Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Vosátka

Mgr. Martin Vosátka

grafický designér a logotvůrce

Mgr. Martin Vosátka
Mgr. Martin Vosátka - logo

Jsem mladý grafický designér z Prahy. Specializuji se na loga a vizuální identitu s důrazem na funkční, estetická a smysluplná řešení. S brandingem pomáhám drobným podnikatelům, startupům i korporátním firmám. Dále tvořím grafické návrhy webů (webdesign včetně prototypů), obalů či jakýchkoli tiskovin, například letáků, brožur, vizitek, plakátů, a to včetně předtiskové přípravy (DTP).

Vysokoškolské vzdělání jsem získal na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Grafickému designu se profesionálně věnuji přes čtyři roky a rád se zapojím i do vašeho projektu.

Ukázky práce:

Vybrané logo designyLogotyp a vizuální identita pro stavební firmu WeisstawVyužití loga burgerfestu na foodtrucku | polepNávrh plakátuNávrh obalu pro třtinový rum
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Praha

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Martin Vosátka
Rembrandtova 6
Praha 10
100 00
Mobil:724 579 939
Email:martin.vosatka@atlas.cz
Web:martinvosatka.myportfolio.com
Facebook:Facebook martinvosatka.design
Instagram:Instagram mrtnvstka_design
Behance:Behance bonecrackee12f
Dribbble:Dribbble finegrapes
Účet:2344163013 / 0800 (Česká spořitelna)
:08501122

Doporučení z první ruky

S Martinem jsem zatím spolupracoval 2× a vždycky to bylo na jedničku. Poprvé to bylo logo pro moji pivotéku, podruhé kompletní grafika pro event Czech Street Con – od plakátu přes logo až po jednotlivé příspěvky na sociální sítě. Rychlá a konstruktivní domluva, totéž mohu říct o samotné realizaci. Jeho kreativní nápady se mi líbily a tak jsme na nich poté stavěli a dovedli je až k hotového produktu. Vřele doporučuji!
Albert Bartášek

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS