Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kateřina Černá

Kateřina Černá

osobní koučka, průvodkyně v těžkých životních situacích, kariérní poradkyně

Kateřina Černá
Kateřina Černá - logo

Trápí vás nepohoda, dlouhodobý stres, nejistota, obavy a strachy? Prožíváte obtížnou životní situaci? Děláte práci, která vás netěší? Ráda se stanu vaší průvodkyní k plnohodnotnějšímu osobnímu i pracovnímu životu.

  • Osobní koučink a životní poradenství – Dopomůžu vám k tomu, abyste ve svém životě cítili více spokojenosti a štěstí. Budeme si povídat o vašich snech, přáních, trablech a o všem, co toužíte v životě změnit.
  • Jak žít se svými emocemi – Naučím vás žít s vašimi emocemi tak, aby vás už nikdy více neomezovaly. Zaměříme se na práci s myšlenkami a volbou slov, protože myšlenky a slova mají neuvěřitelnou moc.
  • Návrat do života – Jsem autorkou připravovaného projektu Návrat do života, zaměřujícího se na podporu lidí, kteří se ocitli v izolaci po prožitých těžkých životních útrapách. Pomáháme jim se zpět začlenit do společnosti.
  • Kariérní poradenství – Hledáte naplňující práci? Zvažujete, jestli setrvat ve stávajícím zaměstnání? Zaměříme se na vaše touhy, sny, silné stránky, znalosti a společně objevíme, co je pro vás to pravé.

Vstupenkou do světa koučování mi byla moje celoživotní práce v logistice. Denně jsem komunikovala s lidmi a řešila jejich silné a slabé stránky. Budovala jsem stabilní týmy lidí a rozvíjela jejich pracovní i osobní potenciál. Studovala jsem Profesionální koučink, ukončený certifikací CPC kouč. Také jsem absolventka kurzu Spirituální životní koučink u americké koučky Christy Whitman.

Akce na léto 2021: Sleva 50 % na každou konzultaci v termínu od 19.7. do 20.8.2021.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Kateřina Černá
Borovy 60
Přeštice (Plzeňský kraj)
334 01
Mobil:604 976 861
Email:katerina.cerna@justbehappy.cz
Web:www.justbehappy.cz
:69435243

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS