Doporučení z první ruky

Ing. Julie Vasko — účetní a daňová poradkyně se specializací na nemovitosti a pronájmy, lektorka účetnictví a daní


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

S Julií spolupracuji už cca 8 let. Nejdřív jsem hledala účetní, která by mi pomohla v mých začátcích coby OSVČ, později jsme spolupráci rozšířily a Julie se stará o účetnictví mé s.r.o. Spolupráce je naprosto ukázková, vše je včas, v pořádku - a hlavně: jako účetní Neználek se nemusím vůbec o nic starat (a když se náhodou trochu starat chci, Julie je schopná mi účetní věci srozumitelně vysvětlit, což je její další supermanská schopnost). Ale vážně: pokud chcete mít účetnictví v absolutním pořádku a potřebujete mít ke své účetní naprostou důvěru, Julie je jasná volba.

JUDr. Radka Medková
zapsaná mediátorka, jednatelka vzdělávací společnosti
www.institutpromediaci.cz info@institutpromediaci.cz 737 980 997

Paní inženýrka Julie Vasko je velice odborně znalá ve svém oboru daňového poradenství a spolehlivá. Účetní podklady mi zpracovává již několik let velmi rychle a s velkou pečlivostí. Mohu ji jen doporučit.

Lenka Čadová
hypoteční makléř, Golem Finance s.r.o.
www.golemfinance.cz

Já jsem se službami paní inženýrky velmi spokojená, je vstřícná, profesionální a spolehlivá. Navíc za příznivou cenu.

Martina Bolcakova
advokát

S paní účetní Julií Vasko jsem velice spokojená. V rámci své profese tak jde účetnictví mimo mě a nemusím se starat o to, jak vyplnit kontrolní hlášení, co lze/nelze odečíst z DPH, jak udělat daňové přiznání a jak zdanit další příjmy (např. cenné papíry). Hlídá mi i termíny kdy a co mám podat na jaký úřad (finančák, pojišťovna, sociálka). Poradí i s jiným typem přiznání (např. po nabytí nemovitosti).

Mgr. Markéta Vaňková
Test Manager, OSVČ

Naše spolupráce s paní účetní Julií Vasko trvá již pět let. Je odborníkem ve svém oboru. Všechna přiznání, přehledy apod. dodá vždy dle požadovaných nebo domluvených termínů. Když je potřeba ráda poradí i po telefonu, pokud je dotaz složitější, v domluveném čase jej zpracuje a pošle požadované informace zpět.

Luděk Zítko
Head of Business & Digital IT

Paní inženýrku Julii Vasko mohu jen doporučit. Má velmi široké odborné znalosti, je ochotná a rychlá. Moc jí děkuji za pomoc s daňovou a účetní problematikou.

Iva Strnadlová
OSVČ

U paní Vasko oceňuji odbornou způsobilost, profesionální přístup a flexibilitu, kdy mi vždy vyhověla a vyšla vstříc včetně zodpovězení všech mých dotazů týkajících se daňové problematiky. Nemůžu tedy jinak, než doporučit paní Vasko všem, co aktuálně hledají daňového poradce nebo účetního.

Ing. Petr Vepřovský
IT Consultant, OSVČ

S paní Vasko jsme na doporučení začali pracovat v minulém roce. Spolupráce s ní byla dobrou volbou. Její odbornost a přehled v oblasti daňového poradenství je na vysoké úrovni. Zároveň vše dodá v daném termínu a s jasnými pokyny. Pokud se objeví potřeba řešit něco hned a rychle, je vždy připravena nám ochotně pomoci.

Lukáš Weiss
korporátní poradce

S paní Vasko již delší dobu spolupracuji – vede kompletní účetnictví pro naši společnost. Je ochotná, vstřícná, daňové a účetní problematice velice dobře rozumí, v případě potřeby poradí ihned i po telefonu a následně se k tomu vždy vrátí a dohledá příslušný zákon. Paní Vasko mohu doporučit.

Ing Miroslava Burianová
jednatelka

Paní inženýrka Vasko se mi stará o veškerou agendu související s účetnictvím a daněmi. Pošlu emailem faktury a o víc se nestarám. Jednoduché a rychlé. Zodpoví případné dotazy, aktivně nabízí relevantní alternativy. Doporučuji.

Mgr. Miroslav Borský
IT Consultant, OSVČ