Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Karel Směšný > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Karel Směšný — specialista na obsahový marketing

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Karel Směšný:
S Karlem spolupracujeme už přes deset let. Prostředí firemních vozových parků je poměrně odbornou problematikou. Karel nám díky svým dlouholetým znalostem pravidelně zajišťuje skvěle připravený obsah, který naší cílové skupině čtenářů pomáhá v praxi řešit řadu problémů. I to je jeden z důvodů, proč je náš odborný magazín velmi oblíbený u fleetmanažerů největších tuzemských firem. Karel je také spolehlivý v dodržování termínů. Nad rámec naší spolupráce nám pomohl nastavit obsahovou strategii našeho webu a doporučil postupy pro úspěšnou správu sociálních sítí.

Martin Šidlák

vydavatel magazínu FLOTILA
Karel Směšný je z mého pohledu velký profesionál ve svém oboru a vše co dělá vždy zpracuje do naprosto optimální formy pro daný účel a velmi precizně. Spolupracuji s ním již mnoho let na tvorbě našich firemních PR sdělení, která vždy měla velkou zásluhou Karla výbornou úspěšnost a výrazný ohlas u většiny médií, jako např. Mladá Fronta Dnes, webový portál auto.cz, Česká televize, Český rozhlas a mnoho dalších. Hodně nám také pomohl při copywritingu a nastavování online marketingových strategií. Karlův cit a zkušenosti pro online marketing a PR, výběr vhodných témat včetně obsahu i formy textů, byl pro nás vždy zásadně důležitý. Spolupráci s Karlem Směšným mohu osobně doporučit všem, kteří se chtějí posunout do dalších levelů v online marketingu, PR i copywrigtingu.

Aleš Zich

majitel společnosti Auto AZ Consulting
www.autoaz.cz ~ info@autoaz.cz ~ 608 338 998
Karel nám pomohl s kompletní komunikací našeho produktu. Od přípravy webu, textací v několika jazykových mutacích, až po správu sociálních sítí. Karlovi jsme svěřili také zajištění POS komunikace na zahraničních veletrzích. I když naše spolupráce trvala jen omezenou dobu, jsem rád za přínos, který pro naši společnost měla.

Jan Podhrázský

CEO ve společnosti Ellipse Spirit
Karel Směšný nám v minulosti výrazně pomohl s přípravou nové koncepce magazínu Motol IN včetně konkrétní přípravy vybraného obsahu. Motol IN je určen jak pro naše zaměstnance, tak i pro pacienty, klienty a partnery. Je to jeden z našich stěžejních komunikačních kanálů. Proto jsme rádi, že jsme mohli využít Karlovy zkušenosti a nastavit tematické směřování magazínu tím správným směrem.

Mgr. Dita Václavíková

vedoucí odboru služeb FNM
www.fnmotol.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS