Doporučení z první ruky

Mgr. Kamil Beer, Ph.D. — administrátor, konzultant a školitel Atlassian nástrojů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Júlia Eleonora Krupová

Kamil je empatickým a oddaným lídrem, který neustále hledá způsoby, jak vylepšit nejen pracovní postupy týmu, ale také sebe samého jako stratéga. Poskytuje týmu prostor k posunu vpřed a k růstu, ale také aby vyjádřili své názory nahlas. Kamil je obohacujícím partnerem pro spolupráci.

Júlia Eleonora Krupová
multilingvní copywriterka a obsahová marketérka
Bc. Ladislav Vitouš

Kamil má (ne)jednu fantastickou vlastnost. Bez ohledu na to jak ambiciózní a náročné jeho plány jsou, vždy udělá maximum pro to, aby je dotáhl do konce. Pokud potřebujete někoho zapáleného, kdo nenechá práci nedotaženou, je to pravý partner pro vás.

Bc. Ladislav Vitouš
PPC specialista a online marketér

Kamil je mimořádně kreativní a všestranná osobnost a v důsledku toho je schopen pracovat na projektech, které jsou záběrem velmi široké. To, co ho odlišuje od ostatních lidí s podobnými dovednostmi, je jeho neuvěřitelná pozornost věnovaná detailům, která má velmi pozitivní vliv na uspořádání vývoje a propagace produktu.

Lucyna Bialik
marketingový manažer

Spolupracoval(a) jsem s Kamilem na implementaci procesů vývoje a podpory software do systému Atlassian Jira a rozhodně ho mohu doporučit jako konzultanta a cenného člena realizačního týmu. Kamil má skvělý přehled o systémech Atlassian, který aplikuje při workshopech s klientem a následném navrhování řešení. Klient také ocenil vysoce kvalitní školení, které Kamil v rámci projektu poskytl. Těším se na další spolupráci.

Marek Soukup
Delivery Director – Principal Engineering

Spolupracovala jsem s Kamilem na několika kreativních projektech (především blogových příspěvků a e-knih) na aktuální témata společnosti Atlassian. Určitě ho zařazuji na svůj seznam „oblíbených copywriterů“, protože mě baví pracovat na obsahu, který vytváří. Je znalý, oddaný a opravdu profesionální, jelikož je vždy otevřený zpětné vazbě a spolupráci, což se týče recenzování/úprav v procesu. Neměl(a) bych váhání doporučit Kamila komukoli, kdo hledá skvělého pisatele, který se ve svém oboru vyzná. Práce s ním je skvělá a těším se na jakoukoli příležitost s ním znovu spolupracovat!

Manoosh Majdzadeh
marketingový manažer – Idalko NV

Setkal(a) jsem se s Kamilem při migraci projektu Scrumdesk do Jira. Bylo třeba přenést více než 100 úloh, což bylo příliš mnoho pro manuální přepisování. Oficiální rozhraní mezi Scrumdesk a Jira neexistuje. Kamil iniciativně připravil šablonu pro import CSV a ladil se mnou vstupní parametry až do úspěšného importu. Byl aktivní, ochotný pomoci, chytrý a navrhoval alternativy. Bylo mi potěšením s ním spolupracovat.

Stanislav Račinský
webový analytik, Vodafone

V roce 2020 Kamil sloučil starou platformu Jira 6.0 našeho oddělení s hlavní instancí Jira ve společnosti Vodafone, kde prokázal své nasazení a znalosti týkající se migrací Jira. Doporučuji spolupracovat s Kamilem na podobných projektech.

Martin Endrizal
BI Applications Operation Manager, Vodafone

Během vývoje naší aplikace Robolytix jsme řešili problémy spojené s tím, že vedení bylo zvyklé na projektový management a vývojáři na scrum. Během konzultací s Kamilem jsme našli řešení, které vyhovovalo všem. Spolupráce s Kamilem byla skvělou zkušeností.

Tomáš Sýkora
Product Owner a spoluzakladatel, Robolytix

Oceňuji Kamilovy hluboké znalosti s nástroji a ekosystémem Atlassianu, které jsou podloženy mnoha oficiálními certifikacemi. Ve Vodafone pravidelně poskytoval školení pro tyto nástroje, které měly skvělé ohlasy od účastníků.

Filip Franěk
Product Owner, Vodafone

Kamil je odborník na produkty společnosti Atlassian a zároveň skvělá osoba, s kterou pracovat. Díky Kamilovi jsem viděl(a), jak se moji kolegové stávají nadšenými uživateli software Atlassian a jak jsou spokojeni z řešení, na kterých se společně podíleli. Kamil je skvělý v práci s klienty, protože přesně ví, jak jim nabídnout to nejlepší řešení, které hledají. Je také otevřený, spolehlivý a laskavý člověk.

Anna Bartasová
Senior HR Advisory Partner – Barclays