Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kateřina Vorlická > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Kateřina Vorlická — tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny; průvodkyně po Praze i v zahraničí

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Kateřina Vorlická:
Hladká spolupráce a domluva, dodržení všech domluvených termínů a navíc zvláště oceňuji vysoce proaktivní, samostatnou a pečlivou práci nad zajištěním vhledu do dané problematiky a s tím související výsledný maximálně adekvátní překlad oborové terminologie.

Tamara Kováčová

EDUin
S Katkou Vorlickou spolupracujeme dva roky. První akcí bylo několikadenní tlumočení při návštěvě delegace z francouzského Beautoru, další například několikadenní pobyt s malými fotbalisty ve Francii. Samozřejmě i překlady vzájemné korespondence s našimi francouzskými přáteli. Vždy jsme se setkávali s její velkou profesionalitou, ochotou a spolehlivostí. I nadále počítáme s její spoluprací a můžeme ji všem zájemcům o tlumočení a překladatelskou činnost vřele doporučit.

Oldřich Miffek

předseda Spolku přátel Beautoru
Vždy připravena na 101 % a hlavně s úsměvem! Ceníme si Katčiny spolehlivosti i přístupu.

Alena Brožová

manažerka festivalu Tanec Praha
Slečna Vorlická se zvládla rychle začlenit do našeho malého kolektivu, zhostit svých úkolů s velkou dávkou svědomitosti a především reagovat na specifické potřeby jednotlivých klientů. Zpětná vazba mnohých našich klientů chválí její efektivitu a smysl pro detail při řešení nejrozmanitějších žádostí. Kateřina je samostatná a zodpovědná, nebojí se přinášet nové podněty, své úkoly vždy dovádí do zdárného konce a pracuje velmi efektivně a pečlivě. Díky jejímu sympatickému a přirozenému vystupování s ní byla radost pracovat. Obzvláště bych také rád vyzdvihl její výbornou úroveň francouzštiny, a to jak psanou, tak mluvenou.

Filip Votava

ředitel CzechTourism Paříž
S Kateřinou Vorlickou spolupracuji již několik let. Provádí v naší turistické agentuře intenzivně na nejrůznějších trasách. Patří v našem týmu k nejspolehlivějším a nejschopnějším průvodcům. Je rovněž velmi "univerzálním" průvodcem v tom smyslu, že je schopna provádět i na našich speciálních procházkách s nejrůznějším originálním zaměřením. Je společenská, dochvilná, pečlivá a loajální. Ke klientům má vždy velmi srdečný a vstřícný vztah, což obzvláště oceňuji. V neposlední řadě bych chtěla vyzdvihnout její jazykové znalosti. Angličtinu a francouzštinu zvládá včetně potřebných nuancí, klienti byli vždy velmi spokojeni. Kateřina pomáhá i s různými překlady, které jsou potřebné pro chod firmy. V případě potřeby tlumočí při jednání s obchodními partnery. Je nepostradatelnou součástí našeho týmu a jako průvodkyni a překladatelku ji mohu doporučit.

PaedDr. Eva Hotovcová

majitelka agentury Strašidelná Praha
Své jazykové i organizační schopnosti Kateřina Vorlická osvědčila do té míry, že bychom s ní rádi spolupracovali i v budoucnu.

PhDr. Jiří Hasil, Ph.D.

ředitel Letní školy slovanských studií FF UK
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS