Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Pourová — korektorka a lektorka českého jazyka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 26 doporučení

Ing. Taťána Kubátová

Jitka je moje první volba, když chci někoho doporučit pro výuku češtiny pro cizince. Krom toho, že komunikační a zážitkovou metodou připraví studenty nejen na zkoušku z češtiny, tak také dokáže studenty udržet motivované svojí neutuchající prací na blogu a sociálních médiích.

Ing. Taťána Kubátová
lektorka angličtiny
Pavel Cahlík

S Jitkou to bylo na první dobrou. Opravdu oceňuji, že je schopna oddělit korekturu stylistickou a faktickou a dokáže se přizpůsobit mému stylu. Termíny jsou opravdu perfektní a mé texty jsou bezchybné. Opravdu nezbývá než doporučit.

Pavel Cahlík
brand manager

Kdybych neznala Jitku, opravdu nevím, koho bych doporučovala na češtinu pro cizince. Jitka vyučuje svoje studenty komunikativní a zážitkovou metodou – společné vaření je jen jedna z mnoha aktivit, při kterých se mohou cizinci zábavně učit česky. Zároveň využívá moderní metody výuky jako jsou například aplikace.

Lucie Gramelová
jazyková mentorka a autorka jazykových učebnic
www.jazykovy-koutek.cz

Jitka je mimořádně motivovaná a talentovaná lektorka českého jazyka, v jejímž výkonu se snoubí nadšení pro věc s povolaným lingvistickým vhledem. Své studenty dokáže nejen motivovat a pohnat k co nejvyššímu výkonu, ale také si je získat kouzlem osobnosti. Nadto Jitka ke svému poslání přistupuje velice povolaně a její profesní přípravě nelze vytknout sebemenší detail.

Romana Holomčiková
Senior Teacher and Recruiter, James Cook Languages
cz.linkedin.com/in/romana-holomčíková-32…

Mgr. Jitka Pourová již několik let pravidelně spolupracuje s redakcí časopisu Mensa při úpravách autorských příspěvků pro tisk. Vážím si především její pečlivosti, kvality dodané práce, spolehlivosti dodržení slíbených termínů a komunikativního přístupu při řešení neobvyklých situací a plánování úkolů.

Tomáš Kubeš
šéfredaktor časopisu Mensa
casopis.mensa.cz

Paní Pourovou jako korektorku českého jazyka vřele doporučujeme. Naše společnost s ní dlouhodobě spolupracuje a na jazykové korektury si nemůžeme stěžovat – pracuje rychle, přesně a logicky, korektury dodává spolehlivě vždy v daném termínu.

Ing. Veronika Vašková
ředitelka pražské pobočky firmy Aspena s.r.o.
www.aspena.cz praha@aspena.cz

Jitku Pourovou jsem poznala v jazykové škole Glossa a mohu ji s čistým svědomím doporučit. Vážím si jí jako skvělé kolegyně, na kterou je vždy spolehnutí, ale především jako dokonalé profesionálky. Potkala jsem jen málo vyučujících, kteří by k práci přistupovali tak zodpovědně jako ona. Mezi její nejsilnější stránky patří osobní přístup ke studentovi, precizní příprava a také nezanedbatelné charisma. Umí studenta podpořit a motivovat, lekci vede tak, aby byla co nejvíc efektivní a současně zábavná.

Marcela Karlíková
marci.karlikova@centrum.cz

Za celou dobu, kterou se učím česky, jsem měla mnoho různých učitelů, ale Jitka je určitě nejlepší! Na každou hodinu připraví přesně to, co potřebuji a co mě zajímá. Jedna lekce u ní je minimálně tak efektivní jako 10 u někoho jiného. Chyb si vždycky všimne a hned má nápad jak to procvičit, ale současně tvoří příjemnou atmosféru. Český jazyk má komplikovanou gramatiku, se kterou mají problémy i rodilé mluvčí, proto je důležitý mít profesionálku jako je Jitka, která fakt ví, co dělá.

Melanie Gabauer

Byla jsem velmi spokojená s lekcemi češtiny paní Pourové. Na první lekci mi paní Pourová dodala důvěru v mé schopnosti. Začala jsem častěji mluvit a psát v češtině. Gramatiku mi vysvětlila tak jednoduše, že mi vše bylo jasnější, než když jsem se učila sama. Každá lekce byla zajímavá a mám spoustu užitečných informací, které mi pomohou v práci. Velice děkuji a doporučuji.

Ekaterina Shabalina
773 611 292

Cizí jazyky studuji skoro osm let. Měl jsem hodně učitelů, a proto, vím jakou důležitou věcí je osobní přístup. Jsou takoví studenti, kteří nemůžou pracovat na sto procent, pokud je výuka nezajímá. Proto je nutné mít pro ně plán, aby to už od první lekce nebyla nuda. Paní Pourové se to úspěšně podařilo. Ke každé lekci připravuje velmi zajímavé informace, které jsou také užitečné i v běžném životě. Během lekce je vždycky aktivní. Když si všímá, že jste unavení, nabízí vám nějakou hru, abyste si trochu odpočinuli, ale stále něco dělali. Maximálně využije dobu lekce, aby výuka byla co nejvíce užitečná. Pokud se chcete naučit češtinu co nejrychleji, nenajdete lepší učitelku než paní Pourovou.

Alexander Puškin
student