Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Kateřina Zímová > Fotogalerie > Odborné přednášky

Odborné přednášky

Na seminářích a konferencích představuji odborná témata, kterými se zabývám. Tedy především jak nalézt místo v krajině zároveň pro lidi a přírodu. Zde představuji migrační modely zvěře jako podklad pro výstavbu dálnic a silnic.

Zobrazuji položku č. 9 z celkem 13 položek v této galerii:

Odborné přednášky
« Předcházející Vzdělávací worshopy  (zobrazit v plné velikosti)Letecké práce s drony  (zobrazit v plné velikosti)Odborné přednášky  (náhled aktuálně zobrazené položky)Projekční činnost  (zobrazit v plné velikosti)Expertní biologické posudky  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Kateřina Zímová

Ing. Kateřina Zímová

služby se soudním nebo úředním oprávněním
krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí — Nezávislé poradenství a vzdělávací programy v oborech ochrana přírody a životní prostředí. Biologické průzkumy, migrační studie, hodnocení krajinného rázu, komplexní analýzy krajiny, projekty na podporu stability krajiny, znalecké posudky, hodnocení EIA.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 29 doporučení
Mobil: 605 505 529 ~ Email: kontakt@katerinazimova.cz ~ Web: www.katerinazimova.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Ing. Kateřina Zímová Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS