Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Zímová > Fotogalerie > Vzdělávací worshopy

Vzdělávací worshopy

Ve vzdělávání mám ráda ukázky dobré praxe i předávání konkrétních zkušeností. Na téma ochrany přírody nabízím tématické workshopy, v nichž je možné přímo prospět místu, kde se pořádají. Jako například zde výrobou semínkových koktejlů pro včely a motýly.

Zobrazuji položku č. 7 z celkem 13 položek v této galerii:

Vzdělávací worshopy
« Předcházející Environmentální design  (zobrazit v plné velikosti)Hodnocení krajinného rázu  (zobrazit v plné velikosti)Vzdělávací worshopy  (náhled aktuálně zobrazené položky)Letecké práce s drony  (zobrazit v plné velikosti)Odborné přednášky  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Kateřina Zímová

Ing. Kateřina Zímová

služby se soudním nebo úředním oprávněním
krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí — Nezávislé poradenství a vzdělávací programy v oborech ochrana přírody a životní prostředí. Biologické průzkumy, migrační studie, hodnocení krajinného rázu, komplexní analýzy krajiny, projekty na podporu stability krajiny, znalecké posudky, hodnocení EIA.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 29 doporučení
Mobil: 605 505 529 ~ Email: kontakt@katerinazimova.cz ~ Web: www.katerinazimova.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Kateřina Zímová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS