Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Júlia Eleonora Krupová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Júlia Eleonora Krupová — multilingvní copywriterka, obsahová marketérka a správkyně sociálních sítí

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Júlia Eleonora Krupová:
Mgr. Kamil Beer
Júlia obohatila náš tým, když jeho PR fungovalo jen velmi základně. Šlo o oblast deskových her, což byl velmi specifický produkt. Julia posunula celou komunikaci s veřejností na mnohem pokročilejší úroveň, např. koordinací aktivit na sítích (Facebook, Twitter, Instagram, Reddit, Mailchimp), tvorbou originálních nápadů a kampaní a samostatným řízením malého týmu. Mohl jsem jí zcela svěřit PR/marketingovou agendu, což nám uvolnilo ruce a zaručilo profesionální odbavení. Po 14 měsících spolupráce Júliu určitě doporučuji, pokud potřebujete komplexně zastřešit komunikaci vaší značky.

Mgr. Kamil Beer

administrátor, konzultant a školitel Atlassian nástrojů
S Julií jsme řešili především tvorbu textů, cizojazyčné překlady a kreativu pro sociální sítě. Vždy perfektně trefila styl, který si daný příspěvek vyžadoval a dbala na kvalitu textů i překladů do poslední tečky. I když naše deadliny byly opravdu smrtící, pokaždé nám vyhověla a opravdu rychle nám překlad nebo text zpracovala, aniž by nějak utrpěla kvalita copy. Nikdy nebyl žádný problém v komunikaci, prostě splní, co slíbí, a celkově se s ní spolupracuje skvěle :)

Kristýna Říhová

UX Project Manager
kristyna.rihova@icloud.com
Talentovaná, spolehlivá, kreativní, pečlivá. S Julií jsem roky spolupracovala a mohu ji vřele doporučit. Mluví plynule několika jazyky, je skvělá na copy a navrhne kvalitní komunikační strategii s ohledem na marketingový záměr.

Petra Macháčková

Social Media Specialist
petramachackova.wixsite.com/website
U Julie využíváme její překladatelské služby. Pro naše klienty vytváříme texty velmi často hned pro několik trhů najednou, proto je velká výhoda, že nám dokáže překládat jak do slovenštiny, tak i maďarštiny, a tím nám velmi šetří čas, který bychom jinak trávili komunikací s jinými dodavateli. Jako další velkou výhodu vidím její časovou flexibilitu – vždy byla schopna splnit i ty nejvíce šibeniční deadliny pro dodání, aniž by překlady utrpěly na kvalitě. Spolupráce tedy vždy na jedničku. Mohu jedině doporučit :)

Adéla Šolcová

Digital Account Manager
S Julií jsem spolupracovala zhruba 3 roky na překladech textů pro sociální média. Zejména SK, AJ, HU. Jednalo se jak o pravidelnou, tak i hodně nárazovou spolupráci. Vždy byla ale strašně ochotná a věnovala se překladům, jak nejdříve mohla. Pokud také potřebujete copywriterku, která vám text přeloží do několika jazykových mutací, neváhejte Julii kontaktovat.

Iva Krochotova

ikrochotova@gmail.com
Skvělá spolupráce. Naprostá spokojenost jak s texty a prací samotnou, tak s přístupem a komunikací. Mohu jen doporučit.

Roman F.

www.bud-online.cz ~ 608 922 211
Julie ovládá všechny aspekty sociálních sítí. Jak obsah, tak community management i placenou reklamu. Vše na vysoké úrovni! Spolehlivá, pracovitá a ovládá hned několik jazyků. Spolupráce byla vždy bezproblémová.

Václav Frank

CEO @ Bookin Agency s.r.o.
www.bookin.cz ~ vasek@bookin.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS