Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Karel Směšný > Vybrané reference > Mezinárodní komunikace pro značku Dominican Products

Mezinárodní komunikace pro značku Dominican Products

Pro vybrané státy Evropy připravuji lokální obsah, k jeho následné distribuci využívám nástroje cílení včetně FB Pixelu, vše propojeno s e-shopovým řešením.

Odkaz: https://www.facebook.com/dominicanproducts.eu/
Zobrazuji položku č. 5 z celkem 20 položek v této galerii:

Mezinárodní komunikace pro značku Dominican Products
« Předcházející Facebooková komunikace pro Bludovská, a.s.  (zobrazit v plné velikosti)Sociální sítě pro Café Santo Domingo  (zobrazit v plné velikosti)Mezinárodní komunikace pro značku Dominican Products  (náhled aktuálně zobrazené položky)Komunikace pro společnost MK Fruit, s.r.o. v rámci projektu Ovoce a zelenina do škol  (zobrazit v plné velikosti)Facebooková komunikace pro Zámeckou oranžerii Bludov  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Karel Směšný

Mgr. Karel Směšný

britská vlajka německá vlajka
specialista na obsahový marketing — Kompletní on-line obsahový marketing: kombinace práce textaře, novináře, PR a korektora. Obsahová strategie a realizace správy obsahu. Firemní blog i sociální sítě, zajištění kvalitních textů. Vzdělání v oboru, přes 10 let praxe a vynikající reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 732 766 553 ~ Email: karel.smesny@gmail.com ~ Web: www.tvorimobsah.cz
Místo: Bludov (Olomoucký kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Mgr. Karel Směšný Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS