Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. et Bc. Jitka Kučová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. et Bc. Jitka Kučová — copywriterka, copyeditorka a korektorka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Bc. et Bc. Jitka Kučová:
S paní Kučovou spolupracujeme již několik let, s jejím přístupem a výsledky práce jsme velmi spokojení. Texty jsou vždy kvalitně zpracované, vystihují naše představy a vše je dodáno v domluvených termínech. Pokud potřebujete dobrého a spolehlivého copywritera, rozhodně paní Kučovou doporučuji.

Jan Kunčík

ATLANET media s.r.o.
Paní Kučová pomáhá již delší dobu s tvorbou webového obsahu. Spolupráci hodnotím kladně, oceňuji kvalitní výsledek, dodržování termínů a v neposlední řadě i spolehlivost a pečlivost. Její služby mohu vřele doporučit.

Leoš Brýna

jednatel Bylik.cz
Jitku stále využíváme tehdy, pokud potřebujeme pomoci s texty. Postará se o pečlivou korekturu, neomylně odhalí případné gramatické chyby a stylistické nedostatky. Ceníme si rychlé a kvalitně odvedené práce.

Petr Knotek

PHR records s.r.o.
S paní Kučovou máme velice dobré zkušenosti. Texty nám přišly rychle, korektně a přesně takové, jaké jsme si představovali. Pokud sháníte spolehlivého copywritera, tak jste na správném místě.

David Hons

Dudlu.cz
dudlu.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS