Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Júlia Eleonora Krupová

Júlia Eleonora Krupová

multilingvní copywriterka, obsahová marketérka a správkyně sociálních sítí

Júlia Eleonora Krupová
Júlia Eleonora Krupová - logo

Spojuji texty a vizuální tvorbu v účinná marketingová sdělení.

Vytvářím hodnotný vícejazyčný online obsah a adaptuji ho na míru různým trhům. Pod rukama mi prošly takové globální značky jako Vichy, Lancôme a Gardena.

Veškerou komunikaci jsem okamžitě schopna vést v angličtině, slovenštině, maďarštině a španělštině. Provádím i lokalizaci těchto jazyků. V případě potřeby se do 4 měsíců dostanu na komunikační úroveň i ve francouzštině, italštině, němčině, katalánštině, ruštině a portugalštině.

 • Community Management – Převezmu komunikaci s vašimi zákazníky na sociálních sítích a webových stránkách. Rychlá, taktní a objektivní komunikace vám pomůže zvýšit veřejný kredit a získat pozitivně laděné klienty.
 • Plánování a hodnocení komunikace – Bez cíle cesty vás nespasí ani ta nejlepší GPS. Proto s vámi budu pravidelně plánovat strategii a cíle vaší komunikace. Efektivitu obsahu budu vyhodnocovat formou měsíčního nebo kvartálního reportingu.
 • Tvorba obsahu – Pomohu vám definovat a sjednotit jazyk vaší komunikace, aby byl konzistentní od fotky na Facebooku až po článek na webu.
 • Copywriting – Píšu texty pro weby, blogové články, tiskové zprávy, newslettery a posty pro sociální sítě.
 • Sociální sítě – Postarám se, aby sociální sítě byly dokonalým oknem do duše vaší značky. Poutavé příspěvky umím doplnit i základní grafikou a produktovými fotkami pro co nejlepší dosah.

Marketing je z velké části o psychologii, umění psát a o komunikaci s myriádou lidí. A tahle kombinace mě vážně baví!

Pocházím z maďarsko-slovenského pohraničí a už v dětství jsem mluvila třemi jazyky. Svoji vášeň pro psaní jsem si prohloubila studiem oboru Tvůrčí psaní a publicistika na Literární akademii Josefa Škvoreckého v Praze. Dále jsem vystudovala obor Španělský jazyk a literatura na Masarykově Univerzitě v Brně. 3 roky jsem pracovala pro reklamní agentury Zaraguza, Wundermann, GroupM a Wavemaker.

Ukázky práce:

Josera – marketing pro značku německých krmiv pro domácí zvířataEscape from Site 19 – celkový marketingEscape from Site 19 – celkový marketingEscape from Site 19 – celkový marketingAlfréd Jobs – tvorba blogu i obsahu na Facebook a Linke
Zobrazit všech 13 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Jak bude probíhat spolupráce?

 1. Sejdeme se, ať už osobně nebo online. Pobavíme se o vaší značce a nastavíme optimální formu a rozsah spolupráce.
 2. Vypracuji důkladnou strategii komunikace vaší značky.
 3. Po vašem odsouhlasení se pustím do díla.

Vybrané reference:

 • Josera – Pro značku německých krmiv pro domácí zvířata spravuji marketing napříč SK, HU a CZ trhy.
 • Bud-online.cz – Texty pro portál, které mi klient uznal hned napoprvé bez jediné výtky.
 • Escape from Site 19 – Celkový marketing, jehož cílovou skupinou jsou primárně anglofonní země, Asie a západní Evropa.
 • Alfréd Jobs – Pro tuto islandskou online náborovou platformu tvořím blog i obsah na Facebook a LinkedIN.
 • FRoSTA – Pro firmu zaměřenou na mražené suroviny a hotová jídla tvořím ve spolupráci s agenturou Mark BBDO obsah pro rumunský a maďarský trh.
 • Leadspicker.com – Pro tento startup jsem vytvořila anglické copy webu.

Kontaktní informace

Júlia Eleonora Krupová
Honzíkova 670/14
Praha 10
190 00
Mobil:774 178 929
Email:julia@ellory.net
Web:www.ellory.net

Doporučení z první ruky

Mgr. Kamil Beer
Júlia obohatila náš tým, když jeho PR fungovalo jen velmi základně. Šlo o oblast deskových her, což byl velmi specifický produkt. Julia posunula celou komunikaci s veřejností na mnohem pokročilejší úroveň, např. koordinací aktivit na sítích (Facebook, Twitter, Instagram, Reddit, Mailchimp), tvorbou originálních nápadů a kampaní a samostatným řízením malého týmu. Mohl jsem jí zcela svěřit PR/marketingovou agendu, což nám uvolnilo ruce a zaručilo profesionální odbavení. Po 14 měsících spolupráce Júliu určitě doporučuji, pokud potřebujete komplexně zastřešit komunikaci vaší značky.
administrátor, konzultant a školitel Atlassian nástrojů

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS