Júlia Eleonora Krupová

multilingvní copywriterka a obsahová marketérka

Jako rodilá mluvčí maďarštiny a slovenštiny, která už 25 let žije v Česku, pomáhám značkám expandovat po střední Evropě. Vytvářím hodnotný online obsah, a to hned v 5 jazycích: češtině, slovenštině, maďarštině, angličtině a španělštině. Mám za sebou práci pro nadnárodní značky, kterým jsem tvořila a lokalizovala obsah pro vícero evropských trhů.

 • Copywriting – Píšu jak neformální blogové články, tak i „hlubší“ odborné texty; tvořím obsah pro sociální sítě a webové stránky: česky, slovensky, maďarsky, anglicky a španělsky.
 • Community Management – Převezmu komunikaci s vašimi zákazníky na sociálních sítích a webových stránkách. Rychlá, taktní a objektivní komunikace vám pomůže zvýšit veřejný kredit a získat pozitivně laděné klienty.
 • Marketingová strategie – Naplánuji vám účinnou marketingovou strategii pro český, slovenský a maďarský trh. Ale také pro anglofonní trh, případně rovnou pro celý svět.
 • Lokalizace – Veškerý obsah vám zlokalizuji a přeložím do CZ, SK, HU, ENG, ESP. A to s veškerými nuancemi.
 • Jazyková pestrost pro vaše projekty – Jsem rodilá mluvčí maďarštiny a slovenštiny. Na úrovni rodilého mluvčího mám také angličtinu a španělštinu. V případě velkého a zajímavého projektu jsem schopná se na úroveň rodilého mluvčího dostat do 4 měsíců i v těchto jazycích: němčina, italština, ruština, francouzština, švédština, portugalština.

Marketing je z velké části o psychologii, umění psát a o komunikaci s myriádou lidí. A tahle kombinace mě vážně baví!

Pocházím z maďarsko-slovenského pohraničí a už v dětství jsem mluvila třemi jazyky. Svoji vášeň pro psaní jsem si prohloubila studiem oboru Tvůrčí psaní a publicistika na Literární akademii Josefa Škvoreckého v Praze. Dále jsem vystudovala obor Španělský jazyk a literatura na Masarykově Univerzitě v Brně. 3 roky jsem pracovala pro reklamní agentury Zaraguza, Wundermann, GroupM a Wavemaker.

Jak bude probíhat spolupráce?

 1. Sejdeme se, ať už osobně nebo online. Pobavíme se o vaší značce a nastavíme optimální formu a rozsah spolupráce.
 2. Vypracuji důkladnou strategii komunikace vaší značky.
 3. Po vašem odsouhlasení se pustím do díla.

Vybrané reference:

 • Josera – Pro značku německých krmiv pro domácí zvířata spravuji marketing napříč HU, CZ, SK, RO a BG trhy.
 • Bud-online.cz – Texty pro portál, které mi klient uznal hned napoprvé bez jediné výtky.
 • Escape from Site 19 – V rámci projektu deskové hry Escape from Site 19, což je český produkt určený pro světový trh, už třetím rokem participuji na celkové marketingové strategii, domlouvám influencery a píši pro ně prakticky veškeré texty napříč sociálními sítěmi i webem.
 • Alfréd Jobs – Pro tuto islandskou online náborovou platformu tvořím blog i obsah na Facebook a LinkedIN. Ukázky článků: Jak se obléct na profesionální focení?, Jak na zpětnou vazbu po pohovoru pro neúspěšné kandidáty?
 • FRoSTA – Pro firmu zaměřenou na mražené suroviny a hotová jídla tvořím ve spolupráci s agenturou Mark BBDO obsah pro rumunský a maďarský trh.
 • Leadspicker.com – Pro tento startup jsem vytvořila anglické copy webu.
 • SALESDOCk – Odborné texty v angličtině pro B2B agenturu. Ukázky textů: How to: meetings with your sales team, The most common sales planning mistakes made by young companies.
Júlia Eleonora Krupová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Júlia Eleonora Krupová
Honzíkova 670/14
Praha 10
190 00
Mobil:774 178 929
Email:julia@ellory.net
Web:www.ellory.net

Doporučení
z první ruky

Júlia obohatila náš tým, když jeho PR fungovalo jen velmi základně. Šlo o oblast deskových her, což byl velmi specifický produkt. Julia posunula celou komunikaci s veřejností na mnohem pokročilejší úroveň, např. koordinací aktivit na sítích (Facebook, Twitter, Instagram, Reddit, Mailchimp), tvorbou originálních nápadů a kampaní a samostatným řízením malého týmu. Mohl jsem jí zcela svěřit PR/marketingovou agendu, což nám uvolnilo ruce a zaručilo profesionální odbavení. Po 14 měsících spolupráce Júliu určitě doporučuji, pokud potřebujete komplexně zastřešit komunikaci vaší značky.

Mgr. Kamil Beer, Ph.D.
Mgr. Kamil Beer, Ph.D.

administrátor, konzultant a školitel Atlassian nástrojů