Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. Kateřina Pechalová > Ukázky práce > 3D modely a animace pro reklamní spoty

3D modely a animace pro reklamní spoty

Modely a animace skleněných lahviček s konopným extraktem a konopným olejem, modely a animace tuby a krabičky Thermolka a Mentholka. Nejzábavnější část trackování kamery a následné umístění do scény.

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=aJTTrSzbCgY
Zobrazuji položku č. 5 z celkem 16 položek v této galerii:

3D modely a animace pro reklamní spoty
« Předcházející 3D animace pro televizní spot  (zobrazit v plné velikosti)3D modely a animace pro Herbalmed Medical  (zobrazit v plné velikosti)3D modely a animace pro reklamní spoty  (náhled aktuálně zobrazené položky)Packshot pro Imunit Hlíva ústřičná  (zobrazit v plné velikosti)Packshot pro Imunit Hlíva ústřičná  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
MgA. Kateřina Pechalová

MgA. Kateřina Pechalová

software Adobe
počítačová grafička se specializací na 3D animace a webdesignérka — 3D grafika a animace pro reklamní videa: vizualizace produktů pro TV spoty, 3D modely, textury a animace maskotů. Webová grafika a jednotný vizuální styl firmy: loga a vizitky. Kvalita a originalita, univerzitní vzdělání v oboru, 4 roky praxe a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 604 355 113 ~ Email: pechalova.katka@gmail.com ~ Web: pechalovakatka.cz
Místo: Jablůnka (Zlínský kraj) ~ Působnost: celá ČR; osobně Zlínský kraj

2005 – 2022 © Robert Vlach a MgA. Kateřina Pechalová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS