Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal — grafik a ilustrátor


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 59 doporučení

Rychlé reakce, profesionální jednání, návrhy možností, odborná zdatnost. Méně obvyklý požadavek (kresba ve vyřezávané samolepce na sklo auta) vyjednán a doladěn řadou vstřícných e-mailů. Dokončeno k mé plné spokojenosti. Nemohu než rozhodně doporučit Karla ke spolupráci.

Ing. Vladimír Macek
všestranný informatik, programátor, lektor a konzultant
macek.sandbox.cz macek@sandbox.cz 608 978 164

S panem Hejkalem jsem spolupracovala na knize Fotbalová angličtina a němčina, ke které vytvářel ilustrace. Jednalo se o zajímavý, avšak dost netypický a náročný projekt, navíc jsme byli dost tlačeni časem. Popravdě řečeno jsem na začátku spolupráce měla jisté obavy, protože s p. Hejkalem jsem spolupracovala poprvé. Avšak ukázky ilustrací na jeho webu mne nadchly, takže jsem to riskla. Dílo se nakonec velice povedlo, spolupráce byla příjemná, přístup p. Hejkala mohu označit za velmi profesionální.

Yulia Mamonova
Albatros Media
www.edika.cz yulia.mamonova@albatrosmedia.cz

Komunikace i zpětná vazba byla včas. Reakce na požadavky vstřícná, vždy se snahou vyhovět a navíc neustálý úsměv na tváři :) Spolupracovat je radost.

Jan Klobouček
HC Litvínov – vedoucí marketingového úseku
www.hokej-litvinov.cz kloboucek@hcltv.cz 476 767 276

Spolupráce probíhala velmi plynule. Karel vždy reagoval zavčas a snažil se maximálně vyjít vstříc požadavkům. Co velmi oceňuji byla upřímnost, na co má schopnosti/dovednosti, technické zázemí a čas. Vždy velmi dobře odhadl finanční stránku zadání.

Michaela Šámalová
UP21 – Marketing campaign manager
up21.com michaela.samalova@up21.com

Potřeboval jsem ke svému kurzu Excelu profilový obrázek trochu odlehčeného stylu. S panem Hejkalem se mi v prvé řadě skvěle komunikovalo. Telefonem jsme si potvrdili zájem o spolupráci a zbytek jsme řešili po mailu, přičemž odezvy byly velice rychlé a k věci. Dostal jsem 2 obrázky tak, aby seděly na stránky a ještě zdrojový obrázek pro úpravy. Mé očekávání se naplnilo a navíc jsem si to v průběhu i užil!

Velmi oceňuji Karlovu kreativitu i přístup k práci. Práci odvedl na 110 %, ve velmi krátkém termínu a přesně podle zadání. Celý projekt byl velmi specifický a požadavky realizačně poměrně komplikované. Karel se s tím však popasoval bravurně. Nejenže velmi rychle pochopil, o co nám vlastně jde, ale zároveň naše původní záměry díky své invenci posunul o level výše. Jsme velmi rádi, že jsme si ke spolupráci zvolili právě Karla Hejkala a bude-li v budoucnu příležitost, nepochybně se na něj znovu obrátíme.

Debra Dobbs
realitní agentka, Chicago
debradobbs.com debra@debradobbs.com +17733944703

Spolupráce s panem Hejkalem byla jedna z nejlepších, jaké jsem kdy zažila. Jsem poměrně náročná, zabývám se detaily a mám většinou jasnou představu, jak by měly věci vypadat. Pan Hejkal moje představy naplnil na 100 %. Je trpělivý, empatický a ochotný vyjít vstříc. Jeho nápady a otázky naše postavičky vždy posunuly ještě dál, než jsem očekávala.To není samozřejmost. Ať už máte jasnou představu nebo potřebujete poradit a navést, v obou případech budete vždy spokojeni.

Ivana Kalmusová

Po mnoha negativních zkušenostech s "profesionály" jsem náhodou narazila na pana Hejkala. Musím říct, že takto profesionální přístup jsem dlouho nezažila. Poptávala jsem prezentační video pro web svatbonet.cz. Přišla jsem s mlhavou představou - pan Hejkal po několika telefonátech okamžitě navrhl konkrétní scénář, barvy, text, hudbu - vše trvalo pouze několik dní a výsledek naprosto předčil mé očekávání. Pan Hejkal je profesionál na správném místě - jenom škoda, že takových není víc!

Helena Černá
www.svatbonet.cz

Spolupráci s panem Hejkalem si nemůžeme vynachválit. K zadaným úkolům přistupuje vždy velmi zodpovědně a ochotně, termínově se nám snaží přizpůsobit na maximum. Dodané práce se vyznačují nejen precizním a kreativním zpracováním, ale také milým a osobitým stylem. Zadání není potřeba zdlouhavě vysvětlovat, vše většinou splňuje naše očekávání a potřebný standard hned napoprvé. S panem Hejkalem spolupracujeme již několik let a určitě se na něj budeme rádi obracet i nadále.

Tereza Zvěřinová
Project manager ve společnosti Multimedia atelier

S panem Hejkalem jsme realizovali již 2 projekty. Nejenže vždy dodal prvotřídní práci v domluvených termínech a rozpočtu, ale ještě přišel s nápady, které naše projekty vylepšily. Díky!

Jan Jirmus