Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Karel Theodor Borovička > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Karel Theodor Borovička — online markeťák s výsledky

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Karel Theodor Borovička:
Pavel Minář
Pořádám školení G Suite. Stále jsem ale dostával otázky, co se na školení účastník naučí, jestli je vhodné spíše pro začátečníky nebo kované ajťáky a podobně. Prostě jsem to nebyl schopen na webu jasně popsat. Požádal jsem proto Karla o pomoc. Ten si přišel školení vyzkoušet na vlastní kůži, položil mi mnoho otázek a dodal nové texty na web. Výsledek předčil mé očekávání – musel jsem dokonce vypisovat další termíny školení mimo plán. Velmi mě také překvapil nárůst poptávek na školení ve firmách. Karel se umí vžít do zákazníka a mluví jeho jazykem.

Pavel Minář

konzultant pro IT a G Suite (Google Apps)
Kája Theodor mi nejdřív rozebral web na šroubky, uvedl mě do deprese, že všechno, co jsem do té doby vytvořila, bylo vlastně špatně, ale když jsem se z toho oklepala, a složila web zpátky podle jeho rad, tak se opravdu stal zázrak! Vyhledávače náš web přestaly ignorovat, začaly nás milovat tak, že nás upřednostňují před konkurencí a zákazníci na něj začali klikat a objednávat si naše služby. Za dva měsíce nám zakázky z webu přinesly jeden měsíční obrat naší firmy.

Ing. Iva Prokopová

ředitelka QC Group s.r.o.
Karel Borovička nám pomohl rozjet web z pohledu SEO a násobně zvýšit návštěvnost z vyhledávačů. Půl milionu lidí navíc za necelý půlrok hovoří za vše. Ani po 4 letech jsme nemuseli provádět žádné významné změny, funguje to dál.

Ing. Miroslav Jonáš

obchodní ředitel, M & M reality holding a.s.
www.mmreality.cz
Spolupráce s Karlem nám dlouhodobě přináší výborné výsledky. Strategické konzultace i výchova pracovníků jsou jeho silnou stránkou. Těšíme se na další spolupráci!

Miroslav Jirásek

majitel agentury Acceler
www.acceler.cz
Výsledky uživatelského testování, které realizoval p. Borovička, využíváme při zlepšování našeho serveru dodnes. Bylo velmi inspirativní pozorovat uživatele, jak pracují s webem při hledání své vysněné nemovitosti.

Ing. Jan Vohralík

ředitel Server Reality.CZ, s.r.o.
www.reality.cz
Na Karlu Borovičkovi jsou nejcennější ty nápady. Doporučuji.

Petr Kašpar

obchodní ředitel, EDERA group a.s.
www.edera.cz
Díky za spolupráci, dává mi velký smysl a pomáhá mi vylepšovat nejen web, ale třídit si celé moje podnikání. Už jsem Vás doporučil třem kolegům, snad se domluvíte.

Pavel Dymák

finanční mág
www.paveldymak.cz
Chápu, že to se mnou není jednoduché, začínám další dvě stavby. Každá po milionu, jedna v Brně, druhá v Praze. Jedna dokonce se štukovou okrasnou fasádou, takže to bude pěkné do referencí, na nějaký článek, jak jsme se s tím poprali. Ta stavba v Praze, je na základě dobré PPC kampaně, za toto velice děkuji.

Stanislav Snopek

majitel firmy Peksatv
www.pekstav.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS