Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jitka Kitner > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Kitner — copywriterka a reklamní textařka

Zobrazuji č. 110 z celkem 25 doporučení prezentace Mgr. Jitka Kitner:
S Jitkou ráda spolupracuji už několik měsíců a nemůžu si ji vynachválit. Nejen jako copywriterku, ale i člověka, který mi plně sedí. Na čem se domluvíme, platí, nemusíme si nic 100 x potvrzovat. Navíc Jitka valí jako Orient Express (tím myslím styl, eleganci, rychlost a invenci). Rychle jsme se sladily. Zadávám k textům hlavní myšlenky, kontext, know-how, obsah... a Jitka to vyladí, učeše a zabalí do kabátku, který odpovídá mému stylu. A někdy mi i dává nahlédnout do nové módní kolekce. Díky tomuto spojení to báječně klape a výsledky se mi pozitivně odráží v mém byznysu. Co víc chtít? :)

Mgr. Helena Macková

personální konzultantka pro firemní změny, koučka profesního a osobního rozvoje
www.helenamackova.cz ~ hel.mackova@gmail.com ~ 739 552 610
Ing. Barbara Palatová
S Jitkou je skvělá spolupráce. Texty dodá v dohodnutém termínu a vždy mi vyjde vstříc. Vyhovuje mi, že si vyslechne moje požadavky a promítne je do výsledných textů. Je skvělé mít po ruce copywritera, se kterým se tak skvěle spolupracuje.

Ing. Barbara Palatová

účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.
Jan Kyzlink
Pátral jsem po někom, kdo by mi pomohl s novými texty na můj web. Vždy jsem si texty psal sám, tak nějak na koleni, a byl to boj. Ale už bylo zapotřebí najít profesionála(ku), který to má v malíku, a tak jsem napsal Jitce. Hned na začátku proběhla důkladná analýza se správnými otázkami, které nás dostaly na dřeň mé profesní stránky. To bylo jasné znamení, že texty nebudou napsané horkou jehlou. Už v prvních návrzích byla vidět poctivá rešerše podkladů a našeho rozhovoru. Měl jsem nutkání dát první texty hned na web. Výsledkem naší spolupráce je web, který je díky novým textům o třídu výše, a já z něj dostávám samé relevantní poptávky. Samotná spolupráce s Jitkou byla vstřícná, profesionální a vyladěná do posledního slůvka.

Jan Kyzlink

UX/UI designér digitálních produktů
Martin Havelka
Jitka Kitner pro mě zajišťovala texty pro několik webových prezentací, které jsem realizoval jako webař. Hledal jsem někoho, kdo zajistí copywriting pro web a bude to odpovídat zadání a grafickým návrhům. Vždy dodala texty odpovídající představě i kvalitě, v domluveném termínu a v ceně odpovídající realitě. S Jitkou je skvělá spolupráce.

Martin Havelka

webdesignér se zaměřením na kompletní realizaci webových stránek
Bohuslav Poláček
Když jsem sháněl copywritera/ku pro texty na můj nový web, narazil jsem na Jitku. Ta se mi pohotově začala věnovat a zanedlouho byly texty hotové. Nejvíce mě nadchla svou pohotovostí, ochotou, zápalem pro danou věc, radami z praxe a individuálním přístupem. Zkrátka člověk, co miluje svou práci. Proto vřele doporučuji.

Bohuslav Poláček

grafický designér
Jitka Kitner je naše dvorní copywriterka. Její styl je nenapodobitelný a vždycky svěží a úderný, ať se jedná o retailové zboží nebo strojírenské výrobky. Skvělá čeština v kombinaci s láskou k řemeslu zaručuje výborný výsledek. Bez Jitky bychom byli ztraceni.

Jana Eckhardtová

www.malamarketingova.cz
Jitka jede na vyšších frekvencích. Naslouchá a tvoří. Texty formuluje tak, že vás nenechají na pokoji. Vložte nudné slovo, vypadne vtipný odstavec. Vložte více myšlenek a vypadne článek, který má hlavu a patu (a koule). Povykládejte si s ní o vašem záměru, a odmění vás marketingovou strategií na několik životů. Vemte ji s sebou na schůzku – zaručeně nakopne vás i klienta. Do toho všeho se s ní skvěle komunikuje a je zatraceně skromná. Takového parťáka jen pohledat!

Ivo Macek

www.designdilna.cz
Jitka je nadšený a zapálený „pisálek“ v tom nejlepším smyslu. Než něco napíše, tak si hodně o klientovi i jeho službách zjistí. Má tah na branku a dodržuje termíny.

Lubomír Kaplan

www.ipex.cz
S Jitkou jsem spolupracovala na několika projektech. Texty byly vždy velmi kvalitní, termín dodání dodržen! Oceňuji profesionální přístup, kreativitu, schopnost porozumět firemním potřebám různých odvětví. Její služby budu ráda využívat i nadále. Jitku můžu vřele doporučit.

Dáša Mlynarčiková

damlweb.cz
Spolupráce s Jitkou byla skvělá jak po lidské, tak profesní stránce. Velmi si vážíme její profesionální práce. Veškeré výstupy vždy dodala včas a ve vysoké kvalitě.

Ondřej Materna

www.legito.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS