Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Kitner > Texty z mé klávesnice > Brněnská rodinná farma aneb Na Moravě rostou rajčata jak z vody!

Brněnská rodinná farma aneb Na Moravě rostou rajčata jak z vody!

Odkaz: https://farmarajecek.cz/cz
Zobrazuji položku č. 9 z celkem 19 položek v této galerii:

Brněnská rodinná farma aneb Na Moravě rostou rajčata jak z vody!
« Předcházející Slogany pro pražské šaliny. Teda vlastně tramvaje!  (zobrazit v plné velikosti)Web státní nebo třeba neziskové organizace může mluvit přátelsky bez trpných rodů  (zobrazit v plné velikosti)Brněnská rodinná farma aneb Na Moravě rostou rajčata jak z vody!  (náhled aktuálně zobrazené položky)Texty pro web a průvodce Gourmet Jižní Morava (protože tak dobře se jen tak někde nenajíte)  (zobrazit v plné velikosti)Když Honza redesignoval web, chtělo to taky retextaci...  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Jitka Kitner

Mgr. Jitka Kitner

copywriterka a reklamní textařka — Promyšlený copywriting pro weby od homepage po poslední tlačítko, texty pro online i offline zvládnuté do posledního detailu, slogany a názvy bez klišé a plagiátů. Také korektury textů (proofreading). Praxe, univerzitní vzdělání a výtečné reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 24 doporučení
Mobil: 777 253 958 ~ Email: jitka@copyto.cz ~ Web: copyto.cz
Místo: Šlapanice (Jihomoravský kraj) ~ Působnost: celá ČR, osobně Brno

2005 – 2021 © Robert Vlach a Mgr. Jitka Kitner Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS