Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Zímová > Fotogalerie > Expertní biologické posudky

Expertní biologické posudky

Pro konkrétní záměr vyhledám a doporučím odborníka, jenž má adekvátní způsobilost. Jedná se o autorizované osoby pro Naturové a biologické hodnocení, případně další experty z akademického prostředí.

Zobrazuji položku č. 11 z celkem 13 položek v této galerii:

Expertní biologické posudky
« Předcházející Odborné přednášky  (zobrazit v plné velikosti)Projekční činnost  (zobrazit v plné velikosti)Expertní biologické posudky  (náhled aktuálně zobrazené položky)Screening vlivu záměru na životní prostředí  (zobrazit v plné velikosti)Zkušební komise státních závěrečných zkoušek  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Kateřina Zímová

Ing. Kateřina Zímová

služby se soudním nebo úředním oprávněním
krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí — Nezávislé poradenství a vzdělávací programy v oborech ochrana přírody a životní prostředí. Biologické průzkumy, migrační studie, hodnocení krajinného rázu, komplexní analýzy krajiny, projekty na podporu stability krajiny, znalecké posudky, hodnocení EIA.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 29 doporučení
Mobil: 605 505 529 ~ Email: kontakt@katerinazimova.cz ~ Web: www.katerinazimova.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2020 © Robert Vlach a Ing. Kateřina Zímová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS