Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kamil Beer > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Kamil Beer — administrátor, konzultant a školitel Atlassian nástrojů

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Kamil Beer:
Bc. Ladislav Vitouš
Kamil má (ne)jednu fantastickou vlastnost. Bez ohledu na to jak ambiciózní a náročné jeho plány jsou, vždy udělá maximum pro to, aby je dotáhl do konce. Pokud potřebujete někoho zapáleného, kdo nenechá práci nedotaženou, je to pravý partner pro vás.

Bc. Ladislav Vitouš

PPC specialista a online marketér
Oceňuji Kamilovy hluboké znalosti Atlassian nástrojů a ekosystému, podpořené mnoha Atlassian certifikacemi. Pravidelně také pořádá školení pro nástroje Atlassian, která měla u účastníků skvělé ohlasy.

Filip Franěk

Project Owner, Vodafone
Kamil je velmi schopný a edukovaný v oblasti Atlassian, pomáhal nám se zprovozněním kompletního Atlassian stacku a jeho implementaci ve vysoké dostupnosti (Datacentrum). S Kamilem se mi vždy velice dobře spolupracovalo. Jeho spolehlivost a nadšení jsou velmi dobré pro týmovou spolupráci. Umí dotahovat věci, je samostatný.

Tomáš Heřmánek

CTO - CoreIT
S Kamilem jsem se setkal při migraci projektu Scrumdesk na Jiru. Převádělo se více než 100 úkolů, což bylo příliš mnoho na ruční přepisování. Mezi Scrumdeskem a Jirou neexistuje žádné oficiální rozhraní. Kamil iniciativně připravil šablonu pro import CSV a ladil se mnou vstupní parametry až do úspěšného importu. Byl aktivní, ochotný pomoci, šikovný a navrhoval alternativy. Rád s ním spolupracuji.

Stanislav Račinský

Web Analyst, Vodafone
Při vývoji naší aplikace Robolytix jsme řešili problémy s tím, že vedení bylo zvyklé používat projektové řízení a vývojáři metodiku scrum. Během konzultací s Kamilem jsme našli řešení, které vyhovuje všem. Spolupráce s Kamilem byla skvělá zkušenost.

Tomáš Sýkora

Product Owner & co-founder, Robolytix.com a.s.
V roce 2020 Kamil sloučil starou platformu Jira 6.0 našeho oddělení do hlavní instance Vodafone Jira, kde prokázal své schopnosti a znalosti týkající se migrace Jira. Spolupráci s Kamilem na podobných projektech jednoznačně doporučuji.

Martin Endrizal

BI Applications Operation Manager, Vodafone
Kamil je skvělý expert na Atlassian nástroje a zároveň úžasný člověk, se kterým se výborně spolupracuje. Díky Kamilovi jsem viděla, jak se moji kolegové nadchli pro software Atlassian a jsou nadšení z řešení, která společně vymysleli. Kamil to skvěle umí s klienty, protože jim dokáže dát to nejlepší řešení, které hledají. Je to také otevřený, spolehlivý a milý člověk.

Anna Bartasová

Senior HR Advisory Partner, Barclays
Kamila jsem poznala, když pracoval jako Atlassian konzultant. Byl to právě on, kdo mě zasvětil do tajů JIRY. Musím ocenit jeho velkou trpělivost, schopnost vše podrobně vysvětlit a umět si poradit i se záludnými dotazy. I poté co jsem změnila práci, tak jsem s Kamilem byla stále v kontaktu a začala jsem pomáhat jako digitální asistentka na projektu Efs19. Musím říct, že s Kamilem se mi skvěle spolupracovalo. Oceňuji výbornou komunikaci, otevřenost, zodpovědnost, spolehlivost a hlavně velké nakažlivé nadšení pro projekt. Escape from site 19 má ohromný potenciál a věřím, že se hře bude dařit.

Petra Dvořáková

Assistant Project Coordinator - Petinsuranceuae
Kamila jsem poznala při spolupráci na deskové hře EFS19. Mohu říci, že spolupráce s ním a celým týmem mě velmi profesně obohatila. Na Kamilovi oceňuji hlavně jeho systematičnost, skvělou znalost Jiry, schopnost předávat informace a zadávat úkoly. Také bych zdůraznila jeho výjimečné „out of box“ myšlení, spolehlivost a především jeho lidský a pozitivní přístup.

Klára Hrozínková

virtuální asistentka
Kamil je velmi kreativní a samostatně uvažující člověk se spoustou nápadů, které navíc nenechá jen na papíře, ale snaží se je i uskutečnit. Držím palce při dalších projektech!

Dan Šafránek

Data ETL Engineer, NTT Ltd.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS