Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Zímová > Fotogalerie > Hodnocení krajinného rázu

Hodnocení krajinného rázu

Pro hodnocení EIA, anebo na popud úřadu, jsou někeré záměry posuzovány z hlediska jejich vlivu na krajinný ráz. Jako certifikovaný hodnotitel zpracovávám všechny části studie, včetně analýz viditelnosti záměru a 3D vizualizace.

Zobrazuji položku č. 6 z celkem 13 položek v této galerii:

Hodnocení krajinného rázu
« Předcházející EIA – posouzení vlivů na životní prostředí  (zobrazit v plné velikosti)Environmentální design  (zobrazit v plné velikosti)Hodnocení krajinného rázu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Vzdělávací worshopy  (zobrazit v plné velikosti)Letecké práce s drony  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Kateřina Zímová

Ing. Kateřina Zímová

služby se soudním nebo úředním oprávněním
krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí — Nezávislé poradenství a vzdělávací programy v oborech ochrana přírody a životní prostředí. Biologické průzkumy, migrační studie, hodnocení krajinného rázu, komplexní analýzy krajiny, projekty na podporu stability krajiny, znalecké posudky, hodnocení EIA.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 29 doporučení
Mobil: 605 505 529 ~ Email: kontakt@katerinazimova.cz ~ Web: www.katerinazimova.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Kateřina Zímová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS