Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Hejkal > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Hejkal — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 2130 z celkem 46 doporučení prezentace Ing. Karel Hejkal:
Malované grafické práce ing. Karla Hejkala mohu vřele doporučit. Kresby jsou velmi originální a pěkné. Programová tvorba webových stránek byla v krátkém čase realizována a uživateli kladně hodnocena. Spolupráce byla výborná a jednání vskutku profesionální.

Jitka Vernerová

marketing manažer společnosti KERAMOST, a.s.
vernerova@keramost.cz ~ 476 442 689
Pan Ing. Karel Hejkal nám vytvořil grafiku webových stránek, které znamenají pozitivní přínos pro naše zákazníky a rozvoj možností k poskytování našich služeb a zejména prodeje osobních vozidel. V procesu spolupráce opakovaně oceňujeme profesionalitu, ochotu a vstřícné jednání. Děkujeme za pomoc, realizaci a doporučujeme všem, kteří zvažují vytvoření jednoduché, moderní profesionální webové stránky v atraktivním designu.

Eva Viedemannová

ředitelka firmy Autocentrum Group s.r.o.
www.autocentrumgroup.cz ~ info@autocentrumgroup.cz ~ 739 409 172
Spolupráce s panem Karlem Hejkalem byla naprosto dokonalá. Profesionální služby, a když jsme zpočátku neměli žádnou přesnou představu, tak nás trpělivě vyzpovídal a vytvořil dokonalou vizi. Sehnat originální svatební oznámení není jednoduché a ještě když se podaří do toho vložit nadsázku s vtipným výsledkem, člověk nemůže byt nespokojen. Můžeme s manželem jen doporučit... Ještě jednou děkujeme.

Lucie Bednářova

luca.russis@email.cz
Pana Karla Hejkala jsme oslovili kvůli svatebnímu oznámení. Chtěli jsme takové, které přesně vypovídá o nás a o tom, co máme rádi – a rychle. Stačilo jen zhruba popsat naši představu a pan Karel ji dotvořil, poslal několik návrhů a finální podoba je vkusná, vtipná a originální. Vše bylo hotovo během týdne. Pan Karel nám navíc pomohl vychytat některé mouchy v textu :) Líbil se mi i jeho přístup k vyjednávání ceny – o všem jsme věděli předem, od začátku bylo vše předvídatelné.

Zuzana Duffková

Oslovili jsme pana Hejkala s prosbou o nakreslení originálního svatebního oznámení. Naše požadavky nebyly jednoduché – požadovali jsme vytvořit skládací svatební oznámení s našimi karikaturami a propracovaným okolím. Pan Hejkal se toho zhostil s nadšením a velkou vstřícností. Během krátké doby skvěle zrealizoval všechny naše požadavky a nakreslil tak krásné, originální a vtipné svatební oznámení. Ačkoliv nás svatební oznámení nějakou tu tisícovku stálo, po jeho obrovském úspěchu u našich známých a kamarádů ani trochu nepochybujeme, že to byly opravdu dobře vynaložené peníze.

Jan Bok

S panem Hejkalem jsem byl maximálně spokojený. Jeho práce byla rychlá, přitom profesionální a kvalitní. Pomohl nám nejen vytvořit video, ale také dotáhl koncept obsahu.

Jaroslav Holý

Imper CZ
www.imper.cz ~ jaroslav.holy@imper.cz
Dělal jsem s Karlem poměrně velký projekt, na kterém s námi spolupracoval jako hlavní ilustrátor a kreativec. Kromě vynikající kreslířské zručnosti oceňuji jeho dobré nápady, ochotu vyhovět i některým méně logickým požadavkům klienta, perfektní dodržování termínů (s tím se poslední dobou u dodavatelů setkávám čím dál méně), lidský přístup a adekvátní, nepřemrštěné ceny. Karla jsme vybrali v soutěži hlavně díky jeho pozitivním a milým postavičkám, ačkoliv většina českých ilustrátorů a digi umělců už dělá jen steampunk, fantasy, brutální sci-fi a zajímá je jen temná strana síly. Takže Karlovi patří jednoznačně palec nahoru.

Tomáš Pán

2D, 3D grafik, UI/UX designer, CSS kódér na volné noze
775 557 778
Vše na čem jsme se dohodli jste splnil dle našich představ. Líbila se mi samostatnost, se kterou jste pro nás grafický návrh vytvořil, a také cenné rady, které jste mi při našich konzultacích poskytl. Zejména v oblastech, ve kterých jsme si jako laici nebyli jisti. Určitě bych Vaše služby doporučila.

Veronika Rotková

toplac.cz ~ veronika.rotkova@toplac.cz ~ 602 244 516
Pana Hejkala vřele doporučuji. Na každou změnu reagoval operativně, a že jich bylo :) Výsledná práce naprosto dokonalá, takže, kdo chce originální svatební oznámení, neváhejte, stojí to za to! Ještě jednou moc děkujeme.

Erika Koláčková

erika.kolackova@fincentrum.com
Ihned po odeslání poptávky nám bylo odpovězeno. Ještě než jsem stačila odeslat zálohu, byly nám poslány tři předběžné nákresky, takže jsme ihned věděli, že to bude přesně to, co jsme si představovali… Včetně zařízení tisku jsme do 14 dní měli zakázku kompletně hotovou doma. Samozřejmě doporučujeme.

Iveta Smržová Rosenbergová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS