Doporučení z první ruky

Mgr. Klára Pirklová, PhD. — learning designérka se specializací na online vzdělávání pro skupiny úzce zaměřených profesionálů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Klára je Sokrates v sukních. Spolupráce s ní vám dá čas promyslet si, co chcete dělat a jak. Její odborná podpora a otázky vás navedou na správnou cestu.

Jana Čtveráčková
Funglicky

Spolupráci s Klárou bych doporučila každému lektorovi, který trochu v on-line světě jazykových služeb plave a potřebuje postrčit. Příjemně podané informace, odpověď na otázky od odbornice, která na sobě stále maká, sdílí cenné informace a už si ledasčím prošla. Moc se líbila a překvapila důležitost spolupráce a celkově interakce mezi ostatními účastníky mentoringu.

Iva Neulsová
Iberian Translations

Klára a její značka je zárukou kvality, profesionality a jistoty, že se vždy něco nového naučím. Byla to nejlepší investice do mého podnikání, a to z hlediska financí, času i energie. Ke Kláře jsem přišla s nápadem a cílem pro můj nový vzdělávací projekt, chyběla mi však cesta a způsob, jak se k cíli dostat. Po absolvování spolupráce dostal můj nápad konkrétní formu.

Kamila Fendrychová
Czech at KaFe

Klára a její rady jsou top. Co já bych řešila čtrnáct dnů googlením, na to Klára odpoví během 5 minut. Takže velké ušetření času.

Martina Váchová
Podnikavky z Vysočiny

Klára využívá svoje know-how na maximum, umí pojednávat o věcech velmi strukturovaně, pracuje velmi koncepčně, vyznává systém a sdílí to podstatné bez zbytečné omáčky. Navíc umí vytvářet skvělou chemii ve skupině. Spolupráce s Klárou se mi rozhodně vyplatila.

Jarda Czmero
fandím němčině

Měla jsem nápad, ale díky Kláře se celý ten proces urychlil o několik měsíců, možná i let. Věděla jsem, kudy bych mohla jít, ale chybělo mi rozhodnutí, kudy bych chtěla jít. S tím mi Klára pomohla.

Šárka Jeřábková
jazykové průvodcování

Je fajn tvořit pod vedením zkušené learning designérky Kláry, která obdobné problémy řešila před vámi a dokáže se v nich velmi dobře orientovat a nasměrovat vás.

Eliška Bramborová
lektorka češtiny pro cizince

Na Kláru se prostě člověk těší, protože její lidský přístup vás nabije velmi pozitivní energií a chutí tvořit.

Jessica Kuželová
Español con Jessi

Skvělí řečníci, skvělá témata, skvělá atmosféra, skvělá community, skvělá organizace a podpora.

Radka Fišerová
účastnice konference Učíme jazyky ONLINE 2021

Vřele doporučuji konferenci Učíme jazyky ONLINE, kterou organizuje Klára Pirklová. Konference se letos konala už podruhé a měla obrovský úspěch.

Lucie Gavlasová
účastnice konference Učíme jazyky ONLINE 2021