Doporučení z první ruky

Ing. Kateřina Tygl — marketingová konzultantka, specialistka na online marketing, lektorka


Zobrazuji č. 11-13 z celkem 13 doporučení

Zúčastnila jsem se jednodenního kurzu on-line marketingu pro podnikatele, freelancery a ty z nás, co chceme mít větší dopad. Kurz jsem si moc užila. Od rána až do 17 hod. jsem každou minutu dostávala cenný podnět, učila se něco nového. A hlavně jsem to každou chvíli prakticky trénovala, musela ze sebe vydat i méně příjemná poznání, že to, co mám teď nastavené, není úplně to nejlepší. Pro mě byl ten kurz cenný v tom, že Katka vše podpořila fakty, čísly, analýzami. Vysvětlila mi, z čeho její tvrzení pochází, ukázala mi nepřeberné možnosti na ověřování klíčových slov a jiných detailů, které jsem doposud velkoryse přehlížela, ale teď konečně chápu, proč hrají tak významnou roli. Mně ten kurz dal hlavně pochopení, proč mám jednotlivé věci dělat. Také kdy je mám dělat a že mám dělat vše hezky krůček po krůčků. Co bylo pro mě možná na celém kurzu to nejzajímavější, že na to, jak to bylo věcné a nabité informacemi, Katka ke všemu měla z mého pohledu velmi lidský přístup a srozumitelný jazyk. Vlastně i všechny její předchozí rady pro můj online marketing byly pro mne srozumitelné, uchopitelné, mám stále všude poznámky. A vím, že to je jen o mně, zda a kdy se do všeho pustím.

Lenka Mrázová
podnikatelská koučka

Marketingová výzva s Katkou mi pomohla lépe pochopit, kdo je můj ideální zákazník a jak s ním komunikovat. Pokud se úkolům v Marketingové výzvě budete poctivě věnovat a vypracovávat je, můžete se těšit na skutečný posun ve vašem podnikání.

Jasmína Bosanacova

Připojuji se ke spokojeným účastníkům Marketingové výzvy! Katka je velmi skvělá a inspirativní osoba, která váš byznys v marketingu jistě nasměruje tou správnou cestou. Během kurzu jsem získala množství skvělých rad, které výrazně ovlivnily můj pohled na jednotlivé věci a obohatily mé znalosti. Jednoznačně doporučuji. 👍

Denisa Macková
Asistent back office ve společnosti Hyperia s.r.o.