Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Klára Pirklová, PhD. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Klára Pirklová, PhD. — learning designérka se specializací na online vzdělávání pro skupiny úzce zaměřených profesionálů

Zobrazuji č. 110 z celkem 17 doporučení prezentace Mgr. Klára Pirklová, PhD.:
Klára je Sokrates v sukních. Spolupráce s ní vám dá čas promyslet si, co chcete dělat a jak. Její odborná podpora a otázky vás navedou na správnou cestu.

Jana Čtveráčková

Funglicky
Spolupráci s Klárou bych doporučila každému lektorovi, který trochu v on-line světě jazykových služeb plave a potřebuje postrčit. Příjemně podané informace, odpověď na otázky od odbornice, která na sobě stále maká, sdílí cenné informace a už si ledasčím prošla. Moc se líbila a překvapila důležitost spolupráce a celkově interakce mezi ostatními účastníky mentoringu.

Iva Neulsová

Iberian Translations
Klára a její značka je zárukou kvality, profesionality a jistoty, že se vždy něco nového naučím. Byla to nejlepší investice do mého podnikání, a to z hlediska financí, času i energie. Ke Kláře jsem přišla s nápadem a cílem pro můj nový vzdělávací projekt, chyběla mi však cesta a způsob, jak se k cíli dostat. Po absolvování spolupráce dostal můj nápad konkrétní formu.

Kamila Fendrychová

Czech at KaFe
Klára a její rady jsou top. Co já bych řešila čtrnáct dnů googlením, na to Klára odpoví během 5 minut. Takže velké ušetření času.

Martina Váchová

Podnikavky z Vysočiny
Klára využívá svoje know-how na maximum, umí pojednávat o věcech velmi strukturovaně, pracuje velmi koncepčně, vyznává systém a sdílí to podstatné bez zbytečné omáčky. Navíc umí vytvářet skvělou chemii ve skupině. Spolupráce s Klárou se mi rozhodně vyplatila.

Jarda Czmero

fandím němčině
Měla jsem nápad, ale díky Kláře se celý ten proces urychlil o několik měsíců, možná i let. Věděla jsem, kudy bych mohla jít, ale chybělo mi rozhodnutí, kudy bych chtěla jít. S tím mi Klára pomohla.

Šárka Jeřábková

jazykové průvodcování
Je fajn tvořit pod vedením zkušené learning designérky Kláry, která obdobné problémy řešila před vámi a dokáže se v nich velmi dobře orientovat a nasměrovat vás.

Eliška Bramborová

lektorka češtiny pro cizince
Na Kláru se prostě člověk těší, protože její lidský přístup vás nabije velmi pozitivní energií a chutí tvořit.

Jessica Kuželová

Español con Jessi
Skvělí řečníci, skvělá témata, skvělá atmosféra, skvělá community, skvělá organizace a podpora.

Radka Fišerová

účastnice konference Učíme jazyky ONLINE 2021
Vřele doporučuji konferenci Učíme jazyky ONLINE, kterou organizuje Klára Pirklová. Konference se letos konala už podruhé a měla obrovský úspěch.

Lucie Gavlasová

účastnice konference Učíme jazyky ONLINE 2021
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS