Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Karolina Křížová, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Karolina Křížová, Ph.D. — soudní překladatelka a tlumočnice italštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Mgr. Karolina Křížová, Ph.D.:
Paní Karolinu mohu jen a jen doporučit. Její ochota a flexibilita byla nad mé očekávání. Při tlumočení s našimi italskými partnery vždy vystupovala jako opravdový profesionál – se schopností rychle řešit situaci, s perfektní znalostí italštiny, s odbornou úrovní. Mohu jen doporučit dalším zájemcům.

Jiří Suchánek

jednatel společnosti S-Universal s.r.o.
Paní Křížová pro naše nakladatelství překládala z italštiny řadu uměleckovědných a uměleckohistorických publikací, včetně velmi náročných a složitých textů. Je velmi spolehlivá, seriózní, respektuje termíny dodání, umí si poradit s nestandardními situacemi a obecně je s ní radost spolupracovat.

Petra Diestlerová

šéfredaktorka oddělení naučné literatury, nakladatelství Euromedia Group a. s., Praha
Naše společnost dlouhodobě využívá služeb paní doktorky Křížové především v oblasti náročných technických překladů. Vysoce si ceníme precizního a včasného vyhotovení všech požadovaných dokumentů. Vždy se jedná o kvalitní práci, na kterou se můžeme stoprocentně spolehnout.

Tomáš Formánek

Hansa Flex spol. s r.o.
S paní doktorkou Křížovou spolupracujeme již více než pět let. Vždy to bylo k naší velké spokojenosti: po stránce odborné erudice, dodržení sjednaných termínů, ale i výborného osobního přístupu a korektního jednání. Všechny tyto aspekty byly mnohokrát oceněny i naší mateřskou firmou, která sídlí v Itálii.

Oldřich Navrátil

jednatel společnosti ITP Group Brno
Služby paní Karoliny Křížové vřele doporučuji. Vstřícné jednání, rychlé vyřízení všech požadavků.

Ing. Alena Píblová

jednatel, EU Grant s.r.o.
Karolina Křížová zpracovala zakázku výborně, jsem velmi spokojen.

Aleš Čech

Paní Mgr. Křížová zpracovala naši urgentní zakázku ochotně a přesně k naší plné spokojenosti. Její služby můžeme vřele doporučit.

Ladislav Máša

Trafomot v.o.s., Trafomot v.o.s. Brno
Karolina Křížová je velmi ochotná a vstřícná paní. Hrozně moc děkuji za pomoc a můžu vřele doporučit. Takových lidí je opravdu málo!!!

Renata Kordulová

Děkuji paní Dr. Křížové za promptní překlad a vstřícný přístup.

Ing. Leo Linkesch

jednatel, MARKET LINK sro Brno
Naše společnost využívá překladatelských služeb paní Karoliny Křížové už 4 roky k naší maximální spokojenosti. Vždy to byla rychlá, správná a tvůrčí práce.

Ing. Pavel Šmíd

jednatel, pans s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS