Doporučení z první ruky

Mgr. Karolina Křížová, Ph.D. — soudní překladatelka a tlumočnice italštiny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Paní Karolinu mohu jen a jen doporučit. Její ochota a flexibilita byla nad mé očekávání. Při tlumočení s našimi italskými partnery vždy vystupovala jako opravdový profesionál – se schopností rychle řešit situaci, s perfektní znalostí italštiny, s odbornou úrovní. Mohu jen doporučit dalším zájemcům.

Jiří Suchánek
jednatel společnosti S-Universal s.r.o.

Paní Křížová pro naše nakladatelství překládala z italštiny řadu uměleckovědných a uměleckohistorických publikací, včetně velmi náročných a složitých textů. Je velmi spolehlivá, seriózní, respektuje termíny dodání, umí si poradit s nestandardními situacemi a obecně je s ní radost spolupracovat.

Petra Diestlerová
šéfredaktorka oddělení naučné literatury, nakladatelství Euromedia Group a. s., Praha

Naše společnost dlouhodobě využívá služeb paní doktorky Křížové především v oblasti náročných technických překladů. Vysoce si ceníme precizního a včasného vyhotovení všech požadovaných dokumentů. Vždy se jedná o kvalitní práci, na kterou se můžeme stoprocentně spolehnout.

Tomáš Formánek
Hansa Flex spol. s r.o.

S paní doktorkou Křížovou spolupracujeme již více než pět let. Vždy to bylo k naší velké spokojenosti: po stránce odborné erudice, dodržení sjednaných termínů, ale i výborného osobního přístupu a korektního jednání. Všechny tyto aspekty byly mnohokrát oceněny i naší mateřskou firmou, která sídlí v Itálii.

Oldřich Navrátil
jednatel společnosti ITP Group Brno

Služby paní Karoliny Křížové vřele doporučuji. Vstřícné jednání, rychlé vyřízení všech požadavků.

Ing. Alena Píblová
jednatel, EU Grant s.r.o.

Karolina Křížová zpracovala zakázku výborně, jsem velmi spokojen.

Aleš Čech

Paní Mgr. Křížová zpracovala naši urgentní zakázku ochotně a přesně k naší plné spokojenosti. Její služby můžeme vřele doporučit.

Ladislav Máša
Trafomot v.o.s., Trafomot v.o.s. Brno

Karolina Křížová je velmi ochotná a vstřícná paní. Hrozně moc děkuji za pomoc a můžu vřele doporučit. Takových lidí je opravdu málo!!!

Renata Kordulová

Děkuji paní Dr. Křížové za promptní překlad a vstřícný přístup.

Ing. Leo Linkesch
jednatel, MARKET LINK sro Brno

Naše společnost využívá překladatelských služeb paní Karoliny Křížové už 4 roky k naší maximální spokojenosti. Vždy to byla rychlá, správná a tvůrčí práce.

Ing. Pavel Šmíd
jednatel, pans s.r.o.