Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Kitner > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Kitner — copywriterka a reklamní textařka

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Mgr. Jitka Kitner:
S Jitkou ráda spolupracuji už několik měsíců a nemůžu si ji vynachválit. Nejen jako copywriterku, ale i člověka, který mi plně sedí. Na čem se domluvíme, platí, nemusíme si nic 100 x potvrzovat. Navíc Jitka valí jako Orient Express (tím myslím styl, eleganci, rychlost a invenci). Rychle jsme se sladily. Zadávám k textům hlavní myšlenky, kontext, know-how, obsah... a Jitka to vyladí, učeše a zabalí do kabátku, který odpovídá mému stylu. A někdy mi i dává nahlédnout do nové módní kolekce. Díky tomuto spojení to báječně klape a výsledky se mi pozitivně odráží v mém byznysu. Co víc chtít? :)

Mgr. Helena Macková

personální konzultantka pro firemní změny, koučka profesního a osobního rozvoje
www.helenamackova.cz ~ hel.mackova@gmail.com ~ 739 552 610
Ing. Barbara Palatová
S Jitkou je skvělá spolupráce. Texty dodá v dohodnutém termínu a vždy mi vyjde vstříc. Vyhovuje mi, že si vyslechne moje požadavky a promítne je do výsledných textů. Je skvělé mít po ruce copywritera, se kterým se tak skvěle spolupracuje.

Ing. Barbara Palatová

účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.
Ing. Radek Kitner
Rok jsem se potýkal s texty pro svůj web o testování softwaru, až to má žena nevydržela, pod palbou otázek ze mě dostala „o čem je vlastně ten můj byznys“, což jsem písemně nebyl schopný vyjádřit. A taky nastudovala celou problematiku a terminologii. Výsledkem je homepage, na kterou se nestydím odkazovat.

Ing. Radek Kitner

konzultant a lektor pro testování a SCRUM
Jitka Kitner je naše dvorní copywriterka. Její styl je nenapodobitelný a vždycky svěží a úderný, ať se jedná o retailové zboží nebo strojírenské výrobky. Skvělá čeština v kombinaci s láskou k řemeslu zaručuje výborný výsledek. Bez Jitky bychom byli ztraceni.

Jana Eckhardtová

www.malamarketingova.cz
Jitka jede na vyšších frekvencích. Naslouchá a tvoří. Texty formuluje tak, že vás nenechají na pokoji. Vložte nudné slovo, vypadne vtipný odstavec. Vložte více myšlenek a vypadne článek, který má hlavu a patu (a koule). Povykládejte si s ní o vašem záměru, a odmění vás marketingovou strategií na několik životů. Vemte ji s sebou na schůzku – zaručeně nakopne vás i klienta. Do toho všeho se s ní skvěle komunikuje a je zatraceně skromná. Takového parťáka jen pohledat!

Ivo Macek

www.designdilna.cz
Jitka je nadšený a zapálený „pisálek“ v tom nejlepším smyslu. Než něco napíše, tak si hodně o klientovi i jeho službách zjistí. Má tah na branku a dodržuje termíny.

Lubomír Kaplan

www.ipex.cz
S Jitkou jsem spolupracovala na několika projektech. Texty byly vždy velmi kvalitní, termín dodání dodržen! Oceňuji profesionální přístup, kreativitu, schopnost porozumět firemním potřebám různých odvětví. Její služby budu ráda využívat i nadále. Jitku můžu vřele doporučit.

Dáša Mlynarčiková

damlweb.cz
Spolupráce s Jitkou byla skvělá jak po lidské, tak profesní stránce. Velmi si vážíme její profesionální práce. Veškeré výstupy vždy dodala včas a ve vysoké kvalitě.

Ondřej Materna

www.legito.cz
Několik měsíců usilovného snažení něco o sobě a své práci napsat tak, abych to mohla zveřejnit, bylo marné. Pak stačily dvě hodiny příjemného povídání s Jitkou u kávy a vše se začalo krásně klubat. Na základě vtipných a čtivých textů vznikl můj web. Díky!

Jana Čubová

www.dobrodruzneoslavy.cz
S Jitkou je radost spolupracovat. Když chcete kreativní, a přitom precizní práci připravenou v dohodnutém termínu, není co řešit.

Nicole Lukášková

zdravesnicole.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS