Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Pourová — korektorka a lektorka českého jazyka


Zobrazuji č. 21-26 z celkem 26 doporučení

Děkuji za velmi inspirativní setkání, za otevřenost ve sdílení, za videa, nahrávky, zdroje i za cenné rady a za to, že jsme si mohli hrát :) Ze semináře Rozehrajte lekce češtiny budu dost těžit. Líbilo se mi, že jsme se mohli všichni zapojit.

Zuzana Sedláčková
lektorka češtiny pro cizince

S kurzem Čeština v praxi jsem byla velmi spokojená. Předčil mé očekávání. Paní lektorka příjemná, usměvavá, vstřícná. Líbilo se mi velké množství konkrétních procvičování a užitečných odkazů.

Dita Valentová

Velice se mi líbilo, že všechny příručky a pravidla byly okamžitě vysvětleny na příkladech a mohli jsme si je ověřit v praxi. Kurz Kapitoly z českého pravopisu byl nejpřínosnější a nejužitečnější, který jsem dosud absolvovala.

Pavlína Jakoubková
Kadaň

Kurz Kapitoly z českého pravopisu byl věcný, nabušený informacemi. Mám hlavu jak pátrací balón, ale jsem nadšená!

Petra Wiesnerová
Praha

Paní Jitka je pro mě vždy jasnou a jedinou volbou, pokud jde o korektury v českém jazyce. Spolupracovat s ní je pro mě potěšením. Její preciznost, odbornost a schopnost citlivě pracovat s textem jsou fascinující. Má úžasnou schopnost citlivě pracovat s textem a nacházet ty nejmenší nuance, které lze vylepšit. Nejenže rychle najde a opraví gramatické chyby, ale také dokáže zdokonalit stylistickou stránku mých textů, čímž činí konečný výsledek mnohem atraktivnějším a poutavějším. Pokud i vy hledáte odborníka na jazykovou korekturu textů, který má oko pro detail a skutečnou vášeň pro český jazyk, vřele doporučuji paní Jitku. Její služby jsou pro mě neocenitelné, a jsem si jist, že budete stejně spokojeni.

Daniel Madar
pragster.cz

Pedagogický text, který paní Pourová pro našeho partnera korigovala, byla dle našeho překladatele přímo radost překládat. Čistý styl, bezvadný sloh, jednoznačné formulace, prostě příkladná korektura textu.