Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jitka Vočková, MBA > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Jitka Vočková, MBA — koučka v oblasti zdraví, aromaterapeutka a masérka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Jitka Vočková, MBA:
Ing. Lenka Malota (Svobodová)
Jitka je pro mě dokonalé spojení empatie, inteligence, zralosti a uklidnění. Byla mým koučem a vděčím jí za mnoho pozitivních věcí ve svém životě. Umí pohladit slovem i masáží, uklidnit dotekem i olejíčkem a pomoci najít se v někdy spletitých životních osudech. Jitku velmi ráda doporučuji, nebudete litovat.

Ing. Lenka Malota (Svobodová)

PPC specialistka
Jitku znám už 25 let. S koučováním jsme začínaly společně a skoro ve stejnou dobu i s aromaterapií a aromamasážemi. Existuje nepsané pravidlo, že v rodině a mezi přáteli se nekoučuje. A Jitka je moje přítelkyně, a tak našim rozhovorům určitě neříkáme koučování. Vím, ale, že kdykoliv přijdu s nějakým tématem, najdu pozornou posluchačku, která se dovede v pravou chvíli dobře zeptat. Když sahám po aromaterapii pro sebe nebo své vnuky, velmi často se s ní radím. Zcela jistě jí můžete věřit, že udělá vše ve váš prospěch. Má léčivé ruce, laskavé srdce a dobrou hlavu.

Hana Vančurová

Asociace českých aromaterapeutů
hanka@aromaterapie.cz
Jitka mě a mému týmu pomohla zlepšit spolupráci s ostatními týmy v ČSOB přes vzájemné poznání v osobní rovině. Dokázala připravit několik celodenních poznávacích setkání. Setkání působila uvolněným dojmem, obsahovala aktivity na vzájemné poznávání jednotlivců a skupin. Na Jitce si vážím její schopnosti vymyslet a realizovat činnosti tak, že ostatní je vnímají jako přirozenou součást života. Ať už jde o předávání svých bohatých zkušeností z práce a života manažera v ČSOB, nebo individuální mentoring a koučink. Když mě nebo někoho z mé rodiny postihne rýma či ekzém, tak vím, že Jitka bude určitě tušit, co s tím. Už několik roků nám poskytuje rady, bylinkové čaje na kašel, směsi olejíčků do koupele, pro lepší dýchání či jen tak pro radost. Za celé ty roky nás ani jednou nezklamala. Jsem jí nesmírně vděčný.

Peter Hrušovský

ČSOB
phrusovsky@csob.cz
Milá Jíťo, každé setkání s Tebou je velmi obohacující. Jsi úžasná žena, zkušená a empatická. Vždy se moc těším na Tvoji aroma masáž, po které odcházím uvolněná a mám více energie. Bylinkové čaje a voňavé oleje, které speciálně namícháš pro každého, používám moc ráda, ať již jako voňavé zpříjemnění pracovního dne nebo úlevu od rýmy dětem. Inspirovala si mě v řadě věcí a pomohla mi přivést do života více radosti, rovnováhy a štěstí. Za to vše velké díky Tobě!

Marta Urbanová

ČSOB
murbanova@csob.cz
Když jsem vysílená z práce a nevím, zda mě víc trápí tělo nebo vystresovaná mysl, u Jitky si rozklíčuju, co dál se sebou dělat. Vždycky má pro mě nějakou inspirativní myšlenku nebo knížku a hlavně je pozorným a vnímavým posluchačem. No a to nejlepší nakonec – aromaterapeutická masáž od Jitky je prostě úplné blaho. Je to jako 5T u první pomoci. Teplo = vyhřívané lehátko, Ticho nebo jemná melodie podle přání, Tekutiny – čaj z vlastnoručně nasbíraných bylinek, Tišení bolesti – jemné doteky a léčivé vůně a nakonec Transport do stavu vyrovnanosti.

Zuzana Vovsová

Knowledge Manager, KPMG
zvovsova@gmail.com
S Jitkou jsem se seznámila přes mezifiremní mentoringový program Together 2 Grow. Během jednoho roku trvání programu mi Jitka velmi pomohla s řešením nejrůznějších otázek či dilemat ať už pracovních nebo z osobního života. Posléze jsem k Jitce začala docházet i na aromaterapeutické masáže. Každé setkání s Jitkou je inspirující i obohacující a mentoring i masáž jsou v jejím podání vždy balzám na tělo a pohlazení po duši. Jitka má opravdový talent a umí skvěle propojit poznatky z mentoringu s aromaterapií. Všem můžu vřele doporučit, stojí to za to!

Veronika Dvořáková

právník
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS