Doporučení z první ruky

Mgr. Jitka Pourová — korektorka a lektorka českého jazyka


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 26 doporučení

Jitka je vynikající učitelka a milý člověk. Její jazykové lekce jsou zábavné a přinášejí výsledky. Jako učitelku ji jednoznačně doporučuji!

Ross Zylman

Paní Jitka Pourová provedla korekturu mé knihy Ovládni cizí jazyk. Odvedla výbornou práci a ráda se na ni v budoucnu zase obrátím. Bez problémů dodržela domluvený termín, oceňuji rychlou komunikaci a vysokou profesionalitu. Vřele doporučuji.

Zuzana Plachá
autorka knihy Ovládni cizí jazyk
www.ovladnicizijazyk.cz napismi@ovladnicizijazyk.cz

Jitka je výborná učitelka a určitě ta nejkreativnější, jakou jsem kdy měl. Díky ní dnes mluvím česky a udělal jsem velký pokrok. Můj mateřský jazyk je portugalština, velmi odlišná od češtiny, a tak jsem si nikdy nedokázal představit, že bych mohl dosáhnout takové úrovně za tak krátkou dobu. Jitka připravuje své lekce velmi zajímavě a všechno dělá jednodušší, abychom to snadněji pochopili. Jsem hrdý na to, že jsem měl příležitost učit se s ní, a bylo to hodně užitečné. Hlavně ty praktické lekce, kdy jsme mluvili s Čechy nebo když nám na lekci přivedla hosty, abychom měli možnost trénovat v reálném prostředí a lépe se připravit na budoucí situace. Mám pro tuhle skvělou učitelku jen slova díků. (Přeloženo z angličtiny.)

Victor Malina
student
victor_malina1@hotmail.com

Spolupracujeme s Jitkou už rok a půl. Ta doba je úplně dostatečná, abych se přesvědčil, že Jitka je skutečná odbornice ve studiu jazyků. Má systematizovaný, ale dost osobní přístup k uspořádání lekce. Učební plán se formuje v souladu s účelem a zájmy studentů. Cítím stabilní pokrok, začínal jsem se učit s učebnicí A1/1, minulý týden jsem rozbalil učebnici B1. Když jsem měl první lekci, nerozuměl jsem ničemu, co říkají lidi. Teď už se můžu dívat na TV, číst knihy se slovníkem, vysvětlit, co potřebuji v obchodě, u doktora, v restauraci, na magistrátu atd. Vždycky jsem byl špatný student, ale Jitka umí organizovat lekce tak, že to nebude nudit, a právě naopak to bude jako zajímavá hra, ve které cena je znalost jazyka.

Ruslan Mukhamedov
programátor ve firmě Microsoft
https://www.linkedin.com/in/mukhamedov/

S paní Pourovou spolupracujeme dlouhodobě, realizuje pro nás korektury a stylistické úpravy textů. Její práce je vždy rychlá a profesionální.

Ludmila Třešítková
Unicorn Systems

Ráda doporučuji Jitku Pourovou jako lektorku češtiny. Studovala jsem a žila jsem v Praze několik let, ale jazyk jsem se nikdy nezačala učit. Pak jsem potřebovala udělat zkoušku z českého jazyka pro trvalý pobyt. Začala jsem studovat s Jitkou a už po pár měsících jsem zkoušku zvládla. Dnes jsem víc motivovaná a můžu snadno komunikovat v každodenních situacích. To bylo možné jen díky Jitčině obětavosti a nasazení. Její práce není jenom profesionální, ale taky velmi lidská. Umí vytvořit příjemné diskuse, které propojuje se studentovou osobností. Studentovy priority vnímá jako vlastní a zábavnými motivačními technikami vyplní všechny mezery ve znalostech. Oceňuji její profesionalitu, spolupracujícího ducha, komunikační dovednosti a vlídnost. A také její pomoc, když studenta učí pracovat s novými technologickými nástroji. Je pro mě potěšením pracovat s Jitkou. Jsem si jistá, že si studium češtiny s ní taky užijete.

Genta Mullaj
Business Analyst v Roche
geaulona@gmail.com

Učil jsem se s paní Jitkou Pourovou 36 lekcí a končil jsem češtinu na úrovni A1. Teď můžu mluvit a psát trochu česky. Můžu zavolat do imigrační kanceláře nebo nakoupit a další. Paní Pourová je moc hodná, trpělivá a profesionální učitelka. Moc děkuji za zajímavé lekce a kvalitní výuku.

Hamed Mansouri
Írán

Naprosto profesionální jednání a perfektně odvedená práce s rozborem chyb. Mohu vřele doporučit.

Chtěla bych velmi poděkovat své učitelce Jitce. Náš kurz trval 7 měsíců a za tu dobu jsem jasně pochopila, jak důležitý je osobní přístup. Jitka mě učila jazyk a vysvětlovala každou situaci. A navíc vyprávěla o české kultuře a tradicích, což je pro mě moc důležité. Připravovala mi metodicky dobře promyšlené materiály. Učení šlo velmi snadno a zvesela. Všechny učební materiály vyhovovaly mé úrovni, zájmům a schopnostem. Lekce byly zajímavé a informativní. Za dobu kurzu jsem se naučila velmi dobře rozumět jazyku a můžu říct česky, co potřebuji. Chtěla bych lekce s Jitkou velice doporučit. Jitko, jste milá a přátelská učitelka. Po Vašich lekcích jsem měla vždycky dobrou náladu a chtěla jsem znát víc a víc.

Obrovsky jsem si kurz pro lektory Rozehrajte lekce češtiny užila. Velice děkuji za materiály. Doufám, že vše, co jsi nám ukázala, se mi podaří využít.

Veronika Knapová
lektorka češtiny pro cizince