Doporučení z první ruky

Mgr. Karel Směšný — specialista na obsahový marketing


Zobrazuji všech 10 doporučení

S Karlem spolupracujeme už přes deset let. Prostředí firemních vozových parků je poměrně odbornou problematikou. Karel nám díky svým dlouholetým znalostem pravidelně zajišťuje skvěle připravený obsah, který naší cílové skupině čtenářů pomáhá v praxi řešit řadu problémů. I to je jeden z důvodů, proč je náš odborný magazín velmi oblíbený u fleetmanažerů největších tuzemských firem. Karel je také spolehlivý v dodržování termínů. Nad rámec naší spolupráce nám pomohl nastavit obsahovou strategii našeho webu a doporučil postupy pro úspěšnou správu sociálních sítí.

Martin Šidlák
vydavatel magazínu FLOTILA

Karel Směšný je z mého pohledu velký profesionál ve svém oboru a vše co dělá vždy zpracuje do naprosto optimální formy pro daný účel a velmi precizně. Spolupracuji s ním již mnoho let na tvorbě našich firemních PR sdělení, která vždy měla velkou zásluhou Karla výbornou úspěšnost a výrazný ohlas u většiny médií, jako např. Mladá Fronta Dnes, webový portál auto.cz, Česká televize, Český rozhlas a mnoho dalších. Hodně nám také pomohl při copywritingu a nastavování online marketingových strategií. Karlův cit a zkušenosti pro online marketing a PR, výběr vhodných témat včetně obsahu i formy textů, byl pro nás vždy zásadně důležitý. Spolupráci s Karlem Směšným mohu osobně doporučit všem, kteří se chtějí posunout do dalších levelů v online marketingu, PR i copywrigtingu.

Aleš Zich
majitel společnosti Auto AZ Consulting
www.autoaz.cz info@autoaz.cz 608 338 998

Karel nám pomohl s kompletní komunikací našeho produktu. Od přípravy webu, textací v několika jazykových mutacích, až po správu sociálních sítí. Karlovi jsme svěřili také zajištění POS komunikace na zahraničních veletrzích. I když naše spolupráce trvala jen omezenou dobu, jsem rád za přínos, který pro naši společnost měla.

Jan Podhrázský
CEO ve společnosti Ellipse Spirit

Karel Směšný nám v minulosti výrazně pomohl s přípravou nové koncepce magazínu Motol IN včetně konkrétní přípravy vybraného obsahu. Motol IN je určen jak pro naše zaměstnance, tak i pro pacienty, klienty a partnery. Je to jeden z našich stěžejních komunikačních kanálů. Proto jsme rádi, že jsme mohli využít Karlovy zkušenosti a nastavit tematické směřování magazínu tím správným směrem.

Mgr. Dita Václavíková
vedoucí odboru služeb FNM
www.fnmotol.cz

Široký záběr, profesionální přístup a cenné zkušenosti. Spolupráce funguje hladce i pod časovým tlakem. Naše opakovaná zkušenost je velmi pozitivní a práci pana Směšného můžeme vřele doporučit.

Jiří Tejral
Marketing manager firmy ISAN Radiátory s.r.o.
www.isan.cz tejral@isan.cz 736 487 839

Spolupráce s panem Mgr. Karlem Směšným je na maximální profesionální úrovni. Naprostá spokojenost ve všech směrech a oblastech spolupráce. Doporučujeme jako spolehlivého partnera pro spolupráci.

Pavel Špička
www.mkfruit.cz spicka@mkfruit.cz 777 730 336

Karla jsme před několika roky oslovili při potřebě navrhnout texty pro náš e-shop. S jeho prací jsme byli spokojeni a proto jsme se postupně domluvili i na další činnosti související se správou a strategií směřování celého obchodu. Karla mohu vřele doporučit.

Karel Navrátil
výhradní dovozce Café Santo Domingo pro EU
www.cafesantodomingo.cz cuppro@cuppro.cz

Spolupráce s Karlem probíhá k naší vysoké spokojenosti. Osobně oceňuji jeho schopnost rychle proniknout do poměrně složitého technického odvětví, ve kterém podnikáme. Připravil pro nás originální a efektivní obsahový plán, na základe něhož vytváří relevantní obsah. Jeho články a další zpracovaný obsah splňují technické požadavky na SEO, jsou přitažlivé pro čtenáře a mají taktéž vysokou informační hodnotu. Karel je velký profesionál ochotný dynamicky reagovat na naše potřeby. Kromě téměř roční spolupráce na tvorbě odborných článků jsme nyní pana Směšného na základě výborných výsledků naší společné tvorby požádali o dodání kompletního copywritingu na novou verzi webových stránek, kterou nyní připravujeme.

Václav Škarda
Technical Director
www.pastesolutions.com vaclav.skarda@pastesolutions.com 772 00 22 00

S Karlem spolupracujeme více než tři roky. Pomohl nám s přípravou nového webu včetně analýzy klíčových slov a copywritingu. Pro naše obchodní partnery také připravuje pravidelné newslettery a řeší dílčí úkoly na našem specializovaném e-shopu. Spolupráci hodnotíme velmi pozitivně a můžeme doporučit.

Oldřich Švéda
jednatel
www.mija-t.cz

Rychlý servis, dobrá práce. Copywriting měl dobrý zvuk…

Jaromír Popek
Commercial development ve společnosti Independent catamaran, s.r.o.
www.independentcatamaran.com