Doporučení z první ruky

Júlia Eleonora Krupová — multilingvní copywriterka a obsahová marketérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Mgr. Kamil Beer, Ph.D.

Júlia obohatila náš tým, když jeho PR fungovalo jen velmi základně. Šlo o oblast deskových her, což byl velmi specifický produkt. Julia posunula celou komunikaci s veřejností na mnohem pokročilejší úroveň, např. koordinací aktivit na sítích (Facebook, Twitter, Instagram, Reddit, Mailchimp), tvorbou originálních nápadů a kampaní a samostatným řízením malého týmu. Mohl jsem jí zcela svěřit PR/marketingovou agendu, což nám uvolnilo ruce a zaručilo profesionální odbavení. Po 14 měsících spolupráce Júliu určitě doporučuji, pokud potřebujete komplexně zastřešit komunikaci vaší značky.

Mgr. Kamil Beer, Ph.D.
administrátor, konzultant a školitel Atlassian nástrojů

S Julií jsme řešili především tvorbu textů, cizojazyčné překlady a kreativu pro sociální sítě. Vždy perfektně trefila styl, který si daný příspěvek vyžadoval a dbala na kvalitu textů i překladů do poslední tečky. I když naše deadliny byly opravdu smrtící, pokaždé nám vyhověla a opravdu rychle nám překlad nebo text zpracovala, aniž by nějak utrpěla kvalita copy. Nikdy nebyl žádný problém v komunikaci, prostě splní, co slíbí, a celkově se s ní spolupracuje skvěle :)

Kristýna Říhová
UX Project Manager
kristyna.rihova@icloud.com

Talentovaná, spolehlivá, kreativní, pečlivá. S Julií jsem roky spolupracovala a mohu ji vřele doporučit. Mluví plynule několika jazyky, je skvělá na copy a navrhne kvalitní komunikační strategii s ohledem na marketingový záměr.

Petra Macháčková
Social Media Specialist
petramachackova.wixsite.com/website

U Julie využíváme její překladatelské služby. Pro naše klienty vytváříme texty velmi často hned pro několik trhů najednou, proto je velká výhoda, že nám dokáže překládat jak do slovenštiny, tak i maďarštiny, a tím nám velmi šetří čas, který bychom jinak trávili komunikací s jinými dodavateli. Jako další velkou výhodu vidím její časovou flexibilitu – vždy byla schopna splnit i ty nejvíce šibeniční deadliny pro dodání, aniž by překlady utrpěly na kvalitě. Spolupráce tedy vždy na jedničku. Mohu jedině doporučit :)

Adéla Šolcová
Digital Account Manager

S Julií jsem spolupracovala zhruba 3 roky na překladech textů pro sociální média. Zejména SK, AJ, HU. Jednalo se jak o pravidelnou, tak i hodně nárazovou spolupráci. Vždy byla ale strašně ochotná a věnovala se překladům, jak nejdříve mohla. Pokud také potřebujete copywriterku, která vám text přeloží do několika jazykových mutací, neváhejte Julii kontaktovat.

Iva Krochotova
ikrochotova@gmail.com

Skvělá spolupráce. Naprostá spokojenost jak s texty a prací samotnou, tak s přístupem a komunikací. Mohu jen doporučit.

Roman F.
www.bud-online.cz 608 922 211

Julie ovládá všechny aspekty sociálních sítí. Jak obsah, tak community management i placenou reklamu. Vše na vysoké úrovni! Spolehlivá, pracovitá a ovládá hned několik jazyků. Spolupráce byla vždy bezproblémová.

Václav Frank
CEO @ Bookin Agency s.r.o.
www.bookin.cz vasek@bookin.cz

S Julií spolupracujeme ohledně překladů reklamních materiálů z češtiny do maďarštiny. Velmi si vážíme její profesionality a časové flexibility. Velkou výhodou je určitě to, že Julie se pohybuje v oblasti marketingu a sociálních sítí, takže velmi dobře ví, jak by měly texty znít v cizím jazyce, aby byly pro cílovou skupinu vhodné. Komunikace a spolupráce s Julií je na výbornou! Určitě doporučuji!

Zuzana H.

Děkuji Julii za perfektní práci při kompletním překladu mého webu do maďarštiny. Vše dohodnuté platilo, komunikace byla rychlá. Byla to náročná práce, Julie mi navrhovala také stylistické alternativy i s ohledem na internetové vyhledávače. Děkuji a doporučuji!

Vašek Cempírek
Garage-store.hu
Garage-store.hu

V roli dodavatelů s Julií spolupracujeme přes rok a půl a práce nám jde skvěle od ruky. Juli každý měsíc přichází s kreativními nápady a její články se čtou jedna báseň :). Osobně dokážu posoudit pouze perfektní angličtinu, ale množství dalších jazyků, které Julie ovládá, je nevšední a rozhodně úctyhodné. Velmi ráda doporučuji dalším klientům :).

Jitka Nagelová
specialistka online marketingu
www.haliredelajitalire.net jitka@haliredelajitalire.net 777 333 419