Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Klára Pokorná > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Klára Pokorná — numeroložka a astroložka

Zobrazuji č. 110 z celkem 18 doporučení prezentace Mgr. Klára Pokorná:
V číselném rozboru, který jste vypracovala písemně pro mou rodinu, jste se dotkla všeho podstatného. Rozbor zahrnuje minulost, současnost i budoucnost, což dává ucelený pohled a člověk začne spojovat věci, které by předtím do souvislosti nedával. Například opakované vzorce ve spojení s výchovou rodičů, zdraví atd. Zároveň je zmíněno, kam až toto opakované chování může zajít a na co si dát pozor. A také čemu věnovat pozornost, v čem je možné se nejlépe uplatnit.

Kateřina Gambová

žena v domácnosti
Dovolte, abych se s vámi podělila o své dojmy ze spolupráce s Klárou, protože to pro mne byl zážitek. Aniž jsem popisovala okolnosti a osobnosti, na kterých výklad probíhal, nestačila jsem se divit, jak trefné byly samotné výklady. Zjistila jsem, že nejsem jediná, kdo o mně ví všechno, a to do velkých detailů. Kladla jsem si otázku, jak to ta Klára dělá? No a jediná odpověď, která mne napadá je, že to vlastně ani nechci vědět :) Ale dělá to sakra dobře. Když si o sobě nelžete do kapsy, tak vše, co Klára říká, sedí, alespoň u mě to tak bylo.

Helena Kottová

manažerka alternativního školství
Velice vám děkuji za rozbor celé mé rodiny. Je až neuvěřitelné, jak jste se trefila do našich povah a vztahů. Ne vždy se bohužel jedná o pozitivní skutečnosti, ale takový už je život. Otevřela jste mi oči v mnoha skutečnostech, na které jsem se dívala pouze z jednoho úhlu pohledu. Také mě přimělo k zamyšlení, co bych měla ve svém životě změnit a dělat jinak, než tomu bylo doposud. Teď už je pouze na mně, zdali své představy proměním ve skutky. Cením si Vaší práce. Už jsem Vaše služby doporučila ve svém okolí a budu tak určitě činit i nadále. Děkuji moc za vše. Určitě jsme se neviděly naposledy :)

Kateřina Lančová

personalistka
Všechno strašně sedí. Dle mého názoru je váš výklad maximálně pravdivý!!! Řekla jste mi věci, které vím, a vy ne! Řekla jste mi věci, které vím a nechci si je připustit a řekla jste mi něco, co mi otevírá oči!

Klára Dvořáková

bankovní úřednice
Napíšu Vám slova svého syna doslovně. Přečetl si rozbor, pak se na mě podíval, znovu sklopil zrak k rozboru, a se slovy: „Musím si to přečíst ještě jednou…“ se opět začetl. Když dočetl, odložil desky, ve kterých jsem mu rozbor darovala. Chvíli, cca 2 minuty, bylo ticho a následně na mne vypálil syn dotaz: „Mámo, co je ta ženská zač, proboha?“ Naštěstí jsem byla otočená zády, velmi mě to rozesmálo, a povídám mu, že ta ženská se věnuje číselným rozborům. Další emotivní výpad: „A ona nás jako zná, jo?“ Říkám, že ne. Synova reakce: „V tom případě je dobrá, sedí to přesně na nás všechny…“

Martina Opatrná

zdravotní sestra
S paní Klárou proběhlo velmi milé setkání. Super a pečlivě vypracované partnerské srovnání, výstižné a hovořící k věci. To co jsem potřebovala objasnit a ve skrytu duše tak nějak cítila, mi najednou dává smysl a všechny kolečka do sebe zapadají. Ještě jednou jí touto cestou děkuji.

Kateřina Malá

manažerka finačních projektů
Jsem nadšená :D obrovsky mi to pomohlo. Profesně i soukromě mi to pomůže se znovu posunout :) Doporučuji všemi deseti :)))

Alžběta Schlossbauerová

https://www.facebook.com/zdravickoloket/ ~ spurna16@seznam.cz ~ 774 081 489
Paní Pokorná mi dokonale vyjasnila souvislosti v mém životě. Mluvili jsme o mně, mých dětech, rodinných vztazích i práci.Teď mám důvěru, že se věci dějí přesně jak mají. Moc jí za to děkuji.

Eva Jelínková

podnikatelka
Ke Kláře chodím na poradu pravidelně. Oceňuju především komplexnost jejího přístupu a že se nebojí otevřít i nepopulární témata. Obecný výklad nebo výhled zasadí do souvislostí mého osobního astrologického rozboru a pokud mám konkrétní dotaz, podá mi výklad pomocí různých metod a své intuice. Je až neuvěřitelné, jak to všecko do sebe zapadá a sedí!

Petra Z.

Služby paní Kláry jsou navýsost profesionální! Byla jsem užaslá, nadšená a překvapená, jak skvěle a detailně mě zasvětila do problému. Jsem vděčná za nalezení takové odbornice.

Betty S.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS