Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Karel Směšný > Vybrané reference > Facebooková komunikace pro obec Bludov

Facebooková komunikace pro obec Bludov

V roce 2011 jsem založil a od této doby spravuji obsah stránky pro obec Bludov. Do administrace je zapojeno několik dalších osob odpovědných za specifické činnosti v obci. Celkově jde o velmi efektivní informační kanál mezi občany a vedením obce.

Odkaz: https://www.facebook.com/bludnovinky
Zobrazuji položku č. 2 z celkem 20 položek v této galerii:

Facebooková komunikace pro obec Bludov
« Předcházející Komunikace pro Auto AZ Consulting  (zobrazit v plné velikosti)Facebooková komunikace pro obec Bludov  (náhled aktuálně zobrazené položky)Facebooková komunikace pro Bludovská, a.s.  (zobrazit v plné velikosti)Sociální sítě pro Café Santo Domingo  (zobrazit v plné velikosti)Mezinárodní komunikace pro značku Dominican Products  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Karel Směšný

Mgr. Karel Směšný

britská vlajka německá vlajka
specialista na obsahový marketing — Kompletní on-line obsahový marketing: kombinace práce textaře, novináře, PR a korektora. Obsahová strategie a realizace správy obsahu. Firemní blog i sociální sítě, zajištění kvalitních textů. Vzdělání v oboru, přes 10 let praxe a vynikající reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 732 766 553 ~ Email: karel.smesny@gmail.com ~ Web: www.tvorimobsah.cz
Místo: Bludov (Olomoucký kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Mgr. Karel Směšný Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS