Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Hejkal > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 1120 z celkem 46 doporučení prezentace Ing. Karel Hejkal:
S panem Hejkalem jsme realizovali již 2 projekty. Nejenže vždy dodal prvotřídní práci v domluvených termínech a rozpočtu, ale ještě přišel s nápady, které naše projekty vylepšily. Díky!

Jan Jirmus

Spolupráci s panem Hejkalem si nemůžeme vynachválit. Když s námi vytvářel vizi a tvář našich webových stránek, logo a následně i video prezentaci, nedělal pouze to, co jsme mu řekli a „bezmyšlenkovitě nezhmotňoval“ naše představy, ale díval se na vše vždy objektivně. V mnoha věcech nám poradil a vysvětlil nám proč navrhuje to, co navrhuje. Především oceňujeme, že se pan Hejkal soustředí nejen na to, co se lidem líbí, ale hlavně co na ně působí. Nic není problém, nové věci jsou pro něj výzvou, do všeho jde s velkým odhodláním a energií. Co je však nejdůležitější, nikdy jsme mu nemuseli zdlouhavě vysvětlovat naše představy, je velmi chápavý, kreativní, nápaditý. Je vidět, že rozumí svému řemeslu a věříme, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat i do budoucna.

Barbora Dvořáková a Kateřina Šmídová

soukromá inzerce nemovitostí bez realitky
www.zaplotem.cz ~ info@zaplotem.cz ~ 725 313 730
Karla Hejkala můžu jen doporučit. Dokonale ovládá řemeslo a umí to nejen se softwarem, ale i kreslit rukou, což se dnes jen tak nevidí. Je pružný při práci, rád vyjde vstříc a v jednání je gentleman.

Ing. Radek Špidla

spolumajitel Špidla Data Processing, s.r.o.
www.spidla.cz
S Karlem jsme v průběhu posledních dvou let spolupracovali na několika projektech (kavarnacohledajmeno.cz, kulturnisportovna.cz, mujinstruktor.cz). Pro naši společnost vytvořil nezaměnitelné maskoty a grafiku, která se setkala s obrovským úspěchem. Je úžasné sledovat, jak se jeho grafika vyvíjí a kam se s každou novou zakázkou posouvá. Pokud chcete, aby grafika vašeho webu čněla z davu a na první pohled zaujala, pak je Karel jasná volba. Profesionální jednání, komunikace a dodržování termínů je u Karla samozřejmostí. Doporučuji!

Lukáš Žďárský

Kavárna co hledá jméno, Radlická kulturní sportovna, Můj instruktor
www.kavarnacohledajmeno.cz
Pan Hejkal pro nás nakreslil a navrhl svatební oznámení. Jsme z obrázku nadšeni a víme, že máme památku na zbytek života. Jsme mu velmi vděční za trpělivost a čas, který strávil na úpravách, protože jich bylo hodně. Všem vřele doporučuji mít originální svatební oznámení :)

Jana F.

Služeb Karla Hejkala jsem v minulosti využil několikrát, ale až při realizaci stránek MojeKrucky.cz jsem měl možnost naplno zjistit, jaký potenciál v sobě skrývá. Karel byl skvělý již od počátku, kdy se navrhovala kostra webu, přes finální dolaďování detailů, až po realizaci reklamních letáků a vizitek. Velice oceňuji vlastní cestu, kterou jde – snaží se vyhýbat fotobankám a raději si grafiku kreslí sám, což se v dnešní době moc nevidí. Výsledkem jsou tak originální stránky, které zaujmou. Pominu-li grafickou část, mnohokrát nám byl nápomocen i jako rádce při řešení věcí spjatých s uživatelskou částí webu. Vlastnosti jako rychlost, pružnost a skvělou komunikaci snad ani není třeba zmiňovat.

Ing. Jakub Řezníček

spoluzakladatel webu MojeKrůčky.cz
Spolupráce s Karlem Hejkalem byla vstřícná, kreativní a flexibilní. Realizovali jsme spolu animaci našeho firemního PF v roce 2011. Velice mi pomáhalo, když mě při realizaci překvapoval dalšími „vychytávkami" nad rámec toho, co jsem uvedl v oficiálním zadání. Výsledná podoba kresleného PF byla nádherně a profesionálně zpracovaná, takže nejen u nás ve firmě, ale hlavně u klientů vzbudila spoustu pozitivních emocí a spontánních pozitivních referencí.

Tomáš Hajdin

Naše firma The Fir Tree Company sídlí v Londýně a díky předchozímu doporučení jsme se rozhodli pro Karla Hejkala. Spolupráce byla výborná, na čas a vždy profesionální. Komunikace na dálku nám nezabraňovala v tom, abychom nakonec dosáhli skvělého a úspěšného konce a i začátku naší webové stránky www.thefirtreecompany.com. Občasné změny v designu a nezkušenost z naší strany pro pana Hejkala nebyly problémem a tím nám pomohl dosáhnout celkového vzhledu webové stránky přesně tak, jak jsme si to představovali. Náměty a nápady pana Hejkala nakonec pomohly vzniku i našeho loga. Pokud se nám opět naskytne skvělý nápad na založení webové stránky, rádi budeme pana Hejkala kontaktovat a dále spolupracovat.

Zuzana Kiriláková

spoluzakladatelka firmy The Fir Tree Company
www.thefirtreecompany.com ~ info@thefirtreecompany.com
Při prohlížení děl mistra Karla Hejkala se mi tají dech. Jeho styl je absolutně nezaměnitelný a originální. Kresby, které jsem měl možnost shlédnout, vždy srší vtipem a barvami. Tedy přesně tím, co od ručně kreslené grafiky očekávám. Osobně jsem využil jeho služeb při designu svatebního oznámení. Byla to jasná volba. Výsledek? 101% dílo, které sklidilo velký úspěch. Kromě kvality děl si cením také dobré komunikace, pružnosti a ochoty K. H.

Petr Popelka

reporting officer
Pan inženýr Hejkal nám vytvořil dokonalé a velice vtipné svatební oznámení. Spolupráce s ním byla na vynikající úrovni, rychlá, profesionální. Emailová komunikace byla bez problémů. Až se budu ženit podruhé, jistě jeho služby využiji znovu :-)

Aleš Rybka

kaprar@gmail.com ~ 604 774 995
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS