Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Julie Marešová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Julie Marešová — tlumočnice a překladatelka francouzského a portugalského jazyka

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Julie Marešová:
Slečna Marešová je naprosto spolehlivá a vždy výborně připravená, proto ji opakovaně oslovujeme ke spolupráci a doporučujeme ji dál.

Kristýna Kuhnová

dramaturgyně v Portugalském centru v Praze
Zadání: Překlad francouzského katalogu o architektuře do českého jazyka a tlumočení na přednášce. Tlumočení konference v portugalském jazyce. Skvělá spolupráce a komunikace, precizní příprava, profesionálně přeložený text. Velmi si cením ochoty diskutovat nad možnostmi překladu v případě odborného textu.

Zuzana Prokopová

Produkční v Galerii Jaroslava Fragnera
S paní Marešovou se výborně spolupracuje. Překlad je profesionálně zpracovaný. Jsou dodržovány termíny, které jsou pro nás velice důležité, stejně jako oboustranná komunikace a rychlost překladu, zejména při některých typech zakázek.

Veronika Hejtmánková

MOTA -ENGIL CENTRAL EUROPE Česká republika, a.s.
Paní Marešová překládá naší firmě do francouzštiny. Na e-maily reaguje velmi rychle, je pečlivá a spolehlivá. S její prací jsme velmi spokojeni.

Irena Trnková

finanční účetní ve společnosti LAGLAS, spol. s r.o.
Vřele doporučuji pro překlady z portugalštiny. Rychlost, cena a kvalita je parádní.

Pavel V.

Využili jsme služeb paní Marešové při návštěvě ekonomky z našeho partnerského regionu v Brazílii, překlady se týkaly především historie města a regionu, popisu památek a průvodcovských textů o muzeích. Paní Marešová byla sympatická a ochotná, vše zvládla bez nejmenších obtíží. Vřele doporučujeme.

Pavel Motejzík

město Nepomuk
604 442 409
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS