Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kamil Beer > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kamil Beer — administrátor, konzultant a školitel Atlassian nástrojů

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Kamil Beer:
Oceňuji Kamilovu hlubokou znalost Atlassian nástrojů, podpořenou Atlassian certifikacemi. Kamil pro nás také uspořádal několik školení Atlassian nástrojů, která měla výtečnou zpětnou vazbu od účastníků.

Filip Franěk

Product Owner, Vodafone
Kamil je velmi schopný a edukovaný v oblasti Atlassian, pomáhal nám se zprovozněním kompletního Atlassian stacku a jeho implementací ve vysoké dostupnosti (Datacentrum). S Kamilem se mi vždy velice dobře spolupracovalo. Jeho spolehlivost a nadšení je velmi dobré pro týmovou spolupráci. Umí dotahovat věci a je samostatný.

Tomáš Heřmánek

vedoucí technologického oddělení CoreIT
https://www.linkedin.com/in/hermankekt/
Kamil je skvělý odborník na Atlassian a úžasný spolupracovník. Díky Kamilovi jsem viděla, jak se mí kolegové zaníceně zajímají o Atlassian software a jsou nadšení z nových řešení, se kterými se seznámili. Kamil přesně ví, jak klientům poskytnout do nejlepší možné řešení. Také je otevřený, spolehlivý a laskavý člověk.

Anna Brázdová

HR manažerka
www.linkedin.com/in/anna-brazdova/
Bc. Ladislav Vitouš
Kamil má (ne)jednu fantastickou vlastnost. Bez ohledu na to jak ambiciózní a náročné jeho plány jsou, vždy udělá maximum pro to, aby je dotáhl do konce. Pokud potřebujete někoho zapáleného, kdo nenechá práci nedotaženou, je to pravý partner pro vás.

Bc. Ladislav Vitouš

PPC specialista a online marketér
Júlia Eleonora Krupová
S Kamilem mám tu čest spolupracovat v rámci jeho projektu deskové hry Escape from Site 19. Jedná se o velmi cílevědomého člověka, který co jednou začne, to taky dotáhne. O tým kolem deskovky se neustále zajímá, ptá se, co může dělat lépe a povzbuzuje své lidi k seberozvoji a růstu v tom, co je zajímá. Rozhodně je to člověk, s nímž mě spolupráce už teď hodně obohatila a posunula, za což mu děkuji!

Júlia Eleonora Krupová

multilingvní copywriterka, obsahová marketérka a správkyně sociálních sítí
Kamila jsem poznala při spolupráci na deskové hře EFS19. Mohu říci, že spolupráce s ním a celým týmem mě velmi profesně obohatila. Na Kamilovi oceňuji hlavně jeho systematičnost, skvělou znalost Jiry, schopnost předávat informace a zadávat úkoly. Také bych zdůraznila jeho výjimečné „out of box“ myšlení, spolehlivost a především jeho lidský a pozitivní přístup.

Klára Hrozínková

virtuální asistentka
klara@khvirtualne.cz
Kamil má obrovské odhodlání, se kterým své úžasné vize a nápady přivádí do perfektního závěru. Při vedení projektů je velmi pracovitý a nesobecký. Spolupráce s ním byla skvělou, povznášející zkušeností a věřím, že se v budoucnu potkáme při práci na dalších projektech.

Lisa Martinovská

UX a UI designérka
www.linkedin.com/in/eliska-martinovska-1…
Kamila jsem poznala, když pracoval jako Atlassian konzultant. Byl to právě on, kdo mě zasvětil do tajů JIRY. Musím ocenit jeho velkou trpělivost, schopnost vše podrobně vysvětlit a umět si poradit i se záludnými dotazy. I poté co jsem změnila práci, tak jsem s Kamilem byla stále v kontaktu a začala jsem pomáhat jako digitální asistentka na projektu Efs19. Musím říct, že s Kamilem se mi skvěle spolupracovalo. Oceňuji výbornou komunikaci, otevřenost, zodpovědnost, spolehlivost a hlavně velké nakažlivé nadšení pro projekt. Escape from site 19 má ohromný potenciál a věřím, že se hře bude dařit.

Petra Dvořáková

asistentka ve společnosti Masters Insurance Brokers Company
https://www.linkedin.com/in/dvorakpe/
Kamila jsem při studiu poznala jako velmi zodpovědného a organizovaného člověka, který mezi ostatními studenty vynikal schopností perfektně analyzovat daný obor a hluboce mu porozumět. Vážím si Kamilovy ochoty vždy pomoci ostatním vyřešit jakýkoliv problém, ať už spojený se studiem, či s organizačními záležitostmi. Kromě toho je Kamil také velice kreativní člověk, což je patrné na jeho autorských projektech TAP: Max's Game nebo Escape From site 19.

Dalia Moudrá

projektová manažerka v Seznam.cz
https://www.linkedin.com/in/daliamoudra/
Kamil má na rozdíl od mnoha dalších umělecky nadaných lidí jednu výjimečnou vlastnost: Dotahuje svoje nápady do konce. Kromě nesporných autorských kvalit bych v jakémkoli týmu uvítal i jeho produkční a lidské vlastnosti.

Martin Tyburec

redaktor vědecké redakce České televize
www.linkedin.com/in/martin-tyburec-47a22…
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS