Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Kitner — copywriterka a reklamní textařka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 35 doporučení

S Jitkou je radost spolupracovat. Se slovy jednoduše čaruje, ať už potřebujeme tiskovou zprávu, text do brožury, článek do novin či lákavý obsah webu. Je nápaditá, jde do hloubky a dodržuje termíny. Její profesionální přístup korunovaný přátelskou povahou a milým jednáním je to, co z Jitky dělá skutečného profíka.

Martina Grůzová
manažerka marketingu CCRJM
www.ccrjm.cz
Bohuslav Poláček

Když jsem sháněl copywritera/ku pro texty na můj nový web, narazil jsem na Jitku. Ta se mi pohotově začala věnovat a zanedlouho byly texty hotové. Nejvíce mě nadchla svou pohotovostí, ochotou, zápalem pro danou věc, radami z praxe a individuálním přístupem. Zkrátka člověk, co miluje svou práci. Proto vřele doporučuji.

Bohuslav Poláček
grafický designér
Ing. Barbara Palatová

S Jitkou je skvělá spolupráce. Texty dodá v dohodnutém termínu a vždy mi vyjde vstříc. Vyhovuje mi, že si vyslechne moje požadavky a promítne je do výsledných textů. Je skvělé mít po ruce copywritera, se kterým se tak skvěle spolupracuje.

Ing. Barbara Palatová
účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.

Pátral jsem po někom, kdo by mi pomohl s novými texty na můj web. Vždy jsem si texty psal sám, tak nějak na koleni, a byl to boj. Ale už bylo zapotřebí najít profesionála(ku), který to má v malíku, a tak jsem napsal Jitce. Hned na začátku proběhla důkladná analýza se správnými otázkami, které nás dostaly na dřeň mé profesní stránky. To bylo jasné znamení, že texty nebudou napsané horkou jehlou. Už v prvních návrzích byla vidět poctivá rešerše podkladů a našeho rozhovoru. Měl jsem nutkání dát první texty hned na web. Výsledkem naší spolupráce je web, který je díky novým textům o třídu výše, a já z něj dostávám samé relevantní poptávky. Samotná spolupráce s Jitkou byla vstřícná, profesionální a vyladěná do posledního slůvka.

Jan Kyzlink
UX/UI designér digitálních produktů
www.jankyzlink.com hi@jankyzlink.com 773 488 377

S Jitkou ráda spolupracuji už několik měsíců a nemůžu si ji vynachválit. Nejen jako copywriterku, ale i člověka, který mi plně sedí. Na čem se domluvíme, platí, nemusíme si nic 100 x potvrzovat. Navíc Jitka valí jako Orient Express (tím myslím styl, eleganci, rychlost a invenci). Rychle jsme se sladily. Zadávám k textům hlavní myšlenky, kontext, know-how, obsah... a Jitka to vyladí, učeše a zabalí do kabátku, který odpovídá mému stylu. A někdy mi i dává nahlédnout do nové módní kolekce. Díky tomuto spojení to báječně klape a výsledky se mi pozitivně odráží v mém byznysu. Co víc chtít? :)

Mgr. Helena Macková
personální konzultantka pro firemní změny, koučka profesního a osobního rozvoje
www.helenamackova.cz hel.mackova@gmail.com 739 552 610

Spolupráce s Jitkou byla skvělá jak po lidské, tak profesní stránce. Velmi si vážíme její profesionální práce. Veškeré výstupy vždy dodala včas a ve vysoké kvalitě.

Ondřej Materna
www.legito.cz
Martin Havelka

Jitka Kitner pro mě zajišťovala texty pro několik webových prezentací, které jsem realizoval jako webař. Hledal jsem někoho, kdo zajistí copywriting pro web a bude to odpovídat zadání a grafickým návrhům. Vždy dodala texty odpovídající představě i kvalitě, v domluveném termínu a v ceně odpovídající realitě. S Jitkou je skvělá spolupráce.

Martin Havelka
webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek

Jitka jede na vyšších frekvencích. Naslouchá a tvoří. Texty formuluje tak, že vás nenechají na pokoji. Vložte nudné slovo, vypadne vtipný odstavec. Vložte více myšlenek a vypadne článek, který má hlavu a patu (a koule). Povykládejte si s ní o vašem záměru, a odmění vás marketingovou strategií na několik životů. Vemte ji s sebou na schůzku – zaručeně nakopne vás i klienta. Do toho všeho se s ní skvěle komunikuje a je zatraceně skromná. Takového parťáka jen pohledat!

S Jitkou jsem spolupracovala na několika projektech. Texty byly vždy velmi kvalitní, termín dodání dodržen! Oceňuji profesionální přístup, kreativitu, schopnost porozumět firemním potřebám různých odvětví. Její služby budu ráda využívat i nadále. Jitku můžu vřele doporučit.

Dáša Mlynarčiková
damlweb.cz

Spolupráce s copywriterkou Jitkou je skvělá. Rychle se vnoří do problematiky, přinese nový pohled na věc, její texty jsou velmi přirozené a líbivě čitelné. A navíc dodržuje termíny a vlastně všechno co slíbí. Mohu jen doporučit.

Eva Ďurčovičová
icosa.cz