS