Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. BcA. Kateřina Kočová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. BcA. Kateřina Kočová — lektorka češtiny pro cizince

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Mgr. BcA. Kateřina Kočová:
Katka je jedním z nejlepších učitelů v češtině, které znám. Ona ví, jak povzbudit studenty, a nutí nás cítit se sebevědomě při použití jazyka.

Natalija Vavrova

Katka je skvělá. Na základě mé jazykové úrovně mi vytvořila studijní individuální plán přesně podle mých preferencí. Katka je ale nejen úžasná učitelka, ale také zajímavý a optimistický člověk. Vždycky se těším na další lekci s ní. Velmi ji doporučuji nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé studenty.

Marina Shashko

Kateřina je opravdu profesionální lektorka, využívá zajímavé studijní materiály a vždy je skvěle připravená. Jsem stoprocentně spokojená s našimi lekcemi.

Malwina Nawrocka

Jsem moc ráda, že jsem našla tak výjimečnou, pokornou a laskavou lektorku, jakou Katka nepochybně je. Není jen profesionální a pracovitá, ale i kreativní a velmi starostlivá. Pokud jste cizinec a chcete se naučit česky zábavným způsobem, jsou lekce s Kateřinou přímo pro vás. Hodně jsem se naučila díky způsobu, jakým vyučuje a její schopnosti udělat z každé lekce jedinečný zážitek. Budete příjemně překvapeni.

Anastasia Oznoyan

Začal jsem se učit český jazyk s Kateřinou před více než půl rokem. Vidím velké zlepšení mých jazykových dovedností, zejména v mluvení. Řekl bych, že lekce s ní jsou zajímavé právě tím, že nevyužívá scholastické metody, ale různé kreativní přístupy.

Viktor Melnyk

Moje žena absolvovala přípravný kurz ke zkoušce A1. Kurz byl vytvořený na míru podle požadavků a velmi pomohl mé ženě vybudovat důvěru ve vlastní mluvení v češtině. Vřele doporučuji.

Venkatesh Sadayappan

Než jsem potkal Katku, absolvoval jsem kurzy češtiny, které byly skvělé, ale s Katkou je to další „upgrade“. Je profesionální a velmi orientovaná na studenta, na jeho pokrok. Motivuje ke studiu a učení jazyka s ní je zábava. Je pro mě také velmi výhodné, že dochází na lekce do mé kanceláře. Doporučuji každému, kdo se chce už konečně naučit česky.

Norman Wick

Děkuji za úžasné individuální lekce češtiny pro začátečníky. Kurz byl veden pouze v češtině. Kateřina dokázala vše dokonale vysvětlit. Nebyl nutný žádný překlad do angličtiny nebo jiného jazyka. Lekce byly skvěle strukturovány. To umožnilo získat klíčové jazykové znalosti v relativně krátké době. Atmosféra byla velmi přátelská a povzbuzující. Těším se na pokračování kurzu.

Tatyana Holets

Lektorku Kateřinu jsem v rámci hospitace navštívila ve dvou různých kurzech českého jazyka pro studenty Erasmu pořádaných Filozofickou fakultou Univerzity Karlovy v Praze (kurz Survivals a Beginners-Enhaced curriculum). Na její práci jsem ocenila především to, že dokázala logicky sestavit plán hodiny, zapojit všechny řečové dovednosti s využitím rozličných prostředků a aktivit a komunikovat se studenty téměř po celou hodinu v cílovém jazyce. S kolegyněmi, se kterými vyučovala v tandemu, dokázala ve třídě navodit uvolněnou atmosféru, která studenty povzbuzovala k aktivitě, spolupráci i dotazům. Z osobního pohledu mohu říct, že je na první pohled patrné, že Katku učit baví, a to se samozřejmě pozitivně odráží na každé její lekci od přípravy po provedení a přístup ke studentům.

Mgr. Alena Kamenová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS