Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Kvítek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Kvítek — frontend vývojář webových stránek a aplikací

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Karel Kvítek:
Karel a jeho tým pro nás vytvořili celkem čtyři webové stránky – všechny na míru, včetně vlastního unikátního designu. Weby jsou postaveny na nejmodernějších technologiích a především konečně přesně splňují veškeré naše požadavky (které se v průběhu tvorby několikrát měnily). Na spolupráci s Karlem si nejvíce cením příjemné a srozumitelné komunikace, profesionálního přístupu a ochoty věci neustále vylepšovat s ohledem na potřeby návštěvníků stránek. Mohu jen doporučit a těším se na budoucí spolupráce na dalších projektech.

Luboš Srb

ředitel redakcí Mobilizujeme.cz, Elektrickevozy.cz a Inteligentnisvet.cz
arteman.cz
S panem Kvítkem jsme spolupracovali na tvorbě nového webu pro náš hotel. Pan Kvítek je velký profesionál a spolupráce s ním byla vynikající. Nejenže pro něj nebyl problém zrealizovat prakticky vše, co nás napadlo, ale sám také několikrát velmi dobře poradil a navrhl možné řešení. Web funguje perfektně, je rychlý a především je přesně dle našich představ. Tímto panu Kvítkovi velmi děkujeme a spolupráci s ním můžeme jen doporučit.

Ing. Denisa Šuhajová

ředitelka Hotel Dolina
hoteldolina.eu
Ze spolupráce s Karlem jsem byla naprosto nadšená! Jeho vstřícný a profesionální přístup dovedl můj web k dokonalosti po všech stránkách a musím říct, že úplně předčil veškerá má očekávání. Na mém webu pracoval jako na sobě vlastním a proaktivně vylepšil i to, co se mi už zdálo perfektní. Prostě se nespokojí se standardem a jede na max. Za mě je ta nejlepší volba!

Radka Brožová

autorka dětské knížky Pro děti a pro radost
radkabrozova.cz ~ prodetiaproradost@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS