Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. et Bc. Jitka Kučová

Bc. et Bc. Jitka Kučová

copywriterka, copyeditorka a korektorka

Bc. et Bc. Jitka Kučová
Bc. et Bc. Jitka Kučová - logo

Jako copywriterka, copyeditorka a korektora odevzdávám bezchybné, čtivé texty, které upoutají jak návštěvníky webu, tak vyhledávače. Při psaní/editaci vycházím z analýzy klíčových slov, zohledňuji obchodní strategii vaší firmy, stejně jako potřeby a komunikační preference cílové skupiny.

Zakládám si na preciznosti a spolehlivosti, dodržuji termíny a veškeré texty posílám ve finální verzi, tj. po důkladné korektuře.

V duchu hesla Raději méně, ale lépe se specializuji na témata – zdraví a životní styl, domov a zahrada, cestování a turismus, gastronomie, historie a archeologie, rodičovství.

 • Copywriting – texty pro weby, e-shopy, blogy a tištěná média, PR články, slogany, recenze, SEO-friendly popisky produktů/kategorií, ghostcopywriting.
 • Copyediting – revize a „upgrade“ vašich stávajících textů s důrazem na jazykovou správnost, čtivost i principy SEO.
 • Jazykové korektury – komplexní revize textů a odstranění pravopisných, typografických, gramatických i stylistických chyb a nedostatků.

K psaní, literatuře a práci s texty mám hluboký vztah odmalička. Od roku 2015 se této činnosti věnuji naplno i profesně.

Inspiraci a know-how čerpám jak z vysokoškolských studií, tak z kurzů SEO na seoprakticky.cz. Cennou praxi jsem získala jako copywriterka v agentuře SEOlight (2016–2018) a e-shopu s bylinkami Bylík.cz (2020–dosud).

Ukázky tvorby si můžete prohlédnout na mých webových stránkách.

Ukázky textace:

Textace homepage webových stránek Boutique GymČlánek o zdravé výživě do tematického magazínu na internetové stránkySérie článků se svatební tematikouKompletní textace informačních webových stránek o Egyptě

Status:

k vašim službám

Působnost:

online celá ČR; osobně okolí Brna, Třebíče a Znojma

Kategorie katalogu:

S jakými texty vám ráda pomůžu?

 • webový obsah
 • PR články (advertoriály)
 • blogové články
 • e-booky a rozsáhlejší texty
 • recenze produktů a služeb
 • firemní magazíny
 • výroční zprávy
 • popisky kategorií a produktů pro e-shopy
 • reportáže z cest

Orientační ceník

Průměrná hodinová sazba: 350 až 600 Kč. Cena je individuální a odvíjí se od složitosti a časové náročnosti práce. Dle domluvy můžeme nastavit maximální finanční strop.

Kontaktní informace

Bc. et Bc. Jitka Kučová
Mohelno 271 (Kraj Vysočina)
675 75
Mobil:737 565 762
Email:info@textyprovas.cz
Web:textyprovas.cz
Facebook:Facebook copytextyprovas
LinkedIn:LinkedIn textyprovas
Účet:2401958630 / 2010 (Fio)
:10689681

Doporučení z první ruky

S paní Kučovou spolupracujeme již několik let, s jejím přístupem a výsledky práce jsme velmi spokojení. Texty jsou vždy kvalitně zpracované, vystihují naše představy a vše je dodáno v domluvených termínech. Pokud potřebujete dobrého a spolehlivého copywritera, rozhodně paní Kučovou doporučuji.
Jan Kunčík
ATLANET media s.r.o.

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS