Doporučení z první ruky

Klára Kawuloková — virtuální asistentka a pořadatelka eventů


Zobrazuji všech 6 doporučení

Klára pro naši iniciativu Skutečně zdravá škola zorganizovala první oslavy Food revolution day na Cargo Gallery v Praze. Happening bylo třeba dát dohromady v průběhu pár týdnů, zajistit povolení městských částí, vybrat a domluvit prodejní stánky zdravého občerstvení včetně technické podpory pro ně, komunikovat s prodejci, úředníky i vystupujícími. Klára vše skvěle zvládla, převzala plnou zodpovědnost za organizaci a happening se moc vydařil. Díky!

PharmDr. Margit Slimáková
specialistka na zdravotní prevenci a výživu
www.margit.cz margit@margit.cz 606 363 018
Jiří Boháč

Projekty bobtnají a vyžadují detailnější projektové řízení. Zkušenost s Klárou Kawulokovou mám z mého domovského portálu Na volné noze, kde spoluorganizuje každoroční neformální setkání nezávislých profesionálů z různých oborů. Klára mi pomohla uhlídat jednotlivé produkční fáze přípravy a zaštítila chod celé akce při její realizaci. Opět se mi potvrdilo, že úspěch vzniká jen spoluprací s profesionály. Mohl jsem se plně věnovat moderování akce, komunikace s odbornou komisí, hosty a se soutěžícími. Bylo to skvělé.

Jiří Boháč
realizátor fotovoltaických elektráren na klíč, zakladatel firmy Jedu na solár
Robert Vlach

S Klárou se znám spoustu let a pomáhala nám také s několika srazy Na volné noze. Je organizovaná, zodpovědná, profesionální, prostě skvělá, doporučuji!

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pavel Minář

Lidi, jak já nenávidím administrativu kolem podnikání – všechny ty faktury, účtenky, doklady apod. Vždy na konci měsíce, když jsem měl zpracovat náklady nebo vystavovat klientům pravidelné faktury, jsem se osypal. Čekala mě totiž muka – několik hodin papírování. Ale pak jsem potkal Kláru a přehodil tyto věci na ni. Nechápu to! Já se s tím vždy mordoval několik hodin a Klára to má hotové za zlomek času. Bez chyb. A ještě mi práci předává s úsměvem. Ji ty faktury snad opravdu baví ;-). Pomáhá mi také s organizováním školení a já se tak mohu plně soustředit na přednášení, vše ostatní zařídí Klára. Dámy a pánové, Klára Kawuloková je poklad!

Pavel Minář
konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Ing. Mira Vlach

S Klárou mám mnohaletou zkušenost jak při organizaci eventů, tak i při tom, když mi pomáhala při podpoře mého podnikání. Ve všech směrech jde o výbornou spolupracovnici. Nejvíce oceňuji její poctivý přístup, učenlivost, samostatnost a velké nasazení. Rozhodně doporučuji.

Ing. Mira Vlach
projektový manažer, trenér a konzultant
PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová

Klára byla členkou týmu naší tehdy nově vznikající soukromé školy a zůstala s námi až do své mateřské dovolené. Velmi rychle a dobře se orientovala v měnících se podmínkách, v paměti dokázala udržet až neuvěřitelné množství informací najednou. Její nezdolná energie nám byla mnohdy oporou, ať už šlo o práci s papíry či fyzickou – při organizaci akcí je jako ryba ve vodě. Zkušeností měla již tehdy dostatek, dále se zlepšovala. Je spolehlivá, zodpovědná, loajální.

PhDr. Mgr. Eva Dittrich Sanigová
konzultantka v oblasti školství a vedení svobodných firem