Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Kateřina Lubasová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Kateřina Lubasová — osobní koučka

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Kateřina Lubasová:
Kačka je svým založením empatický a chápavý člověk. Její schopnost vcítění a porozumění jí pomáhá v práci kouče, pro kterou se rozhodla a v níž se neustále zdokonaluje. Moje sezení s ní byla sice náročná, zato však na sebe výsledek nenechal příliš dlouho čekat – po pěti setkáních jsem nastoupila do práce, ve které jsem spokojená. Sezení proto doporučuji lidem, kteří se chtějí ve svém životě pohnout dál, i za cenu překračování komfortních zón.

Veronika Schiebertová

Úřad vlády České republiky / vládní rada
Jsem velmi ráda, že jsem se pro osobní koučing rozhodla. Katka mi svými otázkami otevřela oči dokořán a samotnou mě dovedla k závěru, že nejdřív se musím starat a pečovat o sebe a teprve až potom o ostatní. Dříve jsem se pro všechny mohla roztrhat a na sebe zapomínala. Katka má velmi profesionální a zároveň přátelský přístup, který doporučuji všem.

Bc. Michaela Kudláčková

Senior Key Account Manager
S koučováním jsem již nějakou zkušenost měla. S Katkou jsem však poznala, že koučink lze použít i pro partnerský vztah. Líbí se mi Katčin osobní, empatický přístup zaměřený na emoční prožívání. Díky Katčiným sezením jsem se posunula v oblasti, která pro mě byla dlouhou dobu neřešitelná, a koučink bych doporučovala všem, kteří stojí na místě a nevědí kudy kam.

Andrea Matějková

personalistka
Koučování mi přineslo novou pozitivní a jedinečnou zkušenost. Hodnotím je jako přínosná pro můj další osobní rozvoj. Organizace, vedení hodin a celá sezení byla na skvělé úrovni. Katka byla velmi profesionální a empatická, vše vysvětlila. Jednotlivé kroky jsme spolu probraly a já si mohla postupně nalézat odpovědi na svoje otázky, jejichž součástí byly i aha momenty. Věnovaly jsme se oblasti práce a rodiny, vše se prolíná a dá se aplikovat i do jiných oblastí života. Sepsaly jsme spolu strategii a cíle, které si připomínám každý den. Mohu vyhodnocovat i jejich plnění. Kateřinu doporučuji všem, kteří na sobě chtějí pracovat a mají touhu se změnit nebo si potřebuji uvědomit, kde se právě nachází a jaké jsou jejich životní cíle. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho úspěchu.

Mgr. Jaroslava Poláková

specialista lidských zdrojů, Jaderná elektrárna Dukovan, Skupina ČEZ
S Katkou Lubasovou spolupracuji několik měsíců a jsem s její prací velmi spokojená. Oceňuji její lidský, přátelský přístup a současně vysokou profesionalitu, se kterou do každého našeho sezení vstupuje. Během koučování mám jedinečný čas sama pro sebe, současně pracuji na svém rozvoji a to jak v profesním, tak osobním životě. Na každém sezení probíráme konkrétní téma a Katka mne svým koučováním dokáže dostat k otázkám a pocitům, které jsem si na začátku našeho sezení neuvědomovala. Spolupráci s Katkou tak vnímám jako jednoznačný přínos a posun kupředu.

Milada Zemanová

www.miladazemanova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS