Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Hejkal > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 1120 z celkem 52 doporučení prezentace Ing. Karel Hejkal:
Potřeboval jsem ke svému kurzu Excelu profilový obrázek trochu odlehčeného stylu. S panem Hejkalem se mi v prvé řadě skvěle komunikovalo. Telefonem jsme si potvrdili zájem o spolupráci a zbytek jsme řešili po mailu, přičemž odezvy byly velice rychlé a k věci. Dostal jsem 2 obrázky tak, aby seděly na stránky a ještě zdrojový obrázek pro úpravy. Mé očekávání se naplnilo a navíc jsem si to v průběhu i užil!

David Machalský

lektor
www.naucmese.cz/kurz/excel-hodne-dat-hod… ~ david.machalsky@yahoo.com
Velmi oceňuji Karlovu kreativitu i přístup k práci. Práci odvedl na 110 %, ve velmi krátkém termínu a přesně podle zadání. Celý projekt byl velmi specifický a požadavky realizačně poměrně komplikované. Karel se s tím však popasoval bravurně. Nejenže velmi rychle pochopil, o co nám vlastně jde, ale zároveň naše původní záměry díky své invenci posunul o level výše. Jsme velmi rádi, že jsme si ke spolupráci zvolili právě Karla Hejkala a bude-li v budoucnu příležitost, nepochybně se na něj znovu obrátíme.

Debra Dobbs

realitní agentka, Chicago
debradobbs.com ~ debra@debradobbs.com ~ +17733944703
Spolupráce s panem Hejkalem byla jedna z nejlepších, jaké jsem kdy zažila. Jsem poměrně náročná, zabývám se detaily a mám většinou jasnou představu, jak by měly věci vypadat. Pan Hejkal moje představy naplnil na 100 %. Je trpělivý, empatický a ochotný vyjít vstříc. Jeho nápady a otázky naše postavičky vždy posunuly ještě dál, než jsem očekávala.To není samozřejmost. Ať už máte jasnou představu nebo potřebujete poradit a navést, v obou případech budete vždy spokojeni.

Ivana Kalmusová

Po mnoha negativních zkušenostech s "profesionály" jsem náhodou narazila na pana Hejkala. Musím říct, že takto profesionální přístup jsem dlouho nezažila. Poptávala jsem prezentační video pro web svatbonet.cz. Přišla jsem s mlhavou představou - pan Hejkal po několika telefonátech okamžitě navrhl konkrétní scénář, barvy, text, hudbu - vše trvalo pouze několik dní a výsledek naprosto předčil mé očekávání. Pan Hejkal je profesionál na správném místě - jenom škoda, že takových není víc!

Helena Černá

www.svatbonet.cz
Spolupráci s panem Hejkalem si nemůžeme vynachválit. K zadaným úkolům přistupuje vždy velmi zodpovědně a ochotně, termínově se nám snaží přizpůsobit na maximum. Dodané práce se vyznačují nejen precizním a kreativním zpracováním, ale také milým a osobitým stylem. Zadání není potřeba zdlouhavě vysvětlovat, vše většinou splňuje naše očekávání a potřebný standard hned napoprvé. S panem Hejkalem spolupracujeme již několik let a určitě se na něj budeme rádi obracet i nadále.

Tereza Zvěřinová

Project manager ve společnosti Multimedia atelier
S panem Hejkalem jsme realizovali již 2 projekty. Nejenže vždy dodal prvotřídní práci v domluvených termínech a rozpočtu, ale ještě přišel s nápady, které naše projekty vylepšily. Díky!

Jan Jirmus

Spolupráci s panem Hejkalem si nemůžeme vynachválit. Když s námi vytvářel vizi a tvář našich webových stránek, logo a následně i video prezentaci, nedělal pouze to, co jsme mu řekli a „bezmyšlenkovitě nezhmotňoval“ naše představy, ale díval se na vše vždy objektivně. V mnoha věcech nám poradil a vysvětlil nám proč navrhuje to, co navrhuje. Především oceňujeme, že se pan Hejkal soustředí nejen na to, co se lidem líbí, ale hlavně co na ně působí. Nic není problém, nové věci jsou pro něj výzvou, do všeho jde s velkým odhodláním a energií. Co je však nejdůležitější, nikdy jsme mu nemuseli zdlouhavě vysvětlovat naše představy, je velmi chápavý, kreativní, nápaditý. Je vidět, že rozumí svému řemeslu a věříme, že naše spolupráce bude úspěšně pokračovat i do budoucna.

Barbora Dvořáková a Kateřina Šmídová

soukromá inzerce nemovitostí bez realitky
www.zaplotem.cz ~ info@zaplotem.cz ~ 725 313 730
Karla Hejkala můžu jen doporučit. Dokonale ovládá řemeslo a umí to nejen se softwarem, ale i kreslit rukou, což se dnes jen tak nevidí. Je pružný při práci, rád vyjde vstříc a v jednání je gentleman.

Ing. Radek Špidla

spolumajitel Špidla Data Processing, s.r.o.
www.spidla.cz
S Karlem jsme v průběhu posledních dvou let spolupracovali na několika projektech (kavarnacohledajmeno.cz, kulturnisportovna.cz, mujinstruktor.cz). Pro naši společnost vytvořil nezaměnitelné maskoty a grafiku, která se setkala s obrovským úspěchem. Je úžasné sledovat, jak se jeho grafika vyvíjí a kam se s každou novou zakázkou posouvá. Pokud chcete, aby grafika vašeho webu čněla z davu a na první pohled zaujala, pak je Karel jasná volba. Profesionální jednání, komunikace a dodržování termínů je u Karla samozřejmostí. Doporučuji!

Lukáš Žďárský

Kavárna co hledá jméno, Radlická kulturní sportovna, Můj instruktor
www.kavarnacohledajmeno.cz
Pan Hejkal pro nás nakreslil a navrhl svatební oznámení. Jsme z obrázku nadšeni a víme, že máme památku na zbytek života. Jsme mu velmi vděční za trpělivost a čas, který strávil na úpravách, protože jich bylo hodně. Všem vřele doporučuji mít originální svatební oznámení :)

Jana F.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS