Doporučení z první ruky

Ing. Karel Kvítek — frontend vývojář webových stránek a aplikací


Zobrazuji všech 6 doporučení

Mgr. Martin Vosátka

S Karlem jsem spolupracoval při tvorbě webu pro advokátní kancelář. Oceňuji bezproblémovou komunikaci a profesionální přístup. Jeho výstupy přesně odpovídaly zadání.

Mgr. Martin Vosátka
grafický designér a logotvůrce
Hana Mošová, DiS.

S panem Kvítkem je radost spolupracovat. Měla jsem připravený web pro klienta, ale bohužel jsem si nevěděla rady se zobrazením na mobilních zařízeních. Pak Kvítek opravil chyby v kódu a web se již zobrazoval správně i na mobilu. Děkuji moc za spolupráci.

Hana Mošová, DiS.
multimediální tvůrkyně videí, animací a grafiky

Karel a jeho tým pro nás vytvořili celkem čtyři webové stránky – všechny na míru, včetně vlastního unikátního designu. Weby jsou postaveny na nejmodernějších technologiích a především konečně přesně splňují veškeré naše požadavky (které se v průběhu tvorby několikrát měnily). Na spolupráci s Karlem si nejvíce cením příjemné a srozumitelné komunikace, profesionálního přístupu a ochoty věci neustále vylepšovat s ohledem na potřeby návštěvníků stránek. Mohu jen doporučit a těším se na budoucí spolupráce na dalších projektech.

Luboš Srb
ředitel redakcí Mobilizujeme.cz, Elektrickevozy.cz a Inteligentnisvet.cz
arteman.cz

S panem Kvítkem jsme spolupracovali na tvorbě nového webu pro náš hotel. Pan Kvítek je velký profesionál a spolupráce s ním byla vynikající. Nejenže pro něj nebyl problém zrealizovat prakticky vše, co nás napadlo, ale sám také několikrát velmi dobře poradil a navrhl možné řešení. Web funguje perfektně, je rychlý a především je přesně dle našich představ. Tímto panu Kvítkovi velmi děkujeme a spolupráci s ním můžeme jen doporučit.

Ing. Denisa Šuhajová
ředitelka Hotel Dolina
hoteldolina.eu

Ze spolupráce s Karlem jsem byla naprosto nadšená! Jeho vstřícný a profesionální přístup dovedl můj web k dokonalosti po všech stránkách a musím říct, že úplně předčil veškerá má očekávání. Na mém webu pracoval jako na sobě vlastním a proaktivně vylepšil i to, co se mi už zdálo perfektní. Prostě se nespokojí se standardem a jede na max. Za mě je ta nejlepší volba!

Radka Brožová
autorka dětské knížky Pro děti a pro radost
radkabrozova.cz prodetiaproradost@seznam.cz

Karlovi jsem svěřila nakódování mého nového osobního webu. Chtěla jsem jednoduchý, rychlý, hezký a zároveň účelný web. S webem jsem velmi spokojená, Karel vše skvěle vyladil na míru a mohu tak jeho služby vřele doporučit. Cením si především srozumitelnosti při jednání, vstřícnosti a bezproblémového plnění požadavků.

Eliška Tomková
módní návrhářka a majitelka e-shopu
eliskatomkova.cz eliska@eliskatomkova.cz 728 067 749