Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Kvítek

Ing. Karel Kvítek

frontend vývojář webových stránek a aplikací

Ing. Karel Kvítek
Ing. Karel Kvítek - logo

Nabízím profesionální vývoj moderních webových stránek a aplikací, které vám pomohou publikovat skvělý obsah napříč všemi zařízeními. Specializuji se především na vývoj front-endu a navrhuji také uživatelská rozhraní.

  • Spolupracuji s mnoha profesionály, takže umím dodat kompletní webové řešení na míru.
  • Jsem odborníkem na HTML, CSS a JavaScript a primárně pracuji s Reactem.
  • Najímají si mě zákazníci, kteří vyžadují profesionalitu, flexibilitu a spolehlivost.

Vystudoval jsem obory InformatikaZnalostní a webové technologie na Vysoké škole ekonomické v Praze. Rád se učím nové technologie a neustále pracuji na zlepšování a rozšiřování svých dovedností a znalostí.

Ke skvělým výsledkům mi pomáhají nejen několikaleté zkušenosti s vývojem, ale také zkušenosti z pozice seniorního analytika a testera webů a aplikací.

Ukázky práce:

Přední český online magazín o mobilních telefonech a dalších chytrých zařízeních | tvorba webuNejvětší český online magazín o elektromobilitě, elektrifikaci a budoucnosti dopravy | tvorba webuRadka Brožová, autorka dětské knížky Pro děti a pro radost | tvorba webuRadka Brožová, autorka dětské knížky Pro děti a pro radost | tvorba webuHotel přímo v centru města Veľký Krtíš na jižním Slovensku | tvorba webu
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Karel Kvítek
Biskupcova 37
Praha 3
130 00
Mobil:775 977 237
Email:karel.kvitek@seznam.cz
Web:www.karelkvitek.cz
Facebook:Facebook kvitek.karel
Účet:1468476017 / 3030
:04322789
DIČ:CZ9107136093

Doporučení z první ruky

Ze spolupráce s Karlem jsem byla naprosto nadšená! Jeho vstřícný a profesionální přístup dovedl můj web k dokonalosti po všech stránkách a musím říct, že úplně předčil veškerá má očekávání. Na mém webu pracoval jako na sobě vlastním a proaktivně vylepšil i to, co se mi už zdálo perfektní. Prostě se nespokojí se standardem a jede na max. Za mě je ta nejlepší volba!
Radka Brožová
autorka dětské knížky Pro děti a pro radost

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS