Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kamil Beer > Doporučení

Doporučení z první ruky

Kamil Beer — administrátor, konzultant a školitel Atlassian nástrojů

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Kamil Beer:
Oceňuji Kamilovu hlubokou znalost Atlassian nástrojů, podpořenou Atlassian certifikacemi. Kamil pro nás také uspořádal několik školení Atlassian nástrojů, která měla výtečnou zpětnou vazbu od účastníků.

Filip Franěk

Product Owner, Vodafone
Kamil je velmi schopný a edukovaný v oblasti Atlassian, pomáhal nám se zprovozněním kompletního Atlassian stacku a jeho implementací ve vysoké dostupnosti (Datacentrum). S Kamilem se mi vždy velice dobře spolupracovalo. Jeho spolehlivost a nadšení je velmi dobré pro týmovou spolupráci. Umí dotahovat věci a je samostatný.

Tomáš Heřmánek

vedoucí technologického oddělení CoreIT
https://www.linkedin.com/in/hermankekt/
Během vývoje naší aplikace Robolytix jsme řešili problémy s tím, že management byl zvyklý používat projektové řízení a vývojáři řízení projektů dle SCRUM. Během konzultací s Kamilem jsme našli řešení, které vyhovuje všem. Spolupráce s Kamilem byla výborná zkušenost.

Tomáš Sýkora

Product Owner, Robolytix
www.robolytix.com
V roce 2020 Kamil propojil starou platformu Jira 6.0 našeho oddělení s hlavní Vodafone Jira instancí. Ukázal přitom své odhodlání a znalosti týkající se migrace Jira. Doporučuji Kamila pro spolupráci na podobných projektech.

Martin Endrizal

BI Applications Operation Manager at Vodafone
Kamil je skvělý odborník na Atlassian a úžasný spolupracovník. Díky Kamilovi jsem viděla, jak se mí kolegové zaníceně zajímají o Atlassian software a jsou nadšení z nových řešení, se kterými se seznámili. Kamil přesně ví, jak klientům poskytnout do nejlepší možné řešení. Také je otevřený, spolehlivý a laskavý člověk.

Anna Brázdová

HR manažerka
www.linkedin.com/in/anna-brazdova/
Bc. Ladislav Vitouš
Kamil má (ne)jednu fantastickou vlastnost. Bez ohledu na to jak ambiciózní a náročné jeho plány jsou, vždy udělá maximum pro to, aby je dotáhl do konce. Pokud potřebujete někoho zapáleného, kdo nenechá práci nedotaženou, je to pravý partner pro vás.

Bc. Ladislav Vitouš

PPC specialista a online marketér
Júlia Eleonora Krupová
S Kamilem mám tu čest spolupracovat v rámci jeho projektu deskové hry Escape from Site 19. Jedná se o velmi cílevědomého člověka, který co jednou začne, to taky dotáhne. O tým kolem deskovky se neustále zajímá, ptá se, co může dělat lépe a povzbuzuje své lidi k seberozvoji a růstu v tom, co je zajímá. Rozhodně je to člověk, s nímž mě spolupráce už teď hodně obohatila a posunula, za což mu děkuji!

Júlia Eleonora Krupová

multilingvní copywriterka, obsahová marketérka a správkyně sociálních sítí
Kamila jsem poznala při spolupráci na deskové hře EFS19. Mohu říci, že spolupráce s ním a celým týmem mě velmi profesně obohatila. Na Kamilovi oceňuji hlavně jeho systematičnost, skvělou znalost Jiry, schopnost předávat informace a zadávat úkoly. Také bych zdůraznila jeho výjimečné „out of box“ myšlení, spolehlivost a především jeho lidský a pozitivní přístup.

Klára Hrozínková

virtuální asistentka
klara@khvirtualne.cz
S Kamilem jsem se setkal při migraci projektu Scrumdesk do Jira. Bylo přeneseno více než 100 úkolů, což je příliš mnoho na ruční přepis. Mezi Scrumdeskem a Jirou neexistuje žádné oficiální rozhraní. Kamil iniciativně připravil šablonu pro import CSV a vyladil se mnou vstupní parametry, dokud nebylo vše úspěšně importováno. Během spolupráce projevil aktivitu, ochotu pomoci, chytrost a navrhoval alternativy. Jsem rád, že jsem s ním spolupracoval.

Stanislav Račinský

Web Analyst ve společnosti Vodafone
Kamil má obrovské odhodlání, se kterým své úžasné vize a nápady přivádí do perfektního závěru. Při vedení projektů je velmi pracovitý a nesobecký. Spolupráce s ním byla skvělou, povznášející zkušeností a věřím, že se v budoucnu potkáme při práci na dalších projektech.

Lisa Martinovská

UX a UI designérka
www.linkedin.com/in/eliska-martinovska-1…
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS