Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kamil Beer > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Kamil Beer — administrátor, konzultant a školitel Atlassian nástrojů

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Kamil Beer:
Kamil je člověk, který ví co chce a jde si za tím. Určitě lze říct, že Kamil je perfekcionista s jasnou vizí.

Jana Pulcová

asistentka produkce - Centrum divadelní,hudební a zábavné tvorby, Česká televize
Kamil je velmi cílevědomý a ambiciózní člověk s velkými sny a schopností je uskutečnit.

Eliška Skarolková

Service and Product Designer, Decentered Designer
Kamila jsem při studiu poznala jako velmi zodpovědného a organizovaného člověka, který mezi ostatními studenty vynikal schopností perfektně analyzovat daný obor a hluboce mu porozumět. Vážím si Kamilovy ochoty vždy pomoci ostatním vyřešit jakýkoliv problém, ať už spojený se studiem, či s organizačními záležitostmi. Kromě toho je Kamil také velice kreativní člověk, což je patrné na jeho autorských projektech TAP: Max's Game nebo Escape From site 19.

Dalia Moudrá

Product Manager v Seznam.cz
Kamil má na rozdíl od mnoha dalších umělecky nadaných lidí jednu výjimečnou vlastnost: Dotahuje svoje nápady do konce. Kromě nesporných autorských kvalit bych v jakémkoli týmu uvítal i jeho produkční a lidské vlastnosti.

Martin Tyburec

redaktor České televize
Kamil má obrovské odhodlání své úžasné vize a nápady dotahovat do co nejlepšího konce. Jako leader je velmi pracovitý a obětavý. Spolupráce s ním byla skvělá a obohacující zkušenost. Doufám, že s ním budu v budoucnu spolupracovat na dalších projektech.

Eliška Skiu Martinovská

Lead Designer, Foxdeli.com
Už před rokem jsem s Kamilem spolupracovala na několika obsahových projektech (většinou blogové příspěvky a ebooky) o aktuálních tématech nástroje Atlassian. Rozhodně je na mém seznamu „nejlepších copywriterů“, protože mě baví pracovat na obsahu, který vytváří. Kamil je znalý, zapálený pro věc a opravdu profesionální, vždy otevřený zpětné vazbě s ochotou zapracovávat případné změny a úpravy. Kamila bych bez váhání doporučila každému, kdo hledá výborného textaře, který se vyzná. Je skvělé s ním pracovat a vždy se těším na každou příležitost další spolupráce.

Manoosh Majdzadeh

Content Manager, iDalko/Exalate
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS