Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kamil Beer

Kamil Beer

administrátor, konzultant a školitel Atlassian nástrojů

Kamil Beer

Jsem profesionální administrátor, konzultant a školitel nástrojů pro vývoj software a týmovou spolupráci společnosti Atlassian.

Mám více jak 5 let zkušeností z malých start-upů i velkých firem. K mým klientům patří například Vodafone, Globus, Tipsport, Equa Bank a další. Splnil jsem 4 oficiální Atlassian certifikace a jako jediný v České republice držím i certifikaci nejvyššíAtlassian certified master.

Rád vám předám best practices k celému Atlassian balíčku i jednotlivým produktům: Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo, Crowd a dalším. Postarám se o administraci systému, jeho správné nastavení i rozšiřování. Vyškolím vaše zaměstnance či spolupracovníky a budu vám k ruce, kdykoli budete potřebovat poradit.

Pro firmy: udělám z vašich zaměstnanců pokročilé uživatele Atlassian nástrojů. Pokud máte v Atlassian aplikacích nepořádek, provedu komplexní profylaxi – doporučím správné nastavení a udělám úklid na úrovni systému i jednotlivých částí. Pomůžu vám s instalací, migrací, merge i upgradem aplikací, včetně jejich napojení na adresáře (např. LDAP a AD) pro jednotné přihlášení (Single sign on, tedy SSO).

Pro jednotlivce: školení Atlassian nástrojů pro začátečníky i systémové administrátory, on-site i dálkově. Aktuálně vypsané termíny veřejných kurzů najdete na webu tréninkového centra DataScript. Rád pro vás udělám i školení na míru.

Nejen díky vysokoškolskému vzdělání na Karlově univerzitě v Praze jsem vybaven analytickým myšlením a schopností řešit složité problémy. Vše, co začnu, taky dotáhnu. Pod kontrolou tak udržuji i náročné projekty, do nichž jsou zapojeny mnohačlenné týmy.

Poskytuji své služby na stejné či lepší úrovni jak čeští Atlassian partneři, a to za příznivější ceny. Vím to, protože jsem pro tři z nich pracoval.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá Česká a Slovenská republika

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Kamil Beer
Korunovační 50/24
Praha 7
170 00
Mobil:728 575 631
Email:kamil.beer@seznam.cz
LinkedIn:LinkedIn kamilbeer
Účet:1353236013 / 3030
:76672158

Doporučení z první ruky

Bc. Ladislav Vitouš
Kamil má (ne)jednu fantastickou vlastnost. Bez ohledu na to jak ambiciózní a náročné jeho plány jsou, vždy udělá maximum pro to, aby je dotáhl do konce. Pokud potřebujete někoho zapáleného, kdo nenechá práci nedotaženou, je to pravý partner pro vás.
PPC specialista a online marketér

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS